3 Elite Dangerous Suske en Wiske Stone Sour Medical Medium Game Stripalbum Cd Boek PROGRAMMA groeid. Ze staan bij ons op het Umoja Podium, dat is wel iets wat je aan moet kunnen. Als het vol is, sta je toch voor tien- tot vijftienduizend mensen te spelen. We krijgen talloze verzoeken van bands om op ons festi val te mogen spelen en tegen negen van de tien zeggen we nee, omdat ze zoiets domweg niet aankunnen. Rondé kan dat wel." „Ik hoop dat wij als festival het pu bliek ook op het spoor kunnen zetten van artiesten die ze nog niet kennen. Naast de obvious headliners moet je ook van die verrassingen hebben. Bij ons kan dat, op het Umoja Podium en het strand. We zagen dat een paar jaar geleden ook met Matt Simons. Dat was zo'n onverwacht pareltje. Die gaf een prachtig optreden op het Umoja Podium en we zijn daar door ontzettend veel mensen op aange sproken." Ik hou ervan om jonge onbekende bandjes te ontdekken „Het is heel belangrijk voor een festival om artiesten de kans te geven te groeien. Als ze het ene jaar erva ring opdoen op een kleiner podium, keren ze een ander jaar misschien te rug op het hoofdpodium. Zo organi seer je je eigen aanwas." „Ik sta net mijn koffer in de pakken voor een week CAS. De eer ste naam die me dan te binnen schiet, is Tom Odell. Ik ben heel blij en trots dat we die hebben kunnen strik ken. Het is een inter nationale artiest van naam, met een heel her kenbare sound. Zo'n act geeft je festival net wat extra kleur." „Let ook op het jonge bandje Radio Eliza. Dat speelt aanstekelijke muziek waar je vrolijk van wordt. Houd tij dens het festival de app van Concert at Sea in de gaten. Er komen nog wat verrassingsoptredens op de nieuwe optreedlocatiehet AD Theatercafé. Die maken we via de app bekend." „Wat ik de bezoekers als tip wil meegeven, is om tijdens CAS 2017 eens in de nieuwe spiegeltent te gaan kijken. We noemen dit nieuwe vierde podium op CAS het Theatercafé en dat is dus gesitueerd in een klas sieke spiegeltent. Er wordt cabaret geprogrammeerd, maar ook zijn er kleinschalige muzikale optredens. Ik kan bijvoorbeeld het muzikale duo Maartje en Kine sterk aanraden. De twee hebben vorig jaar bij ons op Back at Sea het wereldrecord huiska merconcerten-spelen verbeterd en ik heb toen een aantal van hun mini- concertjes bijgewoond. Hun optre dens zijn supermuzikaal en erg grap pig" „Ook hoorde ik dat het illustere duo Jack Daniels gestrikt is voor een optreden op dit po dium. Ik heb ze ooit in 1993 zien spelen in een soortge lijke spiegeltent op het Straatfestival van Vlissin- gen en ik ben benieuwd naar wat ze er nu van ma ken. Eens kijken of er dit keer wel echte whisky zit in hun fles Jack Daniels. Toen in 1993 vulden ze die fles met koude thee. Losers!" donderdag 29 juni 2017 PZ De klassieke simulatie- game Elite gaat met zijn tijd mee. De geüpdatete versie Elite Dangerous is geschikt voor de nieuwste generatie consoles en geeft de gamer nog meer vrijheid in een avontuur dat zich afspeelt in een nauwkeurig model van het volledige Melkwegstelsel. Bestuur je eigen ruimteschip in een oneindig univer sum vol gevaren in deze mmo (massive multiplayer online) sciencefictiongame. Verschijnt vandaag voor PS4 en Xbox. Blote borsten en een zwarte man met wel heel dikke lippen. Al voor de release is de nodige ophef rond de nieuwste Suske en Wiske. De 340ste titel in de populaire stripreeks heet Mami Wata en brengt ons naar Afrika. Na een actie op sociale media tegen de stereotypering van een donkere man, bood Standaard Uitgeverij excuses aan. Mami Wata is vanaf 4 juli verkrijgbaar. Vier jaar moesten de fans erop wachten, maar na dubbelalbum House of Gold Bones dat in twee delen uit kwam komt metalband Stone Sour nu met een nieuwe plaat. Zanger Corey Taylor (ook de frontman van Slipknot) meent dat Hy- drograd het beste is wat de groep maakte. Muzikaal zoeken ze het wat breder, maar in de kern blijft het hardrock en metal. Hydrograd komt morgen uit. Anthony William noemt zichzelf 'medisch medium' en claimt simpele, natuur lijke oplossingen te hebben voor medische aandoenin gen. Lyme, MS, depressie, autisme, netelroos, diabetes, noem het maar op en William heeft een remedie. Zijn bestseller Medical Medium is nu ver taald in het Nederlands, met als doel ook hier patiënten te hulp te schieten voor wie reguliere behandelingen niet werken. Sinds deze week te koop. MEDICAL LUAM Vrijdag Umoja Podium: Chav Cube Radio Eliza Bökkers Rondé Walking on Cars The Dirty Daddies Zeeland Podium: Cover at Sea (covers van Blof en gasten) La Pegatina Tom Odell Doe Maar Kensington Zaterdag Umoja Podium: Sue the Night Teske Danny Vera Broederliefde Gavin James Wipneus Pirn Zeeland Podium: Chef's Special Anouk UB 40 Racoon Blof Wie er niet bij kan zijn, kan veel volgen via concertatsea.nl Peter Slager Drummer Norman Bonink verwacht veel van de bekendste internatio nale act, Tom Odell: Toetsenist en gitarist Bas Kennis beveelt iedereen aan de spiegel tent (alias het Theatercafé) te bezoeken: AM Maartje en Kine A>- Doe Maar MRondé Tom Odell

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 43