21 Geedverbhjf.nl GENIETEN VAN TWENTSE GASTVRIJHEID! GOEDVERBLIJF.NL WINNAAR 2016'BESTE HOTELAANBIEDER' zooVer Voor het eerst van mijn leven heb ik Paradiso uitverkocht. Tien jaar geleden speelde ik in clubs vaak voor 60 man een frisse blik richting de toekomst. „Bij mij begint het nu pas, heb ik het idee. Voor het eerst van mijn leven heb ik Paradiso (aanstaande oktober, red.) uitverkocht. Tien jaar geleden speelde ik in clubs vaak voor 6o man. Ik heb het publiek jaar voor jaar zien groeien." Geld Juist in de tijd dat de zalen zo leeg waren, was zijn ouderlijk huis zijn redding. „Ik hoefde er geen hypo theek te betalen. Het geld dat ik be spaarde, kon ik investeren in mijn muziek. Van mijn laatste spaargeld heb ik in 2009 het vliegtuig naar Nashville gepakt om er het album op te nemen waarvan ik altijd al droomde." „Ik dacht: dan heb ik het in elk ge val nog één keer met volle overtui ging geprobeerd. Als het niets was geworden, had ik een echte baan moeten zoeken. Wat ik was gaan doen? Geen idee. Ik heb in mijn jeugd zoveel verschillende baantjes gehad. Maar gelukkig: een paar maanden na het verschijnen van Pink Flamingo belde Johan Derksen mij op." Zijn vaste boeking leverde Vera de stabiliteit op waar hij naar zocht. En na een paar jaar wekelijks de tune van VI te hebben gespeeld, lukte het zijn droom te verwezenlijken: hij kan leven van zijn optredens. „En dat zonder dat ik ooit een echte hit heb gescoord. Eerlijk waar: dat had ik nooit verwacht. In eerste instantie kwamen de mensen naar mijn con certen om die knakker uit VI een keer in het echt te zien, maar inmiddels keren ze zo vaak terug dat ik werke lijk geloof dat het hen om mijn mu ziek te doen is. Na al die moeilijke ja ren ben ik me extra goed bewust hoe bijzonder dat is." bij hem blijven. Hij had zijn eigen appartement in het huis van mijn vrouw en mij. Ik heb dat altijd ais vanzelfsprekend ervaren: in het be gin van mijn leven hebben mijn ou ders voor mij gezorgd, aan het eind van hun leven deed ik dat voor hen. Helaas is mijn moeder vroeg overle den en heeft ze het begin van mijn professionele carrière niet meer mee gemaakt." Een jaar na haar dood tekende Vera (Danny verving zijn echte achter naam vanaf dat moment door de voornaam van zijn moeder) zijn eer ste platencontract. Die verbintenis leverde hem uiteindelijk niet de ge hoopte doorbraak op. „Nee, ik raakte er niet gefrustreerd van dat die an dere bandjes van het label wel alle maal met hun liedjes op de radio kwamen. Natuurlijk dacht ik we ieens: waarom zij wel en ik niet? Maar ik ben uiteindelijk juist blij met het gestage verloop van mijn car rière." Zijn veertigste verjaardag in mei vierde hij, door de stappen die hij maakte, niet met een weemoedig omzien naar het verleden, maar met 2 overnachtingen inclusief ontbijt en 2x diner nu slechts 109,- p.p. Voordeelprijs: slechts 109,- p.p. vind ik nog steeds een prima rolver deling. Maar het reizen valt me steeds zwaarder. Ik ben bewust in Zeeland blijven wonen, maar elke maandag en vrijdag vier uur in de auto naar Hilversum is best zwaar." Al 40 jaar bewoont Vera hetzelfde huis in de schaduw van de Lange Jan in Middelburg. En, zo zegt hij stellig, hij blijft er graag nog tenminste 40 jaar. Zijn ouderlijk huis, in dezelfde buurt als het huidige onderkomen van Blofs Paskal Jakobsen en zijn gezin, noemt hij de 'rode draad in mijn leven'. Hij lag er als zuigeling in de wieg, maakte er zijn huiswerk en zag er zijn moeder (in 2001) en vader (vorig jaar) sterven. 3 Vader „Onder andere om standigheden was ik misschien naar het midden van het land verhuisd, maar toen mijn vader ouder werd, wilde ik donderdag 29 juni 2017 PC Vera had het jaren moeilijk voor dat hij doorbrak. „Ik ben me extra goed bewust hoe bijzonder dat is." FOTO COOPER SEYKENS Dankzij Voetbal Inside kreeg Vera de ruimte om zijn droom te verwe zenlijken: hij kan nu leven van optre dens. Actie is geldig t/m 20-12-2017, vanaf november is de prijs 99,00 p.p. Prijzen zijn o.b.v. 2 personen per kamer, exci. citytax a 2,25 p.p.p.n. en reservedngskosten a €7,50 per boeking. Bent u al eens in het mooiste stukje van Twente ge weest? Geniet volop van de prachtige omgeving met oeroude heidevelden, uitgestrekte bossen, monumen tale landgoederen maar ook levendige woonkernen en moderne steden. Twente staat bekend als een uniek gebied om te wandelen en te fietsen: dwaal er rustig op los of volg één van de vele gemarkeerde routes. In het bijzondere kunststadje Ootmarsum vindt u de meest knusse winkeltjes, musea, ateliers en galerieën. Het gastvrije 3-sterren hotel 't Wapen van Ootmarsum ligt aan de voet van de Kuiperberg. De hotelkamers zijn met oog voor detail comfortabel ingericht. Na een dag in de buitenlucht is het bij terugkomst culinair genieten. INBEGREPEN: Ontvangst met koffie/thee en lekkernij 2x overnachting incl. uitgebreid Twents ontbijtbuffet 2x heerlijk 3-gangen diner 1 x goed gevulde picknickmand Gratis fiets- en wandelroutes Gratis WiFi parkeren Adviesprijs: 139,00 p.p. RESERVEREN MEER INFO: www.goedverblijf.nl/pzc2706 085 - 489 90 19 (ma - vr 9 tot 18 u. I za 10 tot 16 u.) reisnummer: pzc2706 Langer genieten? U kunt een verlengingsnacht incl. ontbijt bijboeken voor €37,50per persoon. Indien u 4 nachten wenst te verblijven dan kunt u het arrangement ook 2x achter elkaar boeken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 21