OvsrJeilsri FAMILIEBERICHTEN 15 Magdalena Cornelia Dobbelaar Adriaan Lako Abraham Cambier O ITIensen inq.nl - Marleen - Catharina Tannetje Jobse-Brand Kris Cleys Agnes Maria Ducheine-Kouijzer Henricus Edmundus Josephus Ducheine Bram Josephus Felix de Poorter Jo Irena Maria Hendrika van Waterschoot COLOFON Familieberichten woensdag 28 juni 2017 kijk ook op Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van mijn zus, schoonzus en onze tante 21 april 1923 - 26 juni 2017 Familie Dobbelaar Neven en nichten Onze dank gaat uit naar Huisartsenpraktijk NieuwSande, de medewerkers van Thuiszorg Allévo en het personeel van de afdeling palliatief van Ter Valcke, voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Hoofdstraat 59, 4441 AB Ovezande. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 30 juni om 10.30 uur in de parochiekerk van O.L.V. Hemelvaart te Ovezande, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in Doipshuis 'Het Trefpunt' te Ovezande gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u deze advertentie dan als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn wij dat na een ziekbed van enkele dagen uit onze familiekring is weggenomen onze lieve oudste zus, schoonzus en tante echtgenote van Piet Jobse K.H. Brand in herinnering C. Brand-Joziasse T. Hoogedeure-Brand M.A. Hoogedeure in herinnering E. Brand H. Brand-Joziasse W. Joziasse H. Brand in herinnering J.H. Brand-Dieleman J.A. Brand K.M. Brand-de Vrieze Neven en nichten Onze gedachten gaan uit naar Piet, kinderen en kleinkinderen. WATERSPORTVERENIGING DE HONTE TERAEUZEN ln april 2016 waren wij verheugd dat Kris ons bestuur ging versterken. Verslagen zijn wij, dat we nu al afscheid moeten nemen van deze sympathieke ervaren watersporter met zijn vele plannen en ideeën. Veel te jong is Kris aan een kortstondige, zeldzame ziekte, overleden. Het bestuur van Watersportvereniging De Honte wenst de familie sterkte toe. Terneuzen, 26 juni 2017 Genoot van het leven. Was graag onder de mensen en bij ons. Bedroefd, maar dankbaar dat hij zo lang bij ons was, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en overgrootvader weduwnaar van Anna Magdalena de Hullu echtgenoot van Adriana Sara van der Slikke Sluis, 26 december 1924 t Oostburg, 26 juni 2017 Marie Madeleine Contant-Lako en Adrie Contant Dennis en Anika, Dani, Isa Annemarie en Ruben, Senn, Duuk Jeanne-Marie Lako en Fred Overbeeke Naomi en Peter, Sara, tide Bastian, Loy Antoine Lako en Marijke Lako-de Meester Desirée en Paul, Milan Yannick Kirsten en Jelmer, Puck Martien Quaak en Evelyn Quaak-Kloet Timo en Sabine, Reva Manuel Eline Marjan Quaak en Gerhard Ockeloen Stijn en Tessa, Marit Karin Correspondentieadres: Mevrouw A.S. Lako-van der Slikke Zuidwal 30, 4501 BW Oostburg De dienst van dankbaarheid zal plaatsvinden op zaterdag 1 juli om 13.00 uur in de Hervormde kerk te Cadzand, Prinsestraat 17. Voor de dienst kunt u de familie kort condoleren van 12.15 tot 12.45 uur. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de begraafplaats, Oude Stad te Oostburg. Na afloop is er gelegenheid om de familie te ontmoeten in het Kerkcentrum, Kerkplein 1, 4501 CH Oostburg. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wegens familieomstandigheden is Brood- en Banketbakkerij Lako, te Axel, zaterdag 1 juli de gehele dag gesloten. Opeens was er nog zo veel te zeggen. Opeens was er nog zo veel te vragen. Opeens is het te laat. Zo plotseling, zo onbegrijpelijk, zo machteloos... weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 75 jaar. Familie Kouijzer Familie Ducheine 22 juni 2017 Correspondentieadres: Stuvesande 676, 4532 MN Terneuzen We hebben in besloten kring afscheid van haar genomen in het crematorium. Je was een man van weinig woorden. Duidelijk herkenbaar voor diegenen die bij je hoorden. Iemand waarop je kon bouwen. Met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht, En juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. In volle vrede is na een werkzaam en zorgzaam leven van ons heengegaan mijn lieve man, papa, schoonvader en onze opa echtgenoot van Maria Vandierendonck Retranchement, 21 juli 1932 Sluis, 26 juni 2017 Sluis: Maria Cambier-Vandierendonck Eveline Oostburg: Frederick en Dominique Maury Roan Correspondentieadres: Sint Jacobstraat 14, 4524 AL Sluis Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van Rozenoord voor de liefdevolle verzorging. Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Lieve opa, als ik naar de hemel kijk duw ik alle wolkjes opzij daar schijnt altijd de zon en ik denk aan jou en jij ziet mij Maury Roan Een man met een gouden hart en gouden handen... Wat zullen we hem ongelooflijk gaan missen Zo plotseling, zo onbegrijpelijk, zo machteloos. We hebben met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn man, onze pa en opa echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 81 jaar. Hulst: Ireen Hulst: Veronique en Perry Britt Barbara, Serge en kinderen Sinja en kinderen 26 juni 2017 Traverse 8, 4561 GE Hulst U kunt afscheid nemen van Jo in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 30 juni van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 1 juli om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Samenkomst in de Basiliek, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 72