COLOFON Familieberichten IDensenlinq.nl Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Wietske Kroeger-van der Wal kijkookop ff|gnsenLjngn[ FAMILIEBERIC 25 'Ik ben al heel lang bij jullie geweest. Ik mag nu wel gaan. Op een prachtige zomerochtend is in alle vroegte overleden onze lieve, zorgzame moeder, oma en 'ouwe-oma' weduwe van Jan Kroeger Zij werd 100 jaar. Ons verstand zegt dat het goed is, maar in onze ogen blinkt een traan. Anneke en Piet f Caroline Stephan en Suzanne Ypef RiaenSjaak Gerald en Christina Arnold Jan en Denise Maarten en Hannie Martine en Martij n Nienke en Joost Mirjam en Mare Jasper en Femke Achterkleinkinderen en achterachterkleinkind Wilt u in gedachten bij ons zijn als wij op dinsdag 27 juni afscheid van haar nemen? Correspondentieadres: A. van Burenlaan 1,4461 SJ Goes 088-0139 990 Naam Plaats Zoeken Twitter Facebook Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande maandag 26 juni 2017 Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberich ten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdens berichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleanceregister. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. volg ons op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 78