OvarJaderj 24 FAMILIEBERICHTEN Joos van Belzen Ursula Simpelaar Josepha Louisa van Poecke José van Poecke Odilon Jacobus Marie Hermans Adrie Leijs O fflensen.inq.nl Ursula Maria Simpelaar - Lauret Ursula Simpelaar - Lauret Na een ziekbed van enkele dagen is onze buurman overleden Wij wensen de familie sterkte toe. M.P. Poortvliet A.C. Poortvliet- de Ridder En kinderen José Theodorus Michiel Maria Freijzer Theo Paula de Zeeuw Marlou Verschuren Adriaan Désiré Ina Frederiksen kijk ook op maandag 26 juni 2017 De mooiste bloemen worden als eerste geplukt. Intens verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, is na een korte ziekte overleden mijn allerliefste vrouw en onze allerliefste moeder, schoonmoeder, oma en mijn dochter echtgenote van Ruud Simpelaar Antwerpen, 22 oktober 1949 tTerneuzen, 24 juni 2017 Wij zijn ontzettend dankbaar voor alle liefde die zij ons heeft gegeven. Terneuzen: Ruud Simpelaar Breda: Kristel en Sébastien Rottier - Simpelaar Olivier if Axel, Philip Terneuzen: Ralf Simpelaar Terneuzen: m. Lauret Stuvesande 8 4532 MH Terneuzen De afscheidsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 30 juni om 14.00 uur in de Emmaüskerk, Alberdingk Thijmstraat 2 in Terneuzen. Voorafgaand aan de dienst is er van 13.15 tot 13.45 uur gelegenheid de familie te condoleren in de kerk. De crematie is in stilte. Vol verdriet hebben we afscheid genomen van mijn dochter, (schoon)zus en tante E. Lauret t M. Lauret Dula en Harry van der Peijl - Lauret Robin en Femke; Jurre en Timo Steven, Lu na Karin en Krijn Donze - Lauret Esther en Damy Evelien en Jeroen Na ruim 30 jaar vriendschap en tennisplezier zijn wij heel verdrietig door het overlijden van Haar vrolijke lach, spontaniteit en gezelligheid gaan wij enorm missen. Dula, Karin, Carla en Anja "Als ik de zomer nog maar een beetje doorkom" José Bedroefd, maar dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat in de voor haar zo vertrouwde omgeving toch nog onverwacht is overleden onze moeder en oma Hontenisse, 29 januari 1938 Sluis, 24 juni 2017 Berghem: Veere: Gulian en Mijke Robin Ivo Joris Marthine en Ard Dennis en Nathanja Edwin Esther Manon Correspondentieadressen: M. Arkesteijn-van Poppel Zanddijkseweg 10 4351 SH Veere G. van Poppel Rabarberveld 45 5351 LD Berghem De afscheidsdienst vindt plaats op donderdag 29 juni om 10.30 uur in de H. Johannes de Doperkerk te Sluis. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze lieve zus en schoonzus Lien Annie George en Marianne Adrie en Jeanine Els en Dieter Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar voor altijd in ons hart. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van mijn man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van Camilla Felicita Rijckaert IJzendijke, 16 januari 1928 Terneuzen, 22 juni 2017 IJzendijke: Camilla Hermans-Rijckaert Diemen: Lilian en Anco Boonstra-Hermans Amersfoort: Christiane en Hans van Staveren Caspar Tibor en Aline Correspondentieadres: J.J. Benteijnstraat 1-010, 4515 EC IJzendijke De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 28 juni om 14.00 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. Voorafgaand aan het afscheid bent u in de gelegenheid de familie te condoleren van 13.30 tot 13.50 uur. Na het afscheid bent u van harte welkom aan de koffietafel. Wilt u, indien u geen uitnodiging heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Toon Tot het einde toe krachtig, het leven in eigen hand houdend, hebben we in liefde moeten loslaten onze lieve pa, mijn vriend in liefde verbonden met weduwnaar van Hij overleed in de leeftijd van 75 jaar. Vivian en Mario, Chica Bianca en Jean-Paul Paula 20 juni 2017 Correspondentieadres: Zoutestraat 6, 4561 XB Hulst We hebben in besloten kring afscheid van hem genomen, waarna de crematie plaatsvond in Terneuzen. Xf Tot achter de sterren. ...en verder. Tot het laatst vervuld van hoop, maar door zijn lichaam in de steek gelaten, is vredig van ons heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze pa en opa echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 72 jaar. Terneuzen: Ina Westervoort: Adri en Jeanet Mariska en Joep Daphne Terneuzen: Ingrid en Patrick Cristel en Antonio 23 juni 2017 Reggestraat 11, 4535 GJ Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 28 juni om 14.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Voorafgaand aan de uitvaart kunt u afscheid nemen van Adrie in het uitvaartcentrum naast het crematorium van 13.00 tot 13.30 uur. In de ontvangkamer van het crematorium kunt u schriftelijk condoleren. Na de dienst is er een samenzijn in de koffiekamer. Een woord van dank aan het personeel van ziekenhuis ZorgSaam, afd. B2 en aan alle medewerkers van Hospice Terneuzen voor de goede en liefdevolle verzorging en begeleiding. Het heeft Adrie en ons goed gedaan. Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 77