Werken bij Kloosterboer - boeiend en uitdagend Kloosterboer B0 Kloosterboer Vlissingen B.V. is onderdeel van de Kloosterboer Groep. Naast een tiental locaties in Nederland beschikt Kloosterboer over een uitgebreid internationaal netwerk met vestigingen in onder meer Frankrijk, Zweden, Noorwegen, Duitsland, Verenigde Staten, Canada en Zuid-Afrika. Met bijna 4.7 miljoen m3 aan koel- en vriescapaciteit is Kloosterboer toonaangevend in de logistieke dienstverlening voor temperatuur gecontroleerde voedselproducten (onder andere vis, fruit, vruchtensappen en - concentraten, zuivel- en aardappelproducten) in West-Europa. Vacatures C-Port, Thuis in de haven! C PORT Vacatures C-Port Simone van Beers ken, maar er hangt een gezellige sfeer, vind ik erg belangrijk. Bouke Wisselink Mamadou Diakite nthousias ie naar mijn wen n doe ik afwisselend werk via C-Port bij Kloosterboer' Jaco Slooter www.kloosterboer.com ADVERTENTIE Sinds 1981 is Kloosterboer actief in Vlissingen - Oost. Hier werken zo'n 300 vaste medewerkers. Daarnaast worden dagelijks gemiddeld 80 tot 100 tijdelijke medewerkers ingehuurd. Op de dagen dat er een boot gelost moet worden, kan dit zelfs oplopen tot zo'n 150 man. Dit betreft voornamelijk havenlogistieke krachten, zoals terminalmedewerkers, heftruck chauffeurs en scanners. Voor de inhuur van havenlogistieke medewerkers werkt Kloosterboer samen met O-Port, Thuis in de haven! O-Port beschikt over een uitgebreid netwerk van vakbekwame en gecertificeerde medewerkers. Sommigen werken vrijwel volledig bij Kloosterboer en anderen werken bij verschillende andere opdracht gevers van C-Port. Kloosterboer blijft groeien en daarom zijn wij altijd op zoek naar nieuwe collega's. Ben jij een doener, ben je flexibel en wil je graag samenwerken, dan kun jij onze nieu we collega worden. Bij Kloosterboer vind je enthousiasme, hard werkende collega's en een leuke werksfeer: een dag zonder een lach is bij ons een zeldzaamheid. Daarnaast bieden we natuurlijk een goed salaris en overige arbeidsvoorwaarden. Zit je nog op school en zoek je een stageplaats of leer-werkplek, ook dan ben je bij Kloosterboer aan het juiste adres. Jaarlijks hebben we plaats voor 5 tot 10 leerlingen/studenten van verschillende opleidingen. Ook hebben wij trainee mogelijkheden voor pas afgestudeerden met HBO- of WO diploma, bij voorkeur in de richting logistiek of economie. Een overzicht van alle vacatures, stage plaatsen of mogelijkheden voor trainees vind je op: www.werkenbijkloosterboer.nl Productieleider Food Operator Technisch Beheerder Administratief Medewerker Terminalmedewerker Customer Service Medewerker QESH Manager Food Project Engineer Kijk op www.werkenbijkloosterboer.nl voor meer informatie over onze actuele vacatures, stage of traineeship! C-Port is een (haven)logistieke dienst verlener met zo'n 160 professionele (haven)logistieke medewerkers in dienst, waarvan het merendeel een vast dienst verband heeft. We zijn voornamelijk actief in de dyna mische wereld van scheepvaart en logis tiek. C-Port opereert o.a. in en rondom de havens van Vlissingen Terneuzen en Rotterdam Moerdijk en verzorgt deze operaties vanuit haar kantoren in Vlissingen-Oost en Rotterdam. C-Port biedt moderne arbeidsflexibili teit met behoud van vakmanschap via vaste (haven)logistieke medewerkers! Zo komen we tegemoet aan de behoeften van onze opdrachtgevers, zonder dat dit ten koste gaat van werkzekerheid voor onze collega's. We bieden onze collega's nl. perspectief door middel van vaste contracten en loopbaanontwikkeling als (haven)logistiek medewerker. Word jij enthousiast van havens logistiek en wil je een baangarantie bij C-Port en daarmee werkzekerheid bij verschillende van onze mooie klanten, dan verwelkomen wij jou graag als onze nieuwe collega. Check onze website om ons team te versterken, tot snel! www.c-port.nl THUIS IN DE HAVEN! Voorman Lashing Securing Terminaltrekker Chauffeur Meewerkend Voorman Haven(logistiek) Heftruckchauffeur Havenlogistiek Medewerker Rigger en Lasher Voor meer informatie over onze vaca tures, kijk op www.c-port.nl/vacatures BBL Opleiding Logistiek Medewerker Kloosterboer Via mijn BBL-opleiding Logistiek Medewer ker ben ik op 1 september 2016 in dienst gekomen bij Kloosterboer als Terminal medewerker. Ik werk in de bananenterminal, waar ik vooral op de heftruck rijd en pallets met bananen klaar zet voor de expeditie. Dat ik één van de weinige meiden ben die op de heftruck rijd, vind ik geen probleem. De mannen hier zorgen goed voor me. Het is leuk werken bij Kloosterboer en als stagaire word je goed begeleid. Het is hard werken, maar er hangt een gezellige sfeer, dat vind ik erg belangrijk. Operator B Kloosterboer Op 1 december 2015 ben ik bij Kloosterboer begonnen als Operator B. Als ik zeg dat ik bij Kloosterboer werk, denken mensen altijd aan de fruitboten die hier worden gelost. Maar men weet dan niet dat in ons blendstation heel veel smoothies en sappen gemaakt worden, die vervolgens in de supermarkten verkocht worden. Ik controleer de tankauto's tijdens het laden en zorg dat alles veilig en hygiënisch verloopt. Het leuke aan het wer ken bij Kloosterboer is dat elke dag anders is, we werken in een mooi team, helpen elkaar en we weten wat ieders sterke en minder sterke punten zijn. Daar spelen we op in om zo met elkaar een optimaal resultaat neer te zetten. Havenlogistiek medewerker II C-Port, Thuis in de haven! Ik ben bij C-Port terecht gekomen via een uitzendbureau en heb zo eerst een half jaar in het blendstation van Kloosterboer gewerkt. Dit beviel van beide kanten zo goed dat ik sinds mei 2015 in dienst ben bij C-Port: een beslissing waarvan ik nog geen moment spijt heb gehad. Na mijn periode in het blend station, ben ik in de fruitterminal aan de slag gegaan. Ik heb eerst een opleiding gevolgd voor de heftruck en ben binnen Kloosterboer uitgebreid ingewerkt. Nu laad en los ik containers, scan ik pallets en zet de pallets in de koelcellen. Havenlogistiek medewerker IV C-Port, Thuis in de haven! De haven is voor mij bekend terrein, ik ben er al vanaf 1996 aan de slag. Toen werkte ik via een onderaannemer al regelmatig bij Kloosterboer in de Bijleveldhaven. Ook in de jaren dat ik een eigen bedrijf had, heb ik veel bij Kloosterboer gewerkt. Sinds begin vorig jaar ben ik weer terug in de havens en logis tiek via een vast dienstverband bij C-Port. Het werken voor verschillende klanten en uiteenlopende projecten maakt het werken bij C-Port voor mij leuk. Ik zie het steeds weer als een uitdaging om te zorgen voor de beste oplossing voor onze klanten, dat geeft mij voldoening en daarin neem ik graag mijn verantwoordelijkheid.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 55