ft Niet dromen maar doen Uitgeslapen j Fotograaf llvy Njiokiktjien portretteert elke week mensen die net wakker zijn. „Omdat we drie kin deren hebben, zijn we 's avonds metéén weg. Voorheen had ik nog wel eens moeite om in slaap te komen, maar sinds de kinderen heb ik daar geen last meer van. Vandaag hebben ze een beetje uit geslapen. Want we waren vergeten onze Nijntje- klok te zetten. Normaal rinkelt die om zeven uur. Toen ik vanochtend merkte dat dat niet gebeurde, heb ik me nog even omgedraaid tot kwart over 7. Daphne sliep tot 9 uur." „Onze droom is om het leven te leven dat we nu leiden, maar dan zonder moe te zijn. Want we zijn écht heel erg moe. We werken allebei drie dagen; ik als cosmetisch chirurg en Daphne als huisarts. Daarnaast komt er vaak een oma oppassen. En tóch die vermoeidheid. We zouden vroeger naar bed moeten. Dus eigenlijk dromen we ervan om meer discipline te heb ben! Dan gebeurt er mis schien ook weer eens wat meer in bed, haha! Eigen lijk hou ik niet van dro men. Dromen suggereert dat je dat wat je droomt misschien nooit kunt ver wezenlijken. Als wij iets willen, dan doen we het gewoon. Zoals met de camper erop uit en naar het strand om te kite- surfen. Niks fijners dan 's ochtends wakker wor den en meteen zand aan je voeten voelen." „We nemen de jongens eerst mee naar zwemles en daarna doen we nog iets leuks. De laatste tijd apenkooien we vaak. Zoals je vroeger deed op de basisschool. Dat is leuk, joh. Het liefst doen we zelf mee." Grieteke Meerman 9.15 uur Zijn vrouw Daphne (38) mocht uitslapen, maar Frodo Gaymans (40) is al wakker sinds Zef (4), Bodhi (2) en Quinten (1) het welletjes vonden. 1 Lekker geslapen? 2 Wat is je droom? 3 Wat brengt de dag? H Ook meedoen? Mail naar magazine@ persgroep.nl 41 zaterdag 24 juni 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 61