Wim Loof s familieberichten V FAMILIEBERICHTEN 27 O A Marlies Boddaert- D'hert - familieberichten - O [flensen inq.nl Simply the best Henny Schout - van Loon Antje Hermina Leenhouts - Aalbers ^fo/a/i jfïatt/u/s 'f(T/)/o(y Willy van den Bulck EN WEEKBLADEN BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG- Sien de Koster-Quakkelaar Janneke den Besten Ditsy den Besten COLOFON Familieberichten Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. zaterdag 24 juni 2017 kijk ook op 26 oktober 1937 t 22 juni 2017 Na vele jaren van samen leven, samen vechten en samen vieren, is alsnog onverwachts op 79-jarige leeftijd onze lieve vrouw, moeder, schoonmoeder, oma, omi, zus en schoonzus rustig ingeslapen. We zijn bedroefd maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven en delen de mooie herinneringen aan haar met elkaar. Cees Annemarie en Louis (Leen t) Natasja en Ard, Cyrus Wesley Toos en Jan Martha Correspondentieadres: Grote Markt 19a 4381 JB Vlissingen Donderdag 29 juni is ertussen 13.00 en 13.45 uur gelegenheid om afscheid van Henny te nemen in uitvaartcentrum De Voorzorg, Monuta Adrienne Klein, Industrieweg 20 te Vlissingen. Om 15.00 uur vindt de afscheidsdienst plaats in het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid om de familie te condoleren. Degenen die geen rouwkaart hebben ontvangen kunnen deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Graag wil ik iedereen heel erg bedanken voor de vele warme reacties die ik mocht ontvangen na het overlijden van mijn lieve Mums Het was fijn te ervaren dat velen mooie herinneringen aan haar bewaren. Sjaak Leenhouts Wemeldinge, juni 2017 Na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en schoonpa ontvingen wij heel veel kaartjes en mailtjes met blijken van medeleven en genegenheid. Ook op de afscheidsplechtigheid ontvingen wij vele steunbetuigingen. Dit alles doet ons goed. Langs deze weg willen wij allen hiervoor hartelijk danken. Een speciaal bedankje voor de medewerkers van De Nachtzon die de uitvaart hebben verzorgd. vanwege Lydie de Rooze Mare Michel en Manna Aardenburg, 24 juni 2017 Het is onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. Vandaar dat wij eenieder willen bedanken middels deze advertentie. Wij zijn als familie werkelijk ontroerd door de enorme steun die wij hebben gekregen na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en overgroot-opa De overweldigende belangstelling, de lieve reacties, brie ven, kaarten en bloemen hebben ons goed gedaan om deze moeilijke periode door te komen. Bedankt eenieder die op welke wijze dan ook met ons heeft meegeleefd. Sluiskil: Ada van den Bulck Utrecht: Paul en Helly - Dorine, Ruben Sluiskil: Ronald en llona Danielle en Frank - Koen, Elena, Jayden Heel veel dank vooralle lieve, ontroerende en tastbare blijken van medeleven bij het overlijden van Het verdriet zal nog een plaats moeten krijgen maar wij voelen ons enorm gesteund door uw hartverwarmende reacties op dit onverwachte overlijden van mijn vrouw, onze Ma, schoonmoeder en Omi. Adrie Caja Niek Mascha Michel Isa, Demi, Jesse, Norah, Tess Mart Voor de vele blijken van medeleven tijdens zijn ziekte, en na het overlijden van willen wij u hartelijk danken. Riet Vanessa Jack Gijs, Pien Terneuzen, juni 2017 Langs deze weg willen wij u bedanken voor de warme belangstelling, medeleven, vele kaarten en telefoontjes na het overlijden van onze moeder en oma. Corrie Vermaire-de Koster Coen 's-Gravenpolder, juni 2017 UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon 101181 62 33 59 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 4331 JC Middelburg E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet www.familieberichtenonline.nl Wij hebben dit erg op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 189