OvsrJsilsfj t WlTi 26 FAMILIEBERICHTEN Johannes van Oosten O Joos van Belzen Maria Josepha Vanhootegem O Mensen inq.nl Jan Suzanna Maria Valckx Jan van Oosten Paul van der Schraaf Johanna Francina Moret Janny Hoogstrate-Huibregtse Oscar Prudent Martens Aline Peeters-Pieters kijk ook op zaterdag 24 juni 2017 Je was een rots in de branding en koerste recht door zee. Je trotseerde storm en golven alleen... je had nu de wind niet mee. Zo plotseling, zo onbegrijpelijk, zo machteloos echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 67 jaar. Terneuzen: Susan Den Haag: Bianca en Esat Kubilay, Asude, Devran Bristol (GB): Pascal 21 juni 2017 Bellamystraat 2, 4532 CP Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 26 juni om 13.30 uur in de aula van het crematorium teTerneuzen, Bellamystraat 28c. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid om afscheid te nemen van Jan in het uitvaartcentrum naast het crema torium vanaf 12.45 uur. In de ontvangkamer is er gelegenheid om schriftelijk te condoleren en na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer. Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Good friends we have, oh, good friends we've lost Along the way In this great future, you can't forget your past So dry your tears, I seh "Bob Marley" Veel te vroeg is onverwacht van ons heengegaan 1949-2017 Sinds 1972 echtgenoot van onze zus Susan van Oosten-Valckx. Wij wensen Susankinderen en kleinkinderen veel sterkte toe de komende, moeilijke tijd in welke we hen zoveel mogelijk zullen bijstaan. Familie Valckx Hulst, 21-06-2017 Heden bereikte ons het droevige bericht dat op 19 juni jl. is overleden onze oud-medewerker en collega in de leeftijd van 77 jaar. Paul is in 1973 bij TRN in dienst getreden als Operator/ Fireman en hij is van 1975 tot zijn pensionering in 2000 werkzaam geweest als Guard bij de bewaking van de raffinaderij. Daarnaast heeft hij zich als bestuurslid jarenlang ingezet voor de personeelsvereniging. Wij herinneren ons Paul als een zeer sociale en betrokken collega. Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe dit verlies te verwerken. Directie en medewerkers ZEELAND Refinery Nieuwdorp Un jongleur a beaucoup a apprendre d'une maman Diep geraakt door haar heengaan, geven wij u kennis van het overlijden van onze bijzondere moeder en oma in de leeftijd van 95 jaar Chère maman et grand-mère, nous vous aimons tellement Westmalle Den Haag Maastricht Brussel Amsterdam Doorn Arthur Hildebrandt Marianne Wiesebron Vincent Hildebrandt Jacqueline Hildebrandt Alieke Hildebrandt Chris Westerman Mireille Hildebrandt Ludo van Oyen Maria Pereira Chantal Pereira Correspondentieadres: St Bavostraat 4,4527 CJ Aardenburg De dankdienst voor haar leven wordt gehouden in de Sint Baafskerk, Sint Bavostraat 5,4527 CJ Aardenburg op vrijdag 30 juni 2017 om 14.00 uur. Daarna begeleiden wij haar naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats van Aardenburg (Landstraat) Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in Hotel restaurant Rudanna Castra, Markt 2,4527CM Aardenburg. Onverwachts moeten wij afscheid nemen van onze oud-werkgeefster Wij wensen Ab en verdere familie veel sterkte toe. Diny de Kam Nellie van Belzen Ineke Maljaars Rita Minderhoud Iedere dag werd de wereld kleiner, de mogelijkheden minder, de levenswil bleef. Het leven niet. Met verdriet geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa in de leeftijd van 81 jaar. Arnemuiden A. van Belzen-Meerman Westkapelle Jan en Petra Arnemuiden Kees Onge dank gaat uit naar dokter R.D.M. de Kpyper, de medewerkers van Zorggoom "team thuisgorg" en hetpersoneel en de vrijwilligers van het Sint Jans Hospice de Casembroot. Zuidwal 13 4341 CG Arnemuiden, 21 juni 2017 De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op dinsdag 27 juni om 13.15 uur in dorpshuis "de Arne", Rademacherstraat 31 te Arnemuiden. Hieraan voorafgaand is er van 12.45 tot 13.10 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Geen begoek aan huis Geen bloemen Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve dege advertentie als godanig te beschouwen. Bedroefd delen wij u mede dat, na een liefdevol en arbeidzaam leven, van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma weduwe sinds 9 juli 1982 van *20-05 - 1924 St. Jan in Eremo (B) t 18 -06-2017 Sas van Gent Sas van Gent: Firmin Martens Terneuzen: Bennie en Linie Martens-de Hamer Westdorpe: Staf en Ingrid Martens-Spuesens Biervliet: Henny en Marlies Martens-de Smet Terneuzen: Marie-José Martens t Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar de huisartsenpraktijk Sas van Gent en de medewerkers van "De Redoute voor de goede zorgen aan moeder besteed. Sas van Gent, 24 juni 2017. Corr. adres: Stadsweide 71 4521 BD Biervliet De afscheidsbijeenkomst, waarna crematie, heeft reeds in besloten kring plaatsgevonden. Mijn lieve vrouw, onze lieve zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder is zacht en kalm van ons heengegaan Echtgenote van Emile Peeters A La Vendue Mignot (Fr.) 19 september 1928 t Terneuzen 23 juni 2017 Philippine: George en Emmy Peeters-Waatjes Valerie Robbert en Lotte Lowie Utrecht: Marleen Peeters Philippine: Marianne en Ivan Van Waes-Peeters Evelyne en Jeroen Wouter Correspondentieadres Dijckmeesterweg4,4553 PN, Philippine Haar man, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind waren haar alles. Ze genoot intens van de vele mensen die langskwamen op de boerderij. Het erf en de bloementuin lieten in ieder seizoen haar zorg en liefde zien. De afscheidsdienst waarvoor u hartelijk wordt uitgenodigd vindt plaats op woensdag 28 juni 2017 om 10.30 u in de parochiekerk H. Maria Hemelvaart in Philippine. Aanslui tend vindt de begrafenis plaats op de RK Begraafplaats te Philippine. Er is gelegenheid de familie te condoleren na de uitvaart in restaurant De Fijnproever, Visserslaan 1, Philippine. Wilt u, indien wij vergeten zijn een kennisgeving te zenden, deze advertentie als zodanig beschouwen. V

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 188