175 BANKDIRECTEUR 'Dit project past uitstekend bij een bank die dicht bij de klant wil staan' Jerry Notenboom (48), directievoorzitter Rabobank Enschede-Haaksbergen als het inschrijven van deelnemers verliep snel. De acht partners leveren geld en/of diensten en mogen in ruil daarvoor met een aantal personeelsleden of zakelijke relaties meefietsen in de groep. Binnen één week was bij de inschrijving het maximale aantal renners bereikt. Er moest zelfs een wachtlijst worden ingesteld. Ook materiele steun Naast de partners die geld inbrengen is er ook een aantal bedrijven dat het wielerproject in materiële zin steunt. La Strada Bikes, een startende ondernemer uit Twente, die op maat samengestelde racefietsen en mountain bikes maakt, gaat niet alleen mee met een materiaalbus, maar stelt ook een ultralicht premiummodel beschikbaar voor Joost Posthuma. Sponsors zijn meer dan geld schieters. Zo verzorgen drie bedrijven tijdens de etappe van Enschede naar Düsseldorf een verzorgingspost met hapjes en drankjes. „Wij doen mee omdat dit wieleravontuur top is", verklaart Eric Hutten de overeenkomst die accountantskantoor KroeseWevers sloot. „Dit project straalt enthousiasme en professi onaliteit uit. Dat zijn ook onze kernwaarden." Voor directeur Jerry Notenboom van Rabobank Enschede-Haaksbergen telt de verbondenheid met de klant. „Veel van onze relaties fietsen mee of lezen in de krant over deze bijzondere tocht." o O „Dit wielerproject past uitstekend bij een bank die dicht bij de klanten wil staan en ze helpt een ambitie waar te maken. Die betrokkenheid zou je een modern soort 'noaberschap' kunnen noe men. Met 55.000 klanten en 110 medewerkers zijn we een middelgrote bank, de oudste Raiffeisenbank van Nederland. Als sponsor zijn we verbonden met een groot aantal verenigingen, stichtingen en clubs. Wij onder steunen verenigingen met ambitie. Zij versterken de samenleving en zorgen voor sociale samenhang. We doen met tien wielrenners mee. Onderweg bieden we alle deelnemers drankjes en iets lek kers aan." pure-energie.nl, tubantia.nl Jerry Notenboom, Rabobank Enschede-Haaksbergen 30 van de 2 wielerploeg UJ bestaat uit U ondernemers O en relaties CL uit het zakenleven. 24.000 Franse gendarmes en agenten begeleiden 196 renners en 154 voertuigen tijdens de Ronde van Frankrijk. recreanten doen mee aan de 140 kilometer lange etappe Tukkers naar de Tour. 23

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 144