3 dagen Antwerpen Vakantiepark Veluwe Q reiskatern.nl 21 Exclusieve Lezersreizen Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc het goed.' Lekker Rotterdams ook. Daardoor, realiseerde ik me later, ben ik er gekomen. Je leert van je af te bij ten, met beide benen op de grond te staan." Op haar nieuwste album, niet ge heel toevallig Young at Heart getiteld, zingt Joke Bruijs Amerikaanse klas siekers op haar eigen wijze. Geproduceerd door slagwerker Frits Landesbergen, haar huidige partner en leider van de North Sea Symphonic Big Band Orchestra dat het gala muzikaal omlijst, klinkt ze heerlijk jazzy en swingend als in haar beste jaren. Frits Landesbergen, met wie ze al weer veertien jaar samen is, is na Gerard Cox en Boris Bayer de derde man in haar leven. „Ik heb met allemaal nog steeds fantastisch con tact. En die drie mannen onderling ook. Enig toch?" Ze heeft een 'heerlijk leven waar niets aan mist'. Joke Bruijs: „Nee, ook geen kinderen. Ik houd van kinderen, maar ik ben er niet voor op de wereld gezet. Laat mij maar entertainen, er zijn véél betere moeders. Gek genoeg had mijn moeder dat ook. Ze had er vier, maar, zei ze, vroeger kréég je kinderen. Je nam ze niet. „Ik ben voor het eerst onbevlekt oma geworden, want de oudste zoon van Frits heeft een kleine, Jolien van één. Dat is echt een droppie." Ook fysiek voelt Joke Bruijs zich nog 'meer dan patent'. „Frits moest tegen me zeggen dat ik vijfig jaar in het vak zit. Ik realiseerde me dat niet. Heb ik het gewoon te druk voor." Tien jaar geleden werd bij haar borstkanker geconstateerd - de schrik van haar leven. „Ik heb mazzel gehad. Kijk naar mijn goede vriendin Sandra Reemer. Bij mij werd een voorsta dium ontdekt tijdens een bevol kingsonderzoek. En van thuis weet ik: stemmen en een bevolkingson derzoek, dat zijn rechten waarvoor onze voorouders op de barricaden hebben gestaan. „Ik moet nu nog maar om de twee jaar terug voor controle, godzijdank. Maar ik zal je eerlijk zeggen: als het zou gebeuren, kan ik zeggen dat ik al les uit mijn leven heb gehaald. En we gaan gewoon door. Daarom kijk ik zo uit naar het concert van zondag in De Doelen, waarin we samen met het publiek het leven gaan vieren." Van der Valk Antwerpen Vanaf per chalet Roompot Bospark De Schaapskooi vrijdag 23 juni 2017 Joke Bruijs: „Ik kan zeggen dat ik alles uit mijn leven heb ge haald." FOTOSHODYCAREMAN Aankomsten t/m 3 september 2017 2 nachten inclusief ontbijt Gratis parkeren, sauna en zwembad Tip! Boek tijdens de zomer Solden in juli Vertrek: 30 juni t/m 9 oktober 2017 Verblijf op de prachtige Veluwe Ideaal voor het hele gezin Ook boekbaar tijdens de zomervakantie! Het park Het park beschikt o.a. over een snackbar, supermarkt, fietsenverhuur, jeu de boules- baan, sportvelden, tennisbanen en een kids club. Inbegrepen: Weekend of midweek in een vrijstaande 6-persoons chalet Gratis: overdekt zwembad, indoor-speeltuin en sport en animatie Weekend, midweek of week Periode Juni Juli Augustus September Oktober Weekend €69,- 109,- 129,- 129,- 129,- Midweek €89,- 149,- €99,- €99,- Week €149,- €249,- €239,- 199,- 199,- Vanaf prijs per 6-persoons chalet o.b.v. beschikbaar heid, exclusief reserveringskosten 26,- en lokale heffingen 1,63 p.p.p.n. Meer informatie en boeken: Ga voor de 3 dagen Antwerpen naar onze website reiskatern.nl/pzc/zowl708 en voor Bospark De Schaapskooi naar reiskatern.nl/pzc/zow1709 of bel met Zoweg.nl 0900-2359693 0,70 per gesprek) Antwerpen Antwerpen, dat is mode, gezellige marktjes én cultuur. Je vindt er een boeiende mix van winkelstraten en middeleeuwse steegjes, bezaaid met trendy bars en bourgondische restaurants. Geniet van een speciaalbier 'Bolleke de Koninck' na het shoppen of duik een van de vele Antwerpse musea in. Combineer dit met gastvrijheid van het Van der Valk Hotel Antwerpen en je hebt de per fecte combinatie voor een weekendje weg! Van der Valk Hotel Antwerpen Het hotel (gastbeoordeling 8,1) ligt aan de rand van Antwerpen en je parkeert er gratis je auto. Met de tram sta je binnen 10 minuten in hartje centrum van Antwerpen. Het hotel beschikt over een Health Leisure centre met o.a. een zwembad, sauna en Hamam. Iedere ochtend genietje van een voortreffelijk en uitgebreid ontbijtbuffet. Alle kamers zijn voorzien van airco en gratis wifi! Inbegrepen: 2 keer een overnachting in een tweeper soonskamer 2 keer uitgebreid 'live cooking' ontbijtbuffet Gratis parkeren bij het hotel Gratis gebruik van wifi Gratis gebruik van het zwembad, sauna en de fitness Prijs per persoon o.b.v. 2 personen en beschik baarheid. Exclusief 20,- reserveringskosten en toeristenbelasting 2,39 p.p.p.n. Omgeving Roompot Bospark De Schaapskooi is een heerlijk rustig gelegen park in het plaatsje Epe. Alle 6-persoons chalets zijn vrijstaand en beschikken over een woonkamer met een open keuken. Op de Veluwe kun je eindeloos wandelen en fietsen, maar er zijn voor de kinderen ook veel dagattracties te vinden, zoals het Dolfinarium en Walibi Holland, Tip! Bezoek de mooie Hanzestad Zwolle (op 26 km afstand).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 22