üvsr Jsdari 14 FAMILIEBERICHTEN O mensen nq.nl Anja Hofman Jo Spelier-de Jonge Jeltje Dekker - de Vries Rudi de Caluwé David Cornelis de Smit Koen de Waard Anja Hofman Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van partner van onze broer Fonnie Camiel t, Rian en Julien Rinie t Frits en Maria Donnie en Marij Mia en Willy Tilly en Ernest Neven en nichten "OMA SPELIER" Jaap Wagenaar donderdag 22 juni 2017 Uw genade is mij genoeg. Dankbaar voor de mooie jaren die hij ons heeft gegeven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn partner, onze lieve vader, opa en overgroot-opa partner van Marina Riemens eerder weduwnaar van Willemina Dirkje Kramer Wissenkerke, 17-9-1936 Terneuzen, 20-6-2017 Marina Martin Marian Connie en Johan Heieen en Richard Anita en Gregory Klein- en achterkleinkinderen Margrietstraat 27 4532 BJ Terneuzen De rouwdienst zal worden gehouden op maandag 26 juni om 13.30 uur in de Elimkerk, Serlippensstraat 31 te Ter neuzen. Voorafgaand aan de dienst kunt u van 13.00 - 13.20 uur de familie condoleren. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Bellamystraat. Na afloop van de begrafenis bent u welkom in uitvaartcen trum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Vrijdag 23 juni is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de familiekamer van bovengenoemd uitvaartcentrum Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van de Buurtzorg voor alle goede zorgen. Geen bloemen. Partner van onze collega Frangoise Dees Met dit grote verlies voor jullie: Frangoise en Jip en ook voor jullie familie en vrienden, willen we ons medeleven betuigen. Frangoise, we zijn er voor je. Collega's van Bazalt, RPCZ en Bazalt Groep Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Partner van Fonny Verstraeten, voormalig trainer van onze 1 e selectie en speler van onze lagere elftallen. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte met dit grote verlies Bestuur en leden v.v. RIA-W Ook wij nemen afscheid van onze Wij wensen de Familie Spelier veel sterkte in deze moeilijke tijd. Team Bakkerij Spelier Sluis De vang is neer De zeilen geklampt De ketting vast Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wij zijn Jaap veel dank verschuldigd voor zijn inzet voor de Zeeuwse molenwereld, in het bijzonder zijn werk voor molen De Hoed in Waarde. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen veel sterkte toe. Stichting Molen De Hoed Vereniging De Zeeuwse Molen Gilde van Vrijwillig Molenaars afd. Zeeland Je moeder blijft je moeder, zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Maar eens komt de dag dat je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze lieve ma en omaatje geboren 21 juni 1929 overleden 20 juni 2017 te Oudelande te Oostburg Sluis: Jan Spelier Sluis: Eddy en Anja Sander enJanne Ruben en Tessa Rilland: Hubert en Conny Bart en Willemijn Sluis: Peter en Carla Serge en Kim Michelle en Sam Sluis: Ronnie en Veronique Marco John en Janneke Correspondentieadres: Visserstraat 7, 4524 EZ Sluis Wij bedanken de medewerkers en vrijwilligers van De Stelle, afd. Klaverblad, in Oostburg voor hun liefdevolle verzorging. Tevens bedanken wij iedereen die in de afgelopen jaren betekenisvol is geweest voor onze moeder. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 26 juni om 10.00 uur in de H. Johannes de Doperkerk, Oude Kerkstraat te Sluis. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats, Hoogstraat te Sluis. Gelegenheid om de familie te condoleren wordt geboden na de begrafenis in molen de Brak, Nieuwstraat te Sluis. Diegene die geen rouwbrief ontvangen heeft, graag deze advertentie als zodanig te beschouwen. 1 Corinthiërs 13 "De Liefde" Na een veelbewogen leven vol liefde en zorg is van ons heengegaan onze lieve moeder en oma weduwe van Antheunis Dekker Hardegarijp, Terneuzen, 30 oktober 1938 18 juni 2017 Nynke en Richard Toon en Jeanine Thomas Sybren en Anneke Jelmar, Sanne, Ties Pauline en Benno ]elle-]an en Wouter, Wytze Dalkruid 26 8445 RM Heerenveen De begrafenis zal in besloten familiekring plaatsvinden. Altijd samen, nooit alleen onafscheidelijk, altijd één Dankbaar dat hij niet langer heeft moeten lijden, maar intens verdrietig om het verlies geven wij u kennis van het heengaan van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overgroot-opa echtgenoot van Ria Kopmels in de leeftijd van 78 jaar. Ria de Caluwé-Kopmels Johnny en Karen de Caluwé-van Vliet Samantha en Kevin - Shontell Peter de Caluwé t Mare en Astrid de Caluwé-Knol Robbin, Martijn, Thomas Alan en Petra Pacque-de Poorter 20 juni 2017 Trompstraat 3 4571 BM Axel De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 28 juni om 10.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na afloop kunt u de familie condoleren. Maandag 26 juni is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium op de algemene begraafplaats aan de Westsingel te Axel. Onze dank gaat uit naar het personeel van de IC in het ZorgSaam ziekenhuis te Terneuzen voor alle goede zorgen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 71