OZCAN AKYOL 474, 406 1 6 Agent neergestoken op vliegveld W»ercruise Nederland Vlaanderen A Cruise Dubai r Oman& Abu Dhabi Column Een toenemend aantal zwem baden hanteert strenge re gels voor het gebruik van mobieltjes rond het zwembad. Er zijn zelfs verboden ingesteld, om dat de privacy van jonge kinderen in het geding is. Daarbij zouden kwaadwillenden misbruik maken van beelden die ze op het terrein van een zwembad schieten. Vun zigheid kent geen grenzen. Ik vind het ook een vreselijk idee: stel, ik lig daar met mijn vette pens onder een parasol, een beetje onzeker over mijn lichaam, hevig transpi rerend, en dan komt een of andere onverlaat ongevraagd foto's van een vriendengroep maken, met mij als ongewild decor. Tegenwoordig schijnen veel jonge ren zelfs foto's onderwater te ma ken, het liefst van meisjes met mooie billen en pronte borsten, waardoor het fenomeen sowieso een dubieus karakter krijgt. Wat mij betreft komt er een algeheel verbod op telefoons in zwemba den. Het is jammer voor de men sen die hun baby voor het eerst in het pierenbad zien spartelen, maar helaas kan niet iedereen met de verantwoordelijkheid omgaan. Ik vraag me ook af: waarom moet al les meteen op een foto worden vastgelegd? Laatst ging onze doch ter Mia voor het eerst uitbundig dansen - John Travolta was er niets bij. De eerste reflex van mijn vriendin was een sprintje naar haar mobiele telefoon, die in de slaapkamer aan de lader hing. „We zouden ook ge woon live van dit mo ment kunnen genie ten", zei ik. „In plaats het direct te filmen, wat het allemaal toch een ander gevoel geeft." Ze knikte en merkte dat ze het in derdaad een merk waardige reactie van zichzelf vond. Maar ik ben natuurlijk geen haar beter.We zijn tegenwoordig zo erg bezig met de digitale distributie van onze persoonlijke hoogte- en dieptepunten, dat er nauwelijks tijd is om ook écht op te gaan in iets wat zich onderscheidt door alle emoties die loskomen. Het is alsof iedereen een dwangmatige bevestiging van de buitenwereld nodig heeft, pas dan is iets écht ge beurd. Maar door de pixels van een scherm beleeft de maker het eigen lijk uit tweede hand. Ik geloof ook wel zonder een af beelding op internet dat mijn vrienden zijn wezen zwemmen. Geniet er lekker van, met elkaar, zonder rekening te houden met de mogelijke quasi-lollige commenta ren van een achterban. En nog be langrijker: laat anderen in het zwembad met rust. Waarom moet alles meteen op een foto worden vastgelegd? Een agent is gisteren neerge stoken op Bishop Internatio nal Airport in het Ameri kaanse Michigan. Volgens de FBI gaat het mogelijk om een terroristische aanval. Het slachtoffer zou in zijn nek zijn gestoken en ligt in het zieken huis. De dader is gearresteerd en wordt ondervraagd. De FBI doet onderzoek naar de aanval. De dader zou vol gens de Amerikaanse nieuws zender NBC Allah Akbar (God is groot) hebben geroe pen. De politie heeft dit nog niet willen bevestigen. Passagiers werden na het inci dent geëvacueerd en het vliegveld werd gesloten. Dat meldt Bishop International Airport op Facebook. De agent is geopereerd en ver keert volgens een woordvoer ster van de politie in Michigan niet in levensgevaar. Zijn si tuatie is stabiel. De veiligheidsmaatregelen op het regionale vliegveld zijn opgeschroeft na de aanval. Er vertrekken en landen dage lijks circa zestien vliegtuigen. Neem vooral voldoende water meealsjeopreis gaat Veel agressie tegen Belgische artsen Liefst 84,4 procent van de Bel gische artsen is tijdens zijn of haar carrière ooit het slachtof fer geweest van geweld of agressie door de patiënt. On der hen zijn vooral vrouwen en jongere doktoren. Onder zoek van de Vrije Universiteit Brussel heeft dat uitgewezen. In de meeste gevallen ging het om verbaal en psychisch ge weld, maar ook fysiek geweld (ruim 14 procent) en seksueel geweld (bijna 10 procent) kwamen geregeld voor. Op het gehele assortiment tot t/m zondag 2 juli 2017 23.59 uur. Rondreizen tot 7,5% korting Cruises tot 10% korting Zonvakanties €50 korting per boeking Autovakanties 10% korting donderdag 22 juni 2017 @ÖzcanAkyol Zwemmen MICHIGAN De NS waarschuwt dat de hitte voor verstoringen kan zorgen en reizigers daardoor langer onderweg zijn dan normaal. BRUSSEL 8 dagen van 499 voor J 8 dgn 5 Steden Special O 'MWI 8 dogen van 819 voor J 22 dgn Grand Voyage van Europa naar Dubai van 1549 voor 1449 Rondreis Highlights of Sri Lanka Rondreis Roemenië Bulgarije van 599voor van 999 voor 924 van 599' voor 554 8 t/m 15 dgn Hopps Hotel All Inclusive Sicilië van 599 voor 374 8 t/m 15 dgn Grand Park Lara All Inclusive Turkije van 559^ voor 334 3 t/m 8 dgn Hotel Lahnblick Sauerland van iy voor 71 4 t/m 15 dgn Hotel Belvedere - Meren van Italië van ^y voor 89 De kortingis reeds in deze prijzen verwerkt. van toepassing, zie de website voor meer informatie. De 5% korting voor de riviercruises is geldig t/m 24 juni 2017.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 6