Ovar Istlsn fllensenlinq.nl FAMILIEBERICHTEN 15 COLOFON Familieberichten Anja Hofman O ITIensen inq.nl Suzanna Elisabeth Hofman - Anja - Lieve Anja Anja Hofman Anja Hofman Anja Hofman Anja Hofman Steef van As Johannes Adriaan de Kruijter Hans ARIE MARINUS VROEGOP - Adrie - woensdag 21 juni 2017 kijk ook op De dood is als een schip dat zijn zeilen ontvouwt en weg vaart. Op het moment dat wij het aan de horizon zien verdwijnen, zien anderen het aan de overkant naderen. Want het is niet weg, het is alleen uit het zicht verdwenen. Na een rijk leven vol liefde en vriendschap is van ons heengegaan mijn lieve partner, onze mama, dochter, zus en tante 9 december 1965 119 juni 2017 Fonnie Vers traeten Olaf Jesper Stijn Ivo en Lise Co Hofman Joke Hofman-Jansen Fam. Hofman Fam. Verstraeten Correspondentieadres: Graaf Jansdijk 44, 4571 SH Axel De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op zaterdag 24 juni om 10.30 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen. Voorafgaand aan de dienst kunt u in de kerk van 9.45 tot 10.20 uur de naaste familie persoonlijk condoleren. Na afloop bent u welkom in de koffiezaal van de kerk voor een informeel samenzijn. De crematie zal in familiekring plaatsvinden. Bij deze willen wij Buurtzorg Zaamslag, Dr. Peek en personeel van afd. B2 ziekenhuis ZorgSaam bedanken voor de goede zorgen. In plaats van bloemen wordt een gift aan KWF Kankerbestrijding zeer op prijs gesteld. De hiervoor bestemde collectebussen zijn aanwezig bij het condoleanceregister. Warm, liefdevol en gezelligheid kenmerken Anja. Onvergetelijke herinneringen blijven. rust zacht... Jens en Marja Maureen, Frederique soms is er zoveel wat we voelen maar zo weinig wat we kunnen zeggen Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van ons maatje Truus Marian Jaap Floor (Anja: blijf dansen, waar je ook bent) Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van de partner van Fonnie Verstraeten voormalig trainer van FC Axel en lid van onze technische commissie. Wij wensen de familie veel sterkte met dit grote verlies. Vereniging FC Axel "Bijzondere mensen sterven niet, zij gaan wel, maar blijven toch voor altijd" Bedankt lieve collega, voor je enthousiasme, je betrokkenheid, en je mooie schaterende lach, je chaotisch gedrag, bracht ons veel gelach, we gaan je missen iedere dag. Door je openheid en spontaniteit, heb je ons mee laten voelen, in je oneerlijke strijd, je hebt onze emoties losgemaakt, in je moeilijke tijd, tot aan je afscheid. Anja, je was een zeer bijzondere collega. Je lach, je levenslust en je verhalen, maar ook je chaos zullen we nooit vergeten. "Met een lach en een traan denken we aan je terug. Wat zullen we je missen! Werkservicepunt Zeeuws-Vlaanderen Aicha, Ann, Bahar, Barbra, Bert, Brigit, Els, Eveline, Femke, Gerda, Laura, Linda, Lidy, Miranda, Nelleke, Patricia, Peter, Ronald, Roy, Veronique, Yvonne Met diep respect voor haar enoime wilskracht en betrokkenheid nemen we afscheid van onze dappere en dierbare collega Wij gaan haar bruisende en energieke aanwezigheid missen. De Publiekshal zal stil zijn zonder haar vrolijke lach. Niet haar ziek zijn blijft ons bij maar haar enthousiasme en glimlach gaan met ons mee. Haar advies nemen wij ter harte: one life, live it! Teams Werk Inkomen, Schuldhulpverlening, Regionaal Bureau Leerlingzaken Maandag ontvingen wij het droevige bericht dat de partner van onze collega Fonnie na een moedige strijd is overleden. Ze was niet alleen de partner van onze collega, maar ook een fijne relatie met wie wij prettig hebben samengewerkt toen zij werkzaam was bij het Werkservicepunt Zeeuws- Vlaanderen. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Fonnie, de kinderen en naaste familieleden. Management en collega's UWV WERKbedrijf Zeeland Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze medebewoner Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw Magda, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Medebewoners Strandveste te Vlissingen Stil ben je van ons heengegaan Je hebt altijd voor ons klaargestaan Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven Zo was je hele leven Je was een schat voor ons allen Je te moeten missen zal ons zwaar vallen Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven, hebben wij geheel onverwachts afscheid moeten nemen van onze lieve vader, schoonvader en opa weduwnaar van Ineke Versluijs Breskens, 30 augustus 1939 Terneuzen, 118 juni 2017 Bianca en Joris de Boer Kevin Melanie Milco de Kruijter en Deirdre Doom Kiran June Tobias Correspondentieadres: Stadsweide 30 4521 BA Biervliet Het afscheid zal in besloten familiekring plaatsvinden. 0 Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Zoeken Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar - Nationale uitvaart adressengids Een levensverhaal plaatsen Online urnwinkel - Condoleanceregister plaatsen Online rouwbloemenwinkel Mensenlinq app voor Android Iphone Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op Twitter like ons op Facebook We zijn ontroerd door het plotseling overlijden van onze broer, zwager en oom Terneuzen, 30-9-1945 Terneuzen, 15-6-2017 Johan f en Jil Pieter en Marleen Ron en Marianne neven en nichten Correspondentieadres: Zanddorp 2A 4335 AJ Middelburg De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 72