Mathilda Apolonia van Esbroeck - Roctus FAMILIEBERICHTEN 27 OvsrJsden Jac de Rooij mens0nlinq.nl Jac de Rooij Ger Philipse Stephanie Krocké-Tem merman Willem Gerard Reitsma Erik O fHensen.inq.nl Jacobus Cornell's Maria Bep van Gils Steef Anneke van Doom -Thiele Josephus Eduardus Cornelis van Esbroeck maandag 19 juni 2017 kijk ook op Prachtige jaren niet treuren dat ze voorbijgingen glimlachen dat ze er geweest zijn. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van onze lieve pa, opa en over-opa weduwnaar van Hij overleed in de leeftijd van 72 jaar. Clinge: Jaco en Regina Jaro Lotte Terneuzen: Elsa Noëlla en Martijn, Ravi, Nova Judith Ricky Correspondentieadres: Rembrandtstraat 19, 4567 CR Clinge U kunt afscheid nemen van pa in het uitvaart centrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 21 juni van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 22 juni om 13.30 uur in de aula van het crema torium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer aldaar. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Zijn vaste plaats was niet bezet Ons bereikte het droeve bericht van het overlijden van ons bestuurslid en speler Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Binnen onze club was Jac een altijd aanwezig, gewaardeerd bestuurslid en een bedachtzaam biljarter. Bestuur en leden van Senioren Biljartclub Malpertuus Clinge Philip Philipse f Jeanne Philipse - Daniëlse Willy Kloet - Philipse Theo Kloet Marijke de Kok - Philipse f Jaap de Kok Neven en nichten Je moeder blijft je moeder, zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Maar eens komt de dag dat je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Bedroefd, maar wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma sinds 2002 weduwe van Cees Krocké Hoofdplaat, 17 mei 1925 t IJzendijke, 16 juni 2017 Sluis: William en Caline Nadine en Konrad, Lars en Sonne Jim en Tessa Dylan Oostburg: Herbie en Bianca Sam en Caiti Inez en Ruben Correspondentieadres: J.H. van Dalestraat 9, 4524 BW Sluis De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uit genodigd, zal plaatsvinden op donderdag 22 juni om 14.00 uur in het crematorium De Blauwe Toren, Zeelaan 2 te Brugge. U bent in de gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Steef op woensdag 21 juni van 19.00 tot 20.00 uur in het mortuarium van het Antonius- ziekenhuis te Oostburg. Een speciaal woord van dank aan het verzorgend personeel afdeling De Molenberg van Huize Emmaus te IJzendijke voor de liefdevolle verzorging. Wilt u, indien u geen uitnodiging heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Tot ons groot verdriet is overleden mijn broer, onze zwager en oom Als het leven niet meer gaat zoals je had gehoopt, als je zo veel wordt ontnomen en het leven niet meer leven is, dan komt de tijd dat je er in berust, dat het einde gekomen is. Intens verdrietig zijn wij, nu we afscheid hebben moeten nemen van mijn zorgzame man, onze lieve pa, schoonpa en trotse opa echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 65 jaar. Zaamslag: Anneke Axel: Corine en Mark Zaamslag: Sarina en Remco Anneiie, Joris 17 juni 2017 Koepoortstraat 51, 4543 AR Zaamslag De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 22 juni om 16.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Enkel schriftelijke condoleance. Na de dienst is er een samenzijn in de koffie kamer van het crematorium. Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Een woord van dank aan Dr. de Keyser voor de goede en liefdevolle begeleiding. Het heeft Willem en ons goed gedaan. Optimistisch tot het laatste Niet moeilijk maken voor je naasten Gesloopt van al je krachten Bleef je op een betere dag wachten Wij waren jouw lust en je leven Maar er is geen tijd meer gegeven jij streed vol moed en kracht Lieve moeder, rust nu maar zacht' Na een liefdevolle verpleging in zorgcentrum "Antonius" en voorzien van het H. Sacrament der Zieken, is toch nog vrij plotseling van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma sinds 20 maart 1999 weduwe van Hengstdijk, 4 mei 1932 t Kloosterzande, 17 juni 2017 Leon en Lilian Jessica en Jurgen Noaten Olivier?* Ghislain en Christine Correspondentieadres: Molenstraat 42, 4567 BD Clinge Er is gelegenheid om van ma afscheid te nemen op woensdag 21 juni van 20.00 tot 20.30 uur in Afscheidshuis "De Koestering", Groenendijk 51 (ingang Pastoor Smuldersstraat) te Kloosterzande. De uitvaartplechtigheid wordt gehouden op donderdag 22 juni om 11.00 uur in de H. Catharina kerk aan de Hengstdijkse Kerkstraat te Hengstdijk. Aansluitend aan de plechtigheid zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Gelieve alleen schriftelijke condoleance. Een speciaal woord van dank aan het personeel van verpleeghuis "Antonius"Huisje 21 voor de liefde en goede zorgen die zij heeft mogen ontvangen. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Wat een pijn doet dit, en hoe oneerlijk is dit Lieve Vivian, Bas Lara, we wensen jullie veel kracht toe om dit ongelofelijke verlies te kunnen dragen Wouter Corina Leonie&Guido Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone volg ons op VI I Twitter EJ I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 63