Beyoncé is bevallen (7Si SoLmaRTours €299,- QtB» Saiou 17 10 DAGEN HP zaken, maar dit heb ik nooit eerder gezien. Ster ker, ik wist niet eens dat het kon." „Te weinig bewijs is ook een besluit, maar zelfs daar kwamen de juryleden blijkbaar niet uit", vervolgt de Nederlandse letselscha deadvocaat. „Lastig is nu dat de aanklagers hetzelfde riedeltje opnieuw af draaien voor een andere jury. En die mensen heb ben het allemaal al van de zijkant meegekregen. Zij beginnen dus al beïnvloed aan die zaak." De iconische Dr. Huxta- ble uit The Cosby Show wordt ervan beschuldigd Andrea Constand in 2004 te hebben gedrogeerd en aangerand in zijn huis. Tientallen andere vrou wen traden vervolgens naar buiten met soortge lijke beschuldigingen, maar veel van die zaken zijn verjaard. Wel woon den deze vrouwen het pro ces bij. Ze droegen buttons met het opschrift: 'Wij staan voor de waarheid'. Cosby zelf houdt vol dat het seksueel contact met de voormalige (en toenter tijd 31-jarige) basketbalster met beider instemming had plaatsgevonden. 'Haatdragend' Canaille Cosby, echtgenote van de verdachte, haalde in Nietig verklaren betekent dat het proces niet is geweest een verklaring keihard uit naar aanklager Steele die ze 'haatdragend' en 'explo sief ambitieus' noemt. Ook de rechter kreeg ervan langs. „Wat zal ik hem noemen? Behoorlijk arro gant, speelt onder één hoedje met de aanklager." De pers zou ondertussen ontlastende informatie ne geren om 'een sensatiever haal te verkopen ten koste van een mensenleven'. Meer processen De nietigverklaring riep dit weekend meer emotio nele reacties op. Bill Cos- by's woordvoerder be schouwt het mislukken van de rechtszaak als een overwinning: 'De macht van Cosby is terug!' En ad vocate Gloria Allred, die meerdere vermeende slachtoffers bijstaat, waar schuwde de komiek niet te vroeg te juichen. „Als de rechtbank de volgende keer toestaat dat meer be schuldigers getuigen, kan dat een verschil maken. Met andere woorden: het is te vroeg voor een feestje, meneer Cosby." Naast de strafzaak lopen er ook nog civiele procedu res tegen Cosby. Zeker tien vrouwen heb ben zaken tegen de komiek aangespannen in de staten Californië en Massachu setts. SHOWBABY'S SPANJE Hotel California Garden'"'""'' Bes Beste prijs, goede reis! Hotel California Garden*** 3 juli 2017 0495 www. -588740 solmar.nl maandag 19 juni 2017 GO Bill Cosby bij het verlaten van de rechtbank. 44 —Sander de Lang Beyoncé is bevallen van haar tweeling, zo twitterde Mathew Knowles, de trotse opa giste ren. Hoewel de grootvader niets heeft gemeld over het geslacht van de baby's, meld den Amerikaanse kranten en websites dat het om een jon getje en een meisje zou gaan. Er werd de afgelopen dagen al druk gespeculeerd over de op handen zijnde bevalling, omdat Beyoncé werd gespot met be veiligers bij het ziekenhuis. Een ander teken was dat haar echtgenoot Jay Z donderdag niet kwam opdagen voor zijn Hall of Fame-ceremonie. Eerder deze week werd hij ook al bij het ziekenhuis gespot, samen met hun 5-jarige dochtertje Blue Ivy. Beyoncé (35) kondigde in februari aan dat zij en haar man (47) een tweeling verwachtten. „We willen onze liefde en ons geluk delen", klonk het toen via Instagram. „We zijn tot tweemaal toe gezegend geweest en zijn enorm dankbaar dat onze familie met twee leden zal groeien." De foto waarop Beyoncé haar zwangerschap via Instagram bekendmaakte, is de meeste gelikete foto op het sociale me dium ooit (ruim 11 miljoen keer). Dat record zal waarschijnlijk worden gebroken door de foto van Beyoncé met de tweeling. Zin in Zon? Gelegen aan de rand van het nieuwe centrum van Salou, op ca. 500m van het strand Incl. Royal Class bus Al onze prijzen zijn p.p. gebaseerd op een 2pk, evt vroegboekkorting reeds verwerkt, kind(eren) gratis geldt bij bijplaatsing extra bedden op een 2pk, betalen alleen busreis. Adm kst 10,-/€ 15,-. Voor voorwaarden www.solmar.nl Typefouten voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 17