GESLAAGD 11 II begin waren er wel mensen die twijfels hadden over haar keuze. „De meeste mensen denken dat er geen toekomst zit in kunstonder wijs, maar inmiddels staat ieder een achter me." Femke is niet bang dat ze spijt krijgt van haar beslissing. „Als ik twijfelde, zou ik het niet doen." Robin de Brouwer (17) wil graag cabaretier worden, maar kiest voor een opleiding met meer baankan- sen. Toen cabaretier Leon van der Zanden na een voorstelling aan Robin vroeg of cabaret niks voor hem was, werd zijn interesse ge wekt. Sindsdien wil De Brouwer niets liever dan cabaretier worden. Maar hij blijft met beide voeten op de grond. „Je kunt zo veel willen, maar je moet realistisch zijn. Ik kan kiezen voor een leuke oplei ding, maar als ik straks 50 jaar in de supermarkt moet werken, word ik daar niet gelukkig van", vertelt Robin. Hij heeft het geluk dat hij meerdere interesses heeft. Na een JE KUNT ZOVEEL WILLEN, MAAR JE MOET REALISTISCH ZIJN open dag schreef hij zich in voor de opleiding Ruimtelijke Orde ning in Tilburg. „De teamleider op school schrok, want het is totaal iets anders dan cabaret. Maar ik trek me weinig aan van wat ande ren denken." Zijn droom volledig opgeven, doet Robin niet. „Je hebt niet per se een opleiding nodig om cabaretier te worden. Als ik mijn studie afgerond heb, kan ik nog steeds mijn droom achterna gaan." Ondertussen blijft Robin zijn hobby uitoefenen." vrijdag 16 juni 2017 -Robin de Brouwer ••••••••••••a de Pooter, Terneuzen; Raiza Ramkhela- wan, Axel; Zamira Riemens, Axel; Demi Roose, Philippine; Amber van Santé, Ter- neuzen; Julian Scheele, Terneuzen; Niek van der Velpen, Terneuzen; Wout Vinke, Terneuzen; Aaron Wakefield, Axel; Lisa Warmenhoven, Koewacht; Bertram We- zeman, Terneuzen; Joshua Xavier, Ter neuzen; Myrthe de Zeeuw, Terneuzen; Pepijn Zegers, Philippine; Sufyan Ze- roual, Terneuzen. Havo Romy de Bakker, Vogelwaarde; Jason Bakker, Hoek; Aafke van den Bergen, Vogelwaarde; Lenora Bertossi, Axel; Ethan Blake, Terneuzen; Jeanine Boeije, Axel; Naïma Boerebach, Hoek; Maurits Boon, Terneuzen; Julia Bouthoorn, Vo gelwaarde; Jennifer de Brouwer, Axel; Anne Brouwer, Terneuzen; Jomme Bruijnzeel, Terneuzen; Niels de Buck, Sas van Gent; Stefan Buijze, Terneuzen; Tobian Buijze, Hoek; Frédérique Bun, Terneuzen; Eva Camonier, Terneuzen; Boudewijn Canrinus, Overslag; Char lotte de la Chambre, Hoek; Esmée Coers, Terneuzen; Joran Dankaart, Axel; Daphne Dekker, Zaamslag; Thomas Dekker, Terneuzen; Chiara Denys, Schoondijke; Chendo Dieleman, Schoondijke; Fabian Dornhege, Terneu zen; Halil Durgun, Terneuzen; Meike van den Eeckhout, Terneuzen; Christa van der Eijk, Terneuzen; Simon Faasse, Ter neuzen; Niek Filippo, Terneuzen; Jet van Fraeijenhove, Zaamslag; Kevin Frans- sens, Terneuzen; Tom Goudsmith, Ter neuzen; Lieke de Heus, Terneuzen; Flo- ris Hollebek, Terneuzen; Leonie Hout epen, Terneuzen; Jochem van Iwaarden, Terneuzen; Ellis Joziasse, Vogelwaarde; Gülben Keten, Terneuzen; Shannon Koekkoek, Axel; Kaylee Lambert, Axel; Kenneth van Langevelde, Terneuzen; Lindy Lucasse, Zaamslag; Mark Me- chielsen, Terneuzen; Shona van Meurs, Zaamslag; Anica Mol, Hoek; Quinty van Mossevelde, Terneuzen; David Munneke, Terneuzen; Emiel van der Neut, Zaam slag; Nikki Obrie, Terneuzen; Anne Oos- terhoff, Westdorpe; Romy Ottjes, Hoek; Tom Oudijk, Terneuzen; Merijn van der Peijl, Zaamslag; Dominique Pijpelink, Zaamslag; Noah de Putter, Terneuzen; Simone de Putter, Philippine; Imara de Rooij, Terneuzen; Beau Roos, Terneu zen; Iris van Santé, Terneuzen; Mascha Scholten, Terneuzen; Stan Schram, Zuiddorpe; Joost Simons, Zaamslag; Yannick Spruyt, Terneuzen; Marley Stok, Terneuzen; Isabel Strack, Sint Jansteen; Megan van Strien, Terneuzen; Sylvano Suy, Axel; Ricky van Swaal, Terneuzen; Chris Termote, Philippine; Iris Vantricht, Axel; Robin van der Veen, Terneuzen; Ni cole Verlinde, Philippine; Timo van de Vijver, Vogelwaarde; Jim van Vlier- berghe, Philippine; Eleny Waeijen, Ter neuzen; Birgit van der Zee, Terneuzen; Jesse de Zeeuw, Terneuzen; Mirthe de Zeeuw, Terneuzen; Aron Zegers, Ter neuzen; Selena Zoeteweij, Vogelwaarde. Vwo, atheneum Nienke Aerssens, Axel; Ceylan Atmaca, Terneuzen; Koen Boerjan, Biervliet; Bas- tiaan van den Boogaart, Sas van Gent; Iris Boone, Axel; Jozefien Boone, Ter neuzen; Jesse Bosman, Terneuzen; Sam Broere, Terneuzen; Tijl de Bruijn, Oost burg; Ricardo de Bruijne, Terneuzen; Anouk van Burik, Terneuzen; Eline van Cleemputte, Terneuzen; Ciem Cornelis- sen, Philippine; Maxime de Crook, Ter neuzen; Naomi Dieleman, Zaamslag; Es ther de Feijter, Zaamslag; Kim Feleus, Hoek; Arnoud Goossen, Terneuzen; Marciano de Graeve, Sas van Gent; Jesse Harte, Terneuzen; Marianne van der Heiden, Hoek; Daphne Hemelaar, Terneuzen; Thijs van Houdt, Zaamslag; Laura de Jager, Terneuzen; Lisa de Jong, Zaamslag; Pleun Jornick, Terneu zen; Walthièro van der Kamp, Breskens; Joey Lensen, Terneuzen; Thomas te Lin- telo, Philippine; Chanel Mannaert, Vogel waarde; Matthijs van Mieghem, Terneu zen; Lance Mobach, Sluiskil; Robin Emily de Munter, Zuiddorpe; Charlotte van der Peijl, Zaamslag; Denise Pieterse, Zuid dorpe; Karleen Pietersma, Terneuzen; Carmen Pijpelink, Terneuzen; Victor Pool, Terneuzen; Nienke Post, Zaamslag; Fleur Remorie, Terneuzen; Max van Rijs, Zuiddorpe; Thomas Rouw, Axel; Bas Timmerman, Hoek; Elianne Verhelst, Axel; Ivo Verhoeven, Axel; Rick Vermeer, Axel; Bart Vermeire, Philippine; Damy Vermeire, Sluiskil; Wilco Verpoorten, Phi lippine; Rick Voeten, Sas van Gent; Mau rits van de Vrede, Terneuzen; Tom van de Vrede, Terneuzen; Merel Wevers, Ter neuzen; Loise Willems, Terneuzen. Vwo, gymnasium Amber Boutens, Sluiskil; Sophia Cragg, Sas van Gent; Joëlle Dhanis, Terneuzen; Lindsey den Doelder, Axel; Naomi Faber, Terneuzen; Youp van der Graaf, Hoek; Sirma Ordanovski, Terneuzen; Anna Sij- binga, Terneuzen; Eva Ulenkate, Terneu zen; Emma de Vleesschauwer, Sas van Gent. ISAAC BEECKMAN ACADEMIE, KA- PELLE Gymnasium, economie en maatschap pij en cultuur en maatschappij Jeroen Kole, Kapelle. Vwo, economie en maatschappij en cultuur en maatschappij Hubrecht van Doorn Nagelkerke, Krab- bendijke; Kim van Driessen, Kapelle; Jöran Hompesch, Goes; Belle-Amy Pols, Hansweert; Joël van de Sluis, Kapelle; Sanne Sonke, Waarde; Manouk Stad houders, Goes; Cees Wolse, Gapinge. Gymnasium, natuur en techniek en na tuur en gezondheid Bart Leloux, Kapelle. Vwo, natuur en techniek en natuur en gezondheid Francoise Broeckaert, Kortgene; Yanne- mique van Eijk, Kortgene; Brigitte de Graaf, Wemeldinge; Simone Grootjans, Goes; Kim Kardux, Kapelle; Steven Klijn, Arnemuiden; Froukje Ottema, Brouwers haven; Felix Richel, Yerseke; Esther Schouwenaar, Wemeldinge Jeroen Schreuders, Rilland. Vwo, natuur en gezondheid Jessica Kuurstra, Yerseke; Kaylee de Leeuw, Kapelle. Havo, economie en maatschappij en cultuur en maatschappij Evi Baecke, Kruiningen; Cedric van Bel- zen, Arnemuiden; Stephanie Bolder, We meldinge; Jos Eversdijk, Kapelle; Yas- mine Eversdijk, Kapelle Joshua Geelen, Baarland; Evelien Han- newijk, Heinkenszand; Dylan Hijdra, Goes; Ivo Kleppe, Kattendijke; Mark Mie ras, Kapelle; Milan Passchier, Middel burg; Ayka Pepermans, Vlissingen; Ari- ane Roelse, Wolphaartsdijk; Nikita Smid, Krabbendijke; Mike Traas, Kapelle; Lisan van de Visser, Wemeldinge; Lou-Lou Marleen Wagner, Kamperland. Havo, natuur en techniek en natuur en gezondheid Thomas Baert, Nieuwdorp; Jasmijn Blok, Kapelle; Sander Geluk, Heinkenszand; Lisa Goessens, Goes; Guido Hout, Kloe- tinge; Claudia Kransse, Yerseke; Martijn Moerland, Yerseke; Sven Nolle, Hans- weert; Nikita van den Ouden, Rilland; Morgan Posthumus, Oost-Souburg; Robin Putter, Schore; Luuk Schipper, Wemeldinge; Kay Veerhoek, Renesse; Niels van der Wekken, Burgh-Haam- stede. LUZAC, GOES Vmbo, theoretische leerweg, econo mie, zorg en welzijn, landbouw Emelie Antheunis, Hulst; Valerie Antheu- nis, Hulst; Sarah de Schrijver, Vogel waarde. Vmbo, theoretische leerweg, econo mie Maarten Bode, Goes; Meeuwke de Groen, Oostburg. Havo, natuur en gezondheid Sara van Krugten, Middelburg; Anne van der Weel, Middelburg. Havo, natuur en techniek Pieter Boer, Kortgene; Sara van Krugten, Middelburg. Havo, economie en maatschappij Pieter Bax, Middelburg; Judith Meurs, Zierikzee; Dara Naughton, Terneuzen; Liesmijn Sarneel, Middelburg; Jens Ver- vaet, Biervliet; Janno Westdorp, Kapelle. Vwo, economie en maatschappij Joël du Fossé, Sluis; Alexander van der Maas; Jens Sutterland, Terneuzen; Eme lie Verseput, Renesse. Vwo, natuur en gezondheid Ronald Keim, Goes. Vwo, cultuur en maatschappij Joël du Fossé, Sluis. Vwo, natuur en techniek Ronald Keim, Goes. RONCALLI, BERGEN OP ZOOM Atheneum, cultuur en maatschappij Elke de Leeuw, Rilland; Maud Zijlmans, Scherpenisse. Atheneum, natuur en techniek en na tuur en gezondheid Sarah Overduin, Poortvliet. Havo, economie en maatschappij Tom Douw, Oud Vossemeer; Rhodé Gra- bijn, Poortvliet; Julia de Koning, Tholen; Julia Nijssen, Oud Vossemeer. Havo, cultuur en maatschappij Manon Kaeppler, Rilland; Sara de Ko ning, Tholen. Mavo/Vmbo TL, sector economie Chloë Anthonisse, Poortvliet; Fabienne Decq, Oud Vossemeer; Fleur Fase, Sint Annaland; Tanisha Hoebeke, Rilland; Na- dine Rijnberg, Sint Annaland. Mavo/Vmbo TL, sector techniek Yannick Heijboer, Oud Vossemeer. Mavo/VMBO TL sector Zorg en Welzijn Zorah Lagerwerf, Oud Vossemeer. OSTREA LYCEUM, GOES Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, ISDC Jens van Alphen, Goes; Deborah Bek, Goes; Emma Blankenburgh, 's-Graven- polder; Jesper Bleumink, Goes; Sanne Buimer, Hansweert; Rachelle van Burg, Goes; Mike de Dreu, 's-Heer Hendriks kinderen; Joy Duinkerke, Goes; Jessica Elema, Kapelle; Jens Eversdijk, Kapelle; Hejin Ge, Goes; Shannen van Gilst, Kam perland; Sanne Goulooze, Kamperland; Altaaf Gulzar, Hansweert; Martijn Inne- mee, 's-Gravenpolder; Maurice Jacobse, Goes; Julia Klop, Kapelle; Ashley Koole, Yerseke; Anouk de Koster, 's-Heeren- hoek; Roan Kuijsters, Hansweert; Mau rits Maljaars, Goes; Kelly van Maren, Kamperland; Kelsey van Maren, Kam perland; Julia Mijnsbergen, Goes; Nick de Munnik, Kapelle; Marit Raas, 's-Heer Arendskerke; Dalya Rasho, Goes; Jo chem Runhaar, Kapelle; Ramon Saar- loos, Kapelle; Sanne van Sluijs, Kloe- tinge; Natan Tesfaalem, Goes; Sven Tol- hoek, Yerseke; Evi Traas, Waarde; Sha ron Traas, 's-Heerenhoek; Janina Veer man, 's-Gravenpolder; Koen Vermeule, Heinkenszand; Inge Vermeulen, Wilhel- minadorp; Celeste Visser, Kats; Emmely van de Werken, Kruiningen; Tyrone Wie- bers, Goes; Toetie Wieser, Wemeldinge; Maikel van de Zande, Colijnsplaat. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, ISDC Felicia van den Aarsen, Rilland; Esmée Augustijn, Kamperland; Mirthe de Bat, Hengstdijk; Senna Bek, 's-Heerenhoek; Sem Bekker Gouweleeuw, Wilhelmina- dorp; Kailey Bliek, Kapelle; Quintin Bom- meljé, Heinkenszand; Rody Bosschaart, 's-Heer Arendskerke; Anne-Ruth Bou- wense, Kamperland; Melissa de Bruine, Kamperland; Amber Brussé, Kapelle; Dustin Daalhuijzen, Heinkenszand; Romy Dagevos, Kloetinge; Mare Dicou, Kerk- werve; Damian van Gastel, Kloetinge; Kayleigh van Gessel, 's-Heerenhoek; Jari Goedegebure, 's-Heer Arendskerke; Irene Hernandez Zamora, Yerseke; Me lissa Hillebrand, Rilland; Dylan van Hove, Lewedorp; Eva van Iwaarden, 's-Heer Hendrikskinderen; Prem de Jonge, We meldinge; Ethan Kent, Kruiningen; Clau dia Koeman, Krabbendijke; Daniëlle Koe man, Wolphaartsdijk; Dion de Kok, Goes; Joshua Kooistra, Yerseke; Bas Kopmels, Kapelle; Margo Koppelaar, Goes; Joep Korstanje, Goes; Liz Korstanje, 's-Heer Arendskerke; Nicky Korstanje, Hein kenszand; Joey Kramer, Goes; Dani de Leeuw, Goes; Ivy de Leeuw, Goes; Roos van Marrewijk, Hansweert; Lieke van Meer, Kortgene; Indy Meijer, Wilhelmina- dorp; Julia Meirink, Lewedorp; Nikki Moerman, 's-Heerenhoek; Nick Mulder, Kloetinge; Tim de Munck, Wemeldinge. vervolg op pagina 12

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 60