In Mö/uuriafi] Tini Hillege-Ivens m, ts klimop ïï]enSgn[ingn[ FAMILIEBERIC 15 Harry Johannes Benjamin de Witte Pieternella de Wilde-Harinck Wat de toekomst brengen moge, mij geleidt des Heren hand; Gezang 293:1 Na een leven dat gekenmerkt werd door zorgzaamheid, belangstelling en liefde is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve moeder en oma Wilhelmina Janneke Tramper-Meesen Mien sinds 21 december 2015 weduwe van Jan Tramper in de leeftijd van 89 jaar. Niek en Ineke Erno en Monika Stijn, Fleur, Roos Rachel en Cas Sterre, Sem Bert en Reina Remco en Marta Olivia Nicole Anja en Evert Mar/ie en Mark Vicky Middelburg, 11 juni 2017 Correspondentieadres Seispark 19 4334 AZ Middelburg De afscheidsdienst zal worden gehouden donderdag 15 juni om 13.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentij dweg) te Middelburg. Aansluitend aan de dienst zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Sint Laurens. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Met verdriet geven wij u kennis dat is overleden onze schoonzus en tante Mien Tramper-Meesen Fam. Tramper 11 juni 2017 Wilhelmina Tramper-Meesen Hubertina Emilia Eliza Maria Antonius Theodorus Hillege Na een lang en zorgzaam leven zijn haar taken volbracht. Verdrietig, maar wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma - Nellie - Kattendijke, 9 juni 1922 Goes, 10 juni 2017 sinds 24 juli 2002 weduwe van Livinus Lodewijk de Wilde Kwadendamme: Wim en Mathan Middelburg: Jan en Kay Wilhelminadorp: Rien en Suus Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Hospice Het Clarahojje en SVRZ Vorsvliet voor de liefdevolle verzorging en naar dr. J. W. van Werkum voor zijn aandacht en adequate begeleiding. Correspondentieadres: Kerkeboomgaardstraat 26,4434 AB Kwadendamme. De afscheidsdienst wordt gehouden donderdag 15 juni om 14.00 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Oudelande. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in Dorpshuis D'n Ostpit, Vanderbijlpark straat 1 te Oudelande. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. 13-06-2016 13-06-2017 Franco van den Broeke Vandaag alweer een jaar voorbij, Ons hart nog steeds zij aan zij. Je stem, je verhalen en je lach, Wat wissen missen wij jou, Franco, iedere dag. Familie van den Broeke COLOFON Familieberichten dinsdag 13 juni 2017 Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze (schoon) zus en tante Wij wensen de kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Haw River, North Carolina J. van der Goot J. van der Goot-Meesen Dronten I.H. Meesen A. Meesen-Hoekman Middelburg F. Vader-Meesen J.A. Vader (in herinnering) neven en nichten Toen ik op deze aarde kwam heeft iemand mij gebracht ik heb de weg niet zelf gevonden door die donkere nacht. En als ik straks weer weg zal gaan naar de eeuwige groene dalen dan zal mij vast en zeker wel weer iemand komen halen. Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen onze lieve tante en oudtante weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 99 jaar. neven en nichten 9 juni 2017 Correspondentieadres: van Sassenstraat 8, 4561 ZZ Hulst De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 16 juni om 10.30 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Samenkomst in de kapel, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Je was een rots in de branding en koerste recht door zee. Je trotseerde storm en golven, alleen had je de wind niet mee. Onverwacht snel en met veel verdriet nemen wij afscheid van mijn allerliefste paps, broer en oom Rotterdam, 27 april 1946 Terneuzen, 9 juni 2017 Amy en Bart John t Jacqueline Marjolein en Peter Dennis en Francine llona en Roel Correspondentieadres: Oude Rijksweg 68, 4511 HW Breskens De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op vrijdag 16 juni om 14.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Wilt u, indien u geen uitnodiging heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet www.familieberichtenonline.nl ft

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 77