OvsrJsilen 14 FAMILIEBERICHTEN Roland Govaert Roland Govaert Jannetje Meulbroek - de Kok Catharina Oosterling-Dieleman O fflensen.inq.nl Als ik doodga Hoop ik dat je erbij bent Dat ik je aankijk Dat jij mij aankijkt Dat ik je hand nog voelen kan Dan zal ik rustig doodgaan Dan hoeft niemand verdrietig te zijn Dan ben ik gelukkig (R. Campert) "Onze" Ro echtgenoot van Emmy Fey en 28-07-1949 Lokeren t 11-06-2017 Sas van Gent Sas van Gent: Emmy Govaert-Feyen Charlotte en Marco, Mees Marieke en Niels, Mattias, Elinny, Lana Anouk Waasmunster: Didicr en Ann Govaert-Pincé Sharon Nick Familie Govaert Familie Feyen Sas van Gent, 11 juni 2017 Stationsstraat 55A, 4551 EL De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op maandag 19 juni om 10.00 uur, in crematorium Westlede, Smalle Fleerweg 60 te Lochristi, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. Roland is opgebaard in Familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u vrijdag 16 juni om 18.30 uur afscheid van hem kunt nemen. Geen bezoek aan huis. Liever geen bloemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. 't Is niet altijd even makkelijk De scherpe kanten van het leven te dragen Probeer vooral het goede te zien En koester de mooie dagen Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van de man van onze collega Emmy Roland was de grote steun en toeverlaat van onze collega Emmy. Wij wensen Emmy, de kinderen, kleinkinderen en de naaste familie veel sterkte bij het dragen van dit grote verlies. Namens de directie en medewerkers van Naeye-Verstaten: Willy, Saria, Natalie, Roald, Annabel, Daniel, Robin, Corine, Jan, Duncan, Remko, Angelo, Elisabeth, Lubica, Marian Omère Verstraten Johan Willem Oosterling Wlcmuelci W* eeusen 5-8-1972 t 11-6-2017 Tflanuela Wie lanueia rneeusen Zo blijven dan: geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de meeste van deze is de liefde 1 Korinthiërs 13: 13 Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze lieve moeder, oma en superoma. Dankbaar zijn wij dat zij zo lang in ons midden mocht zijn. - Janny - sinds 28 april 1988 weduwe van Pieter Meulbroek Lewedorp, 6 maart 1924 - Heinkenszand, 10 juni 2017 We zullen haar missen! Eist: Els en Wouter Maarten, Nora, John Erik en Aleksandra Kapelle: Ineke en Rinus Petra en Martin, Sander, Ilse Martien (in herinnering) Marco en Christine Goes: Marja en Adrie (in herinnering) Monnickendam: Wim (in herinnering) en Riek Hilde en Erik, Louise, Emilie, Matthias, Pieter en Ilona, Emma, Pepijn Molenhoek: Maarten en Joke Inge en Perry, Pedro, Ryan, Faye Bas en Ilona Loes en Leander Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van SVRZ, vestiging Hof Rietzanger te Heinkenszand, voor de liefdevolle zorg. Correspondentieadres: Marja Bouwense-Meulbroek, Groen van Prinstererstraat 9, 4463 SE Goes. De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 16 juni om 11.00 uur in het kerkgebouw van de Protestantse Gemeente, Zandkreekstraat 31 te Lewedorp, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de kerkelijke begraafplaats te Nieuwdorp. Voor aanvang van de dienst is ervan 10.15 tot 10.45 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van onze moeder en oma. Na de begrafenis is er in dorpshuis De Zandlóóper, Zandkreekstraat 33 te Lewedorp gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn wij bij het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Janny Meulbroek - de Kok T. Meulbroek - Ruissen J.J de Kok neven en nichten kijk ook op dinsdag 13 juni 2017 Bedroefd vernamen we het overlijden van ons lid Wij wensen Tiny, kinderen, kleinkinderen sterkte toe EHBO St.Bernardus Clinge "Zij zorgde voor allen die zij lief had zo lang zij kon" Na een bij voorbaat kansloze strijd en een kort ziekbed, hebben wij met veel verdriet en pijn in ons hart afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw en onze (schoon)moeder echtgenote van Zaamslag, 8 augustus 1949 Terneuzen, 6 juni 2017 Terneuzen: Johan Oosterling Amersfoort: John Esther Onze dank gaat uit naar diegenen die haar hebben gesteund en verzorgd gedurende deze moeilijke periode. Correspondentieadres: Sweelinckhog 60 4536 HC Terneuzen Op haar verzoek heeft de crematie plaatsgevonden in besloten kring. Mijn leven was nog lang niet af te horen dat ik kanker had was dan ook een zware slag maar ondanks mijn geknok en steun van iedereen kreeg ik te horen je gaat spoedig heen niet de dood maakt me bang maar m'n allerliefsten achterlaten... Tot de laatste minuut heeft zij geknokt tegen het ziek zijn. Wij zijn intens verdrietig dat is overleden onze lieve Stefan Ryan Cheyenne Dylan Pa f en Ma Meeusen Pa en Ma van Maastrigt Canisvlietstraat 11 4541 BE Sluiskil De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 17 juni om 14.00 uur in uitvaartcentrum De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na de plechtigheid kunt u de familie ontmoeten in de koffieruimte. Manuela hield van witte bloemen. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. Dankzij haar doorzettingsvermogen en flair knokte zij zich altijd overal doorheen. Helaas heeft zij de laatste strijd moeten opgeven. dochter, zus, schoonzus en tante van: Adri f en Riet Meeusen-de Ruiter Bianca en Kurt Randy en Anouk, Enrico en Malissa Belinda Brandon, Raül, Delilah Sluiskil, 11 juni 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 76