Uitwaaien langs de Noord-Hollandse kust reiskatern.nl Ga»**- MALTA Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc ^Met leuke extra s! 2-5 dagen nü vanaf Hotel aan de duinen Incl. ontbijtbuffet 1x hoofdgerecht Duinkaart fles wijn Klantbeoordeling 8,3 De wereld is Kras Een lekker briesje door uw haar, uw voeten in het zand en de zon op uw gezicht tijdens een heerlijke strandwandeling. Geniet in de duinen van Schoorl, een gezellig kustplaatsje met smalle straatjes en volop fiets- en wandelmogelijkheden. Boek vóór 26 juni op Kras.nl/LR21487 Mediterrane Smeltkroes TUI Fletcher Hotel-Restaurant Jan van Scorel**** in Schoorl Magisch Malta 8-daagse vliegreis Vanaf Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR21487 Prijzen zijn vanafprijzen p.p. o.b.v. 2 personen excl. reserveringskosten. Dit prachtige 4-sterrenhotel ligt direct aan de duinen, aan de rand van het pittoreske dorp Schoorl. De ideale uitvalsbasis voor het maken van mooie fiets- en wandeltochten in de omgeving. Het hotel beschikt over gratis wifi, een receptie, lift, bar, restaurant, terras, binnenzwembad en sauna (beide gratis). Uw comfortabele kamer is van alle gemakken voorzien. Parkeren bij het hotel is tegen betaling (ca. 3,90 per nacht). Inbegrepen: 2/3/4/5 dagen (1/2/3/4 nachten) verblijf in Fletcher Hotel- Restaurant Jan van Scorel, ontbijt buffet, 1 x hoofdgerecht op de dag van aankomst, duinkaart met wandel en fietsroutes Camperduin-Bergen en een fles rode wijn bij vertrek. Niet inbegrepen: zie onze website. Aankomst: 9 juni t/m 31 okt. 2017. voor u 2 dagen vanaf 49,- 3 dagen vanaf 75,- 4 dagen vanaf 99,- 5 dagen vanaf 129,- Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 26 juni 2017. Ga naar Kras.nl/LR21487 of bel 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR21487 -C----- het complex zelf is het goed toeven in bijvoorbeeld het royale zwembad of maak gebruik van de diverse wellnessfaciliteiten die het hotel je te bieden heeft. Geniet van aangename temperaturen, de gastvrije Mediterrane sfeer, schilderachtige vissersdorpjes, en véél bezienswaardigheden. Pak de ferry naar het groene zustereiland Gozo. Proost met een lokaal wijntje op het terras. En bezoek het middeleeuwse Valletta, vol UNESCO pareltjes! Mellieha Bay In het noordwesten van het eiland Malta ligt het mooie stadje Mellieha. Mellieha wordt goed bezocht vanwege zijn prachtige stranden en idyllische baaien. Kenmerkend voor Mellieha zijn de grotten die door de hele plaats terug te vinden zijn. Doordat Mellieha op een heuvel ligt, heeft men een prachtig uitzicht over de baaien en de Middellandse Zee. De hellende straatjes in Mellieha geven het die typisch mediterrane uitstraling. Riviera Resort en Spa Dit hotel is onlangs gerenoveerd, biedt faciliteiten zoals zwembaden (buiten en binnen), restaurants en bar en een wellness centre. Gelegen in het noorden van Malta is het hotel een goede basis voor uitstapjes op het eiland. Lekker relaxen en genieten van alles wat Malta je te bieden heeft, dan zit je bij Riviera Resort Spa goed. Zo zijn de eilanden Gozo en Comino gemakkelijk te bereiken. Ook op Inclusief: Retourvlucht Amsterdam - Malta Transfer naar hotel en v.v. 7 overnachtingen incl. uitgebreid ontbijtbuffet Nederlandstalige reisleiding Gratis Hydro Bath behandeling (20 min. p.p.) in de spa 8 dagen. Nu vanaf: 459,- p.p. Prijs is per persoon per arrangement o.b.v. 2 personen per kamer en Economy vlucht. Exclusief 2,50 calamiteitenfonds en 20,- reserveringskosten per online boeking. Aankomst dagelijks. Ook mogelijk om te boeken op basis van halfpension of all-inclusive. De vanafprijs is beperkt beschikbaar op geselecteerde data bij vertrek vanaf Amsterdam Schiphol. De actuele prijzen per vertrekdatum vind je op de website van Reiskatern. Meer informatie en boeken Voor informatie, prijzen en om te boeken gaat u naar de website reiskatern.nl. U kunt ook bellen met TUI tel.: 0900- 8847 (0,70 pg) of langsgaan bij eenTUI winkel in de buurt o.v.v. Persgroep Malta - Hotel Riviera Resort Spa. Op deze reis zijn SGR- en ANVR voorwaarden van toepassing. Meer informatie en boeken Ga voor Riviera Resort en Spa naar onze website reiskatern.nl/pzc/TUI1725 of bel metTUI 0900-8847 (0,70 pg) of ga langs bij een TUI winkel Malta bulkt van de cultuur en historie, maar heeft ook prachtige baaitjes en een azuurblauwe zee. De hoofdstad Valletta is zeker een bezoek waard, met barokke kerken en palazzo's met sierlijke houten balkons. Slenter op je gemak door de kleine straatjes en pak een lekker kopje koffie op een terrasje in de zon. En met het goed georganiseerde openbaar vervoer kun je alle strandjes en baaien verkennen. Vertrek: juli t/m oktober 2017 Mooi en uniek eiland Mediterrane sfeer Heerlijk viersterren hotel Veel cultuur en historie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 67