bi C? Volop waterpret voor kids c? Speciale kamers voor families De laagste hoogse WRTING corendon 24 De leukste vakanties voor gezinnen met kinderenvoor de beste prijzen! Stel dat Max Verstappen een aan deel was, dan was de waarde daar de laatste maanden flink van gekel derd. Al ruim een jaar wacht hij op zege nummer twee, na die magi sche dag in Barcelona. En vergele ken met die zes andere podium plaatsen van 2016, is zijn trackre cord dit seizoen ronduit flets met slechts één derde plaats. Scorebord- journalistiek, maar daarom niet minder waar. Zijn ontwikkeling stokt al op zijn 19de. En ja, daar zijn aanwijsbare re denen voor. Mindere auto. Pech. Defecten. Maar de wereld zit niet te wachten op nuance. Het grote pu bliek hoeft niet te weten dat bij Ver stappen in Montréal na tien rondjes een zeldzaam batterijprobleem aangeduid met de code 'DCDC' de kop opstak. De fans zien gewoon hun held na een wereldstart op plaats twee rijden, opeens die auto parkeren in het gras en alweer foe teren dat 'alles ruk' is. goed kunnen installeren", schreef er een. En de satirische website De Speld liet de ANWB zogenaamd zeggen dat Verstappen beter voor bereid de weg op had moeten gaan. „Als Max startkabels bij zich had gehad, dan hij het mankement ge woon zelf kunnen oplossen." Hoe langer succes uitblijft en pech aanhoudt, hoe groter het ge vaar is dat hij niet meer gezien wordt als 'wonderkind Max', maar die mopperende pechvogel. Het is helemaal geen rotseizoen. Als coureur wordt Max nog elke maand beter Wat de carrière van Verstappen ju nior naarstig nodig heeft, is succes. Een nieuw vleugje magie, zoals vo rig jaar in nat Brazilië. En ja, ook een beetje geluk. „Max heeft zijn portie ongeluk nu, dus reageert hij emotioneel. Lo gisch, maar hij komt hier sterker uit", houdt teambaas Christian Horner hoop. „Het is helemaal geen rotseizoen", reageert Horner fel. „Als coureur wordt Max nog elke maand beter en completer. Zijn tijd komt nog." Een auto met te weinig vermogen. Chassisproblemen. Een falende rem in Bahrein. Een desastreus uit gepakte pitstopstrategie in Monaco. En in Canada weer zoiets onnozels als een falende accu. Dan kan Red Bull Racing onlangs nog vier sei zoenen op rij een wereldkampioen afgeleverd hebben, voor de onge duldige fan die nog kijkt met het na vorig jaar ontwikkelde verwach tingspatroon, is de kritiek dan wel al zo'n beetje op. Op internet zijn de grappen snel gemaakt. „Prutsers. Een miljoenen budget en dan niet eens een accu VAKANTIEGELD Linda Hotel All Inclusive Grand Park Lara All Inclusive Siam Elegance *****All Inclusive ■HHK A JjZj.TïP lie "fam'iliekav^ers V'\nd \e hier corendon.nl/familie 023 75106 06 2® dinsdag 13 juni 2017 GO 'Max heeft zijn portie ongeluk nu' Als een komeet schoot Max Ver stappen omhoog. Maar in zijn derdejaar wordt de ontwikke ling van het wonderkind van de Formule 1 geremd door een fase vol rampspoed. „Max heeft zijn portie ongeluk nu, maar hij komt hier sterker uit." Arjan Schouten Montréal - Christian Horner, teambaas Max Verstappen klimt uit zijn Red Buil na de crash in Bahrein. FOTO GETTY IMAGES BOEK SNEL» 8 DAGEN vertrek 5 juli vertrek 5 juli vertrek 5 juli vertrek 11 juli vertrek 11 juli vertrek 11 juli vertrek 23 augustus vertrek 23 augustus vertrek 23 augustus TURKIJE/Side TURKIJE/Antalya TURKIJE /Belek Voor de kids... 2 glijbanen en een apart kinderbad Miniclub (4-12 jaar) Tennis, biljart, darts en tafeltennis Voor de ouders... Ook familiekamers te boeken Schitterend privéstrand A-la-carterestaurant Voor de kids... 2 kinderbaden en bad met waterglijbanen Nederlandstalige kinderanimatie Miniclub, minidisco en een speeltuin Voor de ouders... Ook familiekamers te boeken Ideale ligging direct aan het zandstrand Met Spa, Health Beautg Center Voor de kids... Bitterballen en kroketten:-) Aquapark met 4 glijbanen Nederlandstalige kinderanimatie Voor de ouders... 200 meter van het privé zandstrand Een buffet- a-la-carterestaurant Spa Wellness Center 2 volw. 2 kind. 2votw. +2 kind. Prijzen zijn per persoon en gebaseerd op een 2-persoonsbezetting bij 8 dagen. Reissom exclusief Calamiteitenfonds van €2,50 en administratiekosten per boeking. De €50 vakantiegeldkorting is per boeking en niet verwerkt in de genoemde prijzen. Druk- en zetfouten voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 27