t de emotie... familieberichten COLOFON Familieberichten 28 FAMILIEBERICHTEN O mensen nq.nl Johannes Herman Anky van Liere - van Rij José Smet Wat blijft is Jo José Herman-Lauret eu/e/fi /eudt can - Josepha Maria IflBr 1 fa mil ieber ichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant maandag 12 juni 2017 Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend, nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer, tot op het laatste moment, het wilde niet meer. Bedroefd delen wij u mede dat, na een moedig gedragen lijden waarbij geen vooruitzichten meer waren, van ons is heengegaan onze lieve zorgzame man, vader, schoonvader en opa echtgenoot van *25 -03 -1944 Hontenisse 110 - 06 - 2017 Gent (B) Axel Laarne (B) Axel José Herman-Lauret Bianca en Ludwig Sylvia en Marco Maik Familie Herman Familie Lauret Axel, 10 juni 2017. Evertsenstraat 11, 4571 BL De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 16 juni om 10.00 uur in de Heilige Catharinakerk, Hengstdijkse Kerkstraat 6 te Hengstdijk, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. De crematie zal aansluitend in besloten kring plaatshebben te Terneuzen. Jo ligt opgebaard in Familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar er donderdag 15 juni om 19.00 uur gelegenheid is om afscheid van hem te nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Na een periode van ziek zijn, vermoeidheid, en een ongelijke strijd is overleden, mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma, zus en tante Soest 06-07-1947 - Goes 07-06-2017 sinds 25-10-1967 gehuwd met Han van Liere Goes: Han van Liere Kaatsheuvel: Elco van Liere en Clementine van Dongen Goes: Carina en Jos Korsuize - van Liere Goes: Barry en Ceesjan Poortvliet - van Liere Goes: Jodi en Koos Oskam - van Liere Middelburg: Guido en Margreet van Liere - Oldemans Kaatsheuvel: Jolanda de Laat Kleinkinderen Troelstrapad 12, 4463 VM Goes. Het afscheid en de crematie zullen in besloten kring plaatsvinden. Wij zijn veel dank verschuldigd voor de goede zorg en aandacht van huisarts Gevaert en de dames van Buurtzorg Goes. Indien u geen bericht heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Afscheid is met zachte vingers wat voorbij is dichtdoen en verpakken in goede gedachten. Verdrietig, maar met een gevoel van dankbaarheid, voor alles wat zij voor ons heeft betekend, willen wij aan u meedelen dat is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Wim Reijngoudt in de leeftijd van 80 jaar. Marina en Jan Luteijn - Reijngoudt Jor rit Albert-Wim Reijngoudt Tim Onze bijzondere dank gaat uit naar het verzorgend personeel van zorgcentrum De Redoute, afdeling de Staak, voor de liefdevolle verzorging die zij heeft mogen ontvangen. Sas van Gent, 5 juni 2017 De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. correspondentieadres: Hoofdweg Zuid 55 4574 RV Zuiddorpe Alles gaat voorbij en God is voorbij dit alles. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud en volledig vertrouwen in God is van ons heengegaan, onze geliefde zus, schoonzus en tante ~k St. Jansteen, 7 november 1935 Correspondentieadres: t Nuland, 8 juni 2017 Familie Smet De Linnenbleker 4 5283 XS Boxtel Haar uitvaartdienst zal plaatsvinden op woensdag 14 juni om 11.00 uur in de kapel van Begraafplaats Orthen aan de Fort Orthenlaan te 's-Hertogenbosch. Daarna zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Direct na deze bijeenkomst ontmoeten wij u ook graag in Restaurant Metropole, Orthenseweg 60 te 's-Hertogenbosch. Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberich ten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdens berichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleanceregister. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 75