<3 13 Essentieel, goed of bewezen onmisbaar. En soms gewoon leuk. Firestarter Houvast Sloof Afblijven! Van m Groarrr... O Bol.com, €9,99 Niks blaren iGrill2 maandag 12 juni 2017 GO PRODUCTIE ELLEN LENGKEEK Speelgoed voor pa Met een brikettenstar- ter is het aansteken van je barbecue zo gefikst. Binnen 30 minuten heb je een prachtig gloed- bed. Het werkt als een schoorsteentje. Aan maakblokjes aansteken onderin de barbecue en de gevulde starter er bovenop zetten. Even wachten, uitstorten en grillen maar. Ook ge schikt voor houtskool. Weber.com, €24,99 Gewoon goed en hand zaam gereedschap. Barbe cueset van roestvrij staal. Weber.com, €39,95 Schorten zijn er in alle prijsklassen en materialen. Een must have voor de serieuze uitslover is dit barbecueschort van Witloft. Handgemaakt van plantaardig gelooid tuigleer en met verstelbare banden. Nederlands fabrikaat. Wit-loft.com, vanaf €139,95 Nuttig? Welnee! Maar wel heel leuk is de Iron Branding waarmee je een tekstje of je naam in het vlees kunt branden. Of in tofu. Brand ijzer met 55 losse letters. Barbecue-berenklauwen met goede grip voor het trekken van pulled pork. Bol.com en Ditverzinjeniet.nl, €14,95 Uiteraard houden we het veilig. Dus met goede brandwerende handschoenen zoals deze stoere exemplaren met een siliconen noppenpatroon voor goede grip. Weber.com, €49,99 Elektronisch speelgoed voor de hightech kok Bereik een perfecte garing en houd toch je handen vrij met deze iGrill2 Thermometer. Hij controleert de temperatuur en kan via Blue tooth gekoppeld worden aan een handige app vol barbecuetips. Weber.com, €129,99. De app vind je gratis in de Play Store of App Store.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 54