Hotelovernachting voor 2 personen rULTUUR 25 bandje om. Kreeg ik toch een commentaar op. Ah, dacht ik, zo werkt televisie dus." Het dagelijkse programma De Verkiezingen met Pauw en Jinek betekende hun (televisie)door- braak. „Je voelde de spanning aan tafel, ook bij de politici. Jeroen en Eva stelden de vragen, maar wij konden er vanaf de zijkant zo invliegen", kijkt Vul lings terug. „Drie weken leefden we op adrena line", vult Van der Wulp aan. „We zijn in die peri ode ook begonnen met vloggen. Dat kun je met een beetje fantasie vergelijken met Voetbal Inside. Serieus. Af en toe een foute grap. Hard naar elkaar. Dat gaat goed zolang je jezelf niet verloochent en je je werk goed blijft doen." Van der Wulp: „Kijk, het hoeft niet allemaal zo for meel meer. Het is een andere tijd. Vijftig jaar gele den sprak je de politicus aan met meneer of profes sor. Nu zeg je Jan Peter achter de schermen. Mijn vader is wat formeler dan ik, maar vindt dat dit past in deze tijd." Van der Wulp: „Ze snappen wel dat dit niet zo maar een baantje is. Dat je naar Den Haag moet als er iets gebeurt, maar je moet wel je momenten pakken. De uurtjes tussendoor, de weekenden." Vullings: ,,'s Morgens is het echt spitsuur. Om half zeven op. De kranten scannen, tussendoor bo terhammen smeren. De kinderen ontbijten met z'n tweeën, doe ik ondertussen mijn verhaal op de radio. Oh ja, ik haal ook het konijn naar binnen. Dat mag in de keuken rondhuppelen." Van der Wulp: „Een konijn, wat een onthulling. Heet hetTjeenk?" Vullings: „Pietje." Van der Wulp: „Eigenlijk gaat het bij mij het zelfde, maar dan zonder konijn en geen radio na tuurlijk. Soms scan ik dan het nieuws op mijn tele foon, maar krijg dat meteen te horen. 'Pahap, je bent nu met oohoooons'. Gelijk hebben ze." Vullings: „Nee, die gaat om half acht de deur uit." Van der Wulp: „Bij mij ook. Daarom werkt het. Zij begint vroeg en is op tijd thuis. Als ik dan 's avonds thuis kom, ligt vaak iedereen op bed." Van der Wulp: „Als ik in Utrecht in spijkerbroek en T-shirt door het centrum loopt, is er een enke ling die stilstaat en denkt: die ken ik ergens van." Vullings: „Op het schoolplein beginnen som mige mensen me spontaan te groeten. Ach, als dit het is, maar selfies.ja, dat blijft een raar idee." Inclusief ontbijt in een hotel van NH Hotel Group naar keuze nH nhoiü Ga naar pzc.nl/nhverblijf zaterdag 10 juni 2017 Xander van der Wulp (r) en Joost Vullings: politiek duiden is geen droge bezigheid meer maar kan heel goed samengaan met foute grappen en lol hebben met elkaar, foto frank jansen Wat vindt je vader van de vlogs? Op het Binnenhof rondhangen, radio- en televi siemaken, 's avonds aanschuiven bij Pauw of Jinek en ook nog vloggen. Hoe gaat het thuis front hiermee om? Jullie gades liggen dan nog op één oor? En ze hoeven jullie in jullie vrije tijd niet continu te delen voor selfies of foto's? Zin om er even lekker tussenuit te gaan? Kies dan voor de comfort voucher waarmee u kunt overnachten in o.a. Utrecht, Den Haag en Brugge inclusief uitgebreid ontbijt. U kunt ook gaan voor de premium voucher, waarmee u kunt verblijven in een selectie van hotels op absolute toplocaties, zoals midden in het centrum van Amsterdam, Brussel en Londen en waarbij ook nog eens een heerlijke fles cava is inbegrepen. HOTELS

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 99