ai Overleden Josephina Louisa Petrus Vertinden Mevr. I. B. Baecke - Maatje Marie Fonteijne-van Dixhoorn Mattie Laura Maria van Rie Isaac Johannes de Meyer Tony Verijzer - de Haas Mottie Veilig in Jezus' armen In alle rust is overleden Elisabeth Abramina Lantsheer-Willems sinds 16 maart 2002 weduwe van Jan Petrus Lantsheer Breskens, 17 juli 1928 t Terneuzen, 7 juni 2017 Ellie vertrouwde erop dat ze ook Jan zou weerzien. Correspondentieadres: Uitvaartverzorging de Ridder t.b.v. Mw. Lantsheer-Willems Hughersluys 37 4536 HM Terneuzen U bent welkom voor een afscheidsbijeenkomst die gehouden wordt in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, op 12 juni om 10.30 uur. Ellie waardeerde de trouwe zorg van zorgverleners en vrijwilligers in 'Bachten Dieke'. Herinner mij zoals ik was maar niet in mijn sombere dagen. Herinner mij zoals ik was in de stralende zon. Hoe ik was toen ik alles nog kon. Het valt ons zwaar u te moeten mededelen dat, na een moedige strijd tegen haar ongeneeslijk ziek zijn, thuis in haar vertrouwde omgeving, is overleden mijn liefje, onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, dochter en schoondochter José echtgenote van Tom Tramper 25 -06-1961 107-06-2017 Vogelwaarde Hoek Hoek Ridderkerk Terneuzen Hoek Tom Tramper Naomi en Ferry mevr. M. Verlinden-Mahu mevr. F. Tramper-Meertens Familie Verlinden Hoek, 7 juni 2017. Langestraat 47, 4542 AH José is thuis, waar er op 9, 10 en 11 juni gelegenheid is om tussen 14.00 en 17.00 uur afscheid van haar te nemen. De afscheidsplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op maandag 12juni om 13.00 uur in de PKN-kerk, Langestraat 6 te Hoek, waarna we haar te rusten leggen op de begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het ontmoetingscentrum van boven genoemde kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent, als je mensen ziet, maar ze niet echt meer herkent, als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. Houden van is loslaten. Door liefde omringd is van ons heengegaan onze vader, schoonvader en opa weduwnaar van Corrie Drabbe Biervliet, 25 oktober 1938 t Axel, 7 juni 201 7 Hoek Ineke en Daniël Jennifer en Maarten Cherryl HoekHenk Hoek Jacky en Cindy Lieke Axel Sandra en Michel Kyra Dewi Vince Correspondentieadres: Ds. Raamshof 65 4542 AZ Hoek De afscheidsdienst zal plaatsvinden op woensdag 14 juni om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na afloop kunt u de familie condoleren. Maandag 12 juni is er van 19.00 - 19.30 uur gele genheid tot afscheid nemen in de familiekamer van het uitvaartcentrum, Hughersluys 37 teïerneuzen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum 'De Vurssche', afdeling Zuiveistraat, voor alle goede zorgen en aandacht. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Met verdriet in ons hart, maar dankbaar voor wat we samen mochten beleven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn allerliefste vrouw, zorgzame moeder, lieve oma, tante en bijna overgrootoma. Anthonia Wilhelma Cornelia de Haas Graag willen wij iedereen die Tony gekend heeft uitnodigen om de crematie met ons te delen. Na afloop is er de mogelijkheid om de familie persoonlijk te condoleren. 17-06-1931 Middelburg Jaap, Miriam Willem, t 05-06-2017 Nijmegen Martin Renske en de kleinkinderen. Zaterdag 10 juni 2017 14:00 uur in het Crematoruim van Beuningen. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Heden overleed zacht en kalm Hoofdplaat, 18 juli 1923 Hoofdplaat, 4 juni 2017 Uit aller naam: Executeur: mr. G.W.J.M. Hendrikse Correspondentieadres: Axent Notarissen Claushof 2 4532 BB Terneuzen De begrafenis heeft volgens haar laatste wens in stilte plaatsgevonden. Ik heb je naam in het zand geschreven, maar de wind liet jouw naam daar niet staan. Ik heb je naam in het hout gesneden, maar de boom heeft zich van jouw naam ontdaan. Ik heb je naam in mijn hart gesloten en jouw naam blijft daar voor eeuwig staan. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze moeder, schoonmoeder, oma en vriendin weduwe van Abraham Fonteijne Aardenburg, 17 maart 1936 Breskens, 6 juni 2017 IJzendijke: Rudi en Karine Michèle Mathieu Breskens: Connie en André Jordie Breskens: Monique en Paul Iris Hailey Breskens: Andre Bodin Correspondentieadres: Willem Tellstraat 15, 4515 EH IJzendijke De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 12 juni om 14.00 uur in de Ontmoeting, Dorpsstraat 50 te Breskens. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de begraaf plaats aan de Ringlaan. Een speciaal woord van dank aan Andre, verzorgend personeel van de Hooge Platen en dokter Geppaard voor de liefdevolle verzorging. Wilt u, indien u geen uitnodiging heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Met de muziek aan kon voor haar de nieuwe dag beginnen. We hebben afscheid moeten nemen van Dat ze verlost is van alle pijn verzacht het verlies. We zullen haar altijd vriendelijke glimlach zeker missen. En zo willen we haar ook blijven herinneren. Onze dank gaat uit naar dokter Geppaard, altijd beschik baar als het nodig was, en naar de intramurale zorg. Andre Bodin Andre, Conny, Ivo en Joris Edwin, Ingrid, Frank, Esmee en Lucas Breskens, 6 juni 2017 Bezige handen, nu gevouwen en stil. Een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest. Vaak zullen wij denken, aan wat is geweest. Een bijzonder mens is van ons heengegaan. Wij zijn dankbaar dat zij haar leven met ons deelde. Wij nemen afscheid van Eede, 19 april 1930 Aardenburg, 7 juni 2017 Eede: Johan en Annie+ van Rie-Cocquyt Sabrina Gonnie en Davy Rune, Robbe Kurtf Arwen, Sanne Correspondentieadres: Gaaiperswei 115, 4527 HD Aardenburg Een speciaal woord van dank aan de medewerkers en vrijwilligers van Coensdike voor de liefdevolle verzorging. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 14 juni om 10.30 uur in de Heilige Maria Hemelvaartkerk aan de Weststraat te Aardenburg. Aansluitend is de begrafenis op begraafplaats De Verrijzenishof te Eede. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot condoleren van 10.00 tot 10.25 uur in voornoemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 74