44 VAN NOOD 21 KLEURRIJKE KATY Boek nu www.vannood.nl of bel 088 - 10 30 850 V^n. Tlood Id&izen, onb&tvolst d& si&d&ns^&ciadsd. ZOMER DEALS met vertrek in juli/augustus! ROZE Bij de MTV Europe Awards in 2011 verscheen Katy in Elvis- achtige stijl. Ze droeg een retrojasje met dito haarstijl. Echter om het typisch Katy te maken, was dit allemaal wel in bubblegum-roze. GROEN Katy liet in 2014 tijdens haar Primastic World Tour haar lokken groen verven. Van alle haarkleuren die ze heeft gehad, blijkt die creatie haar favoriet. „Mijn groene fase, daar genoot ik het langst van." beslissing nemen als ze twijfelen of het veilig ge noeg is om naar een grote concertzaal te gaan." Perry vult arena's van dat kaliber inmiddels zonder veel moeite. Haar populariteit dankt ze onder meer aan een ongekende reeks hits die ont stond na haar controversiële debuutsingle I Kissed a Girl (2008). Daarna volgde in de VS de langste aaneenschakeling van nummer r-noteringen ooit. Daarbij onder meer California Girls (2009), Teen age Dream (2010), Last Friday Night (2011) en Roar (2012). Perry werd zo deel van de nieuwe kopgroep van popprinsessen. Van die generatie is Beyoncé met 35 jaar de frontvrouw. Andere leden: Rihanna (29), Taylor Swift (27) en Ariana Grande (23). Met de middelste onderhoudt Perry al enige jaren een vete, uitgevochten met onderhuidse steken in liedteksten. „De status is ongewijzigd", lacht Perry het onderwerp weg. „Als ik een sms'je krijg met excuses is die hele ruzie voorbij, heb ik laatst gezegd. Maar ik heb nog niets gehoord." De vinnige twist contrasteert nogal met de spi rituele wijze waarop Perry over haar eigen leven spreekt. Ze benadrukt de afgelopen jaren 'grote persoonlijke groei' te hebben doorgemaakt en 'veel lessen te hebben geleerd'. „Natuurlijk heb ik in mijn leven niet alles goed gedaan, maar van al leen maar succes leer je niets. Ik ben blij met de achtbaan waar ik doorheen ben gegaan. Je kunt beter van de pieken genieten als je ook dalen meemaakt." Ik leef mijn leven niet in angst. Ik leef mijn leven in het licht. Angst vreet je uiteindelijk op En ja, bij die dalen horen zeker ook haar omzwer vingen in de liefde. Perry, momenteel vrijgezel, heeft tumultueuze jaren achter zich. Die begon nen met haar scheiding, per sms door hem aange kondigd, van de Britse komiek Russell Brand in 2012. De twee waren ruim twee jaar getrouwd. Naar verluidt liep de relatie stuk omdat Perry Brands kinderwens niet deelde. Daarna smulden Hollywood-glossy's van Perry's affaires met sin ger-songwriter John Mayer en recentelijk acteur Orlando Bloom. Moeder Welke lessen leerde ze over de liefde? „Tja. Dat onderwerp verandert constant voor mij", consta teert ze. „Ik heb de afgelopen jaren geoefend met relaties. Als je met iemand samen bent, zie je veel van jezelf wat je anders niet zou zien. Dat is een goede manier om een betere versie van jezelf te worden. Ik was misschien nog niet in staat om volwaardige liefde te geven. Maar ik ben meer toe aan de liefde dan ooit. En ik ben ook klaar voor de juiste partner, voor gelijkheid en voor respect." En het moederschap? Perry antwoordt afgepast: „Daar ben ik op dit moment nog niet aan toe, nee. Maar ik kan niet wachten tot wel het zo ver is. Een eigen gezin lijkt me geweldig." Parijs BLAUW In de clip van California Gurls uit 2010 verscheen Katy met blauw haar. „Dat is waarschijnlijk omdat ik ooit Smurfin word", zei ze toen over haar nieuwe haarkleur tegen LA Times. Geen leugen, want een jaar later sprak ze die stem in voor de film Smurfs. Berlijn j Kopenhagen Licht Kent ze zelf geen angst? „Natuurlijk is die emo tie er ook. Maar ik leef mijn leven niet in angst. Ik leef mijn leven in het licht. Ik ben realistisch, ken de feiten. Maar angst vreet je uiteindelijk op. Dat mag niet gebeuren." En haar fans? Hebben zij dezelfde instelling? „Ik kan niemand vertellen wat ze moeten denken of voelen. Ze moeten zelf hun Praag Dan is het erg leuk je te ontmoeten." Perry (32) blijkt opgetrokken uit Amerikaanse hoffelijk heid. Ze stelt zelf vragen en deelt een high five uit als een opmerking haar bevalt. „Lijkt mijn haar op dat van Annie Lennox? All right! I love her!" Dat Perry (32) experimenteert met haar uiter lijk is geen uitzondering. Ze verscheen al eerder met roze, paarse, zwarte, blauwe en groene lok ken in videoclips of op prijzengala's. Die extrava gantie is één van de factoren die Perry nu al ne gen jaar in het brandpunt van de belangstelling houden. „Ik ben een raar persoon", verklaart ze zichzelf bondig. „Mijn bestaan is vreemd. Ik heb mezelf soms neergezet als een overdreven karak ter, een soort stripfiguur zelfs. Maar dat waren al lemaal maar kostuums, hè. Ik ben er zelf ook nog. Het is tijd om dat te laten zien." Daarmee doelt ze op het album Witness, dat vandaag verschijnt. Het is de aanleiding voor het gesprek dat plaatsvindt drie dagen voor het grote One Love-concert in Manchester. Ook Perry ver bond zich aan het evenement dat een muzikale vuist maakte tegen terrorisme. Perry kondigde in dezelfde week zelf een nieuwe wereldtournee aan. Eén van de stops is de Manchester Arena, de plek van de aanslag bij het Ariana Grande-con cert. Perry haalt even adem, gevraagd naar haar ei gen emoties bij het drama. „Je kunt je simpel weg niet voorstellen waar die families nu doorheen gaan", zegt ze dan. „Ik ben ge schokt hoe hard de muziekgemeenschap is geraakt. De muziekgemeenschap moet bij elkaar blijven, solidair zijn. Daar worden we sterker van." vrijdag 9 juni 2017 VANAF €179,- VANAF €99,- VANAF €U9,- VANAF €139,- REIZEN —Katy Perry A daagse stedentrip Vertrek: 1, 7, 10, 13, 19, 25, 28, 31 jut,3,9,12,18,21,24 aug Perry raar persoon' 4 daagse stedentrip Vertrek: 10, 13, 19, 22, 28, 31 jut, 3, 9, 12, 18, 21, 24 aug 4 daagse stedentrip Vertrek: 7, 13, 19, 25, 31 jut, 3, 6, 9, 12, 18 aug Katy Perry: „Ik heb in mijn leven niet alles goed gedaan, maar van alleen maar succes leer je niets." FOTO PHOTO NEWS 4 daagse stedentrip Vertrek: 19, 22, 25, 28, 31 jut, 3, 9, 12, 18, 21, 24 aug Alle fouten voorbehouden. Exclusief reserveringskosten en Calamiteitenfonds. lj||i (<S>i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 20