ÜvarJailen Dariküsrui^ifig Wilhelmine Henriette Maat-van den Hoek Marleen Audenaert-Lammens 26 FAMILIEBERICHTEN O fflensen.inq.nl lieve Noes wij zullen je nooit vergeten Cornelia Maria van Nieuwenhuijzen-van Weele Georgette Viane-Bogaard Maatje Johanna Klaasse - van den Broeke Zo kordaat en krachtig als je in het leven stond zo nam je ook afscheid Wij zullen onze lieve moeder en oma heel erg missen. Jet Weduwe van Jan Maat (overleden 19 januari 2013) 's-Gravenhage 23 april 1946 Groede ijuni 2017 's-Heer Arendskerke Roeland en Floortje Femke en Meike Tilburg Marieke en Stijn Maud f, Emma, Lieke en Bauke Huissen Cathelijne en Bertho Lucas en Kalle Op woensdag 14 juni om 13.30 uur nemen wij afscheid van Jet in de GroteKerkGroede. Daarna is er ruimte voor condoleance en samenzijn. Jet zal aansluitend in besloten kring gecremeerd worden. Correspondentieadres: Oude Rijksweg 106 4458 AL 's-Heer Arendskerke Een enkele veldbloem is mooi, liever geen boeketten. Wilt u, indien u geen uitnodiging heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. George Eduardus Maria Bogaert Mieke, Eduard, Annechien, Joris Verdrietig hebben wij afscheid genomen van onze lieve schoonzus en tante Jet Maat-van den Hoek weduwe van Mr. A.A.J. Maat in de leeftijd van 71 jaar. Marlies van Staveren-Maat Rinus van Staveren Carla Maat Hans Maat Astrid Maat-Maas Irene Jobse-Maat Job Jobse (in herinnering) Neven en nichten Groede, 8 juni 2017 Graag willen wij u bedanken voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van onze pa en opa Fons Neve Uw aanwezigheid en de vele kaarten deden ons goed. Wij koesteren de mooie herinneringen. Kinderen en kleinkinderen fam.Neve Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling, die wij mochten ontvangen, na het overlijden van onze lieve moeder en geweldige oma - Corrie - willen wij u hartelijk bedanken. Coby en Leon Anouk en Michael Arno Borssele, juni 2017 Ab de Kramer Kloosterzande,juni 2017 José Tramper Verlinden Charel de Smit kijk ook op zaterdag 10 juni 2017 ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Ik verlaat degene die Ik liefheb om degene die ik liefhad terug te zien Met groot verdriet, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, nemen wij afscheid van mijn dierbare man, onze zorgzame vader en trotse opa echtgenoot van Clementina Florentina de Rooij Ossenisse, 17-2-1931 t Terneuzen, 6-6-2017 C.F. Bogaert-de Rooij Jos en Nellie Brian, Tara Rita t en Piet t Jean-Paul Diepenbrockstraat 187 4536 GN Terneuzen Dinsdag 13 juni is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hug- hersluys 22 te Terneuzen, waarna om 14.00 uur de crema tieplechtigheid aanvangt in het centrum. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel van 'Ter Schorre', huisje D6, voor de liefdevolle verzorging. Voor de overweldigend vele blijken van mede leven en belangstelling na het plotseling overlijden en bij de uitvaart van mijn vrouw, moeder en oma alsmede voor de vele bloemen, condoléances en uw aanwezigheid bij de uitvaart, willen wij u allen hartelijk bedanken. Eddy Audenaert, Danny en Isabella Zuiddorpe, juni 2017 Uw aanwezigheid bij de uitvaart, uw kaarten, brieven en bezoekjes na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma hebben ons diep ontroerd. Wij ervaren dit als grote steun bij het verwerken van dit grote verlies. Hartelijk dank daarvoor. Oostburg: fam.Th.Viane Sluis: Cecile en Jan van Keulen-Viane Oostburg: Johan en Willy Viane-Francke De vele brieven, kaarten, bloemen en warme woorden tijdens zijn ziekte en bij het afscheid van hebben ons diep ontroerd en zijn voor ons allen een grote steun. Voor ons is het een troostrijke gedachte dat Ab in zijn leven voor zo velen veel heeft betekend. Daarom willen wij u middels deze advertentie hartelijk bedanken voor al uw medeleven en steun. Sonja Annemiek Arjan Merle, Karlijn en Ymke Martin Paul Terneuzen, juni 2017 Diep geraakt zijn wij door het, op veel te jonge leeftijd, overlijden van echtgenote van onze zeer gewaardeerde collega Tom Tramper. Wij wensen Tom, Naomi en naaste familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Dow Benelux B.V. Technical Expertise Support Terneuzen, 9 juni 2017 Langs deze weg willen wij u danken voor de warme belangstelling, medeleven en vele kaartjes die wij hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve pa, schoonpa, opa en overopa. Wij hebben dit erg op prijs gesteld. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Schoondijke, mei 2017 Hartverwarmend was het dat zo velen met ons hebben meegeleefd bij het afscheid van mijn allerliefste vrouw, onze (schoon)moeder en oma Wij bedanken u voor uw lieve woorden, alle kaarten, de mooie bloemen en uw aanwezigheid tijdens de uitvaartdienst. Het heeft ons goed gedaan. Cor Klaasse, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind. Oostburg, juni 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 202