K U 43,- §1 en van schone auto's AFAS Circustheater Scheveningen Koning der Musicals Ga naar pzc.nl/lionking Thuis tussen binnen en buiten. Vaders, je moet ze af en toe verwennen. Daarom trakteert ALKU op twee cadeaus. Kom vóór Vaderdag een gratis bon ophalen in onze showroom. Hiermee krijgt papa 10% korting op alle kunststof kozijnen, deuren, schuifpuien en dakkapellen van ALKU.' En omdat vaders van gemakkelijk houden, krijgen ze met deze bon ook een gratis carwash. Dat de auto net zo hard mag stralen als papa! Kom je snel langs (met mama)? ALKU Ontdekkingscentrum Middelburg Klarinetweg 5 www.alku.nl Openingstijden: mat/mvr 09:30 - 18:00 uur I za 09:30 - 16:00 uur Duurzame geveltoepassingen Zet aL uw zintuigen op scherp voor Disney's The Lion King, de Koning der MusicaLs in het AFAS Circustheater Scheveningen. Laat u meevoeren naar de Afrikaanse savanne en Leef mee met het verhaal van Simba, de toekomstige leeuwenkoning. Afrika ontwaakt. Een nieuwe dag. Een nieuw leven. Welkom in het rijk van The Lion King. Diep in dit kloppende hart van Afrika ligt het grillige pad naar volwassenheid. Voor de pasgeboren leeuwenwelp Simba is de 'circle of Life' zojuist begonnen. Een adembenemend verhaal over hoop, avontuur, moed en liefde. Reserveer nu tickets voor het grote succes van dit moment en beleef een theaterspektakel dat al uw verwachtingen overtreft! 'Fenomenale Lion King is met recht koning der musicals" ★★★★- AD *Bezoek het ALKU Ontdekkingscentrum voor alle voordelen en voorwaarden. Joop van den Ende en Albert Verlinde presenteren de Stage Entertainment productie the Lion King Disney's The Lion King

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 197