rosenfeldt; HJORTH 9 t/m 25 juni 2017 WAT VERBORGEN IS 1HOHTS Boeken bestellen via www.blz.nl. Geen bezorgkosten voor boekbestellingen vanaf €15,00. Kijk voor een Blz.-boekhandel in de buurt op www.blz.nl aft. Ali Land Goed of Slecht Alfred Birney De tolk van Java Rafael Buschmann Football leaks Astrid Holleeder Judas Deze exclusieve uitgave ligt voor je klaar in de winkel. Je kunt hem ook bestellen via onze website, maar je kunt hem niet thuis laten bezorgen. Vslrid llolleedrr V- HJORTH ROSF.NFHI.DI WAT VERBORGEN IS Alfred Birney De tolk van Java Winnaar Libris Literatuur Prijs 2017 De vijftienjarige Milty is zwaar getraumatiseerd opgenomen in een pleeggezin. Een nieuwe identiteit moet alle sporen naar haar moeder wissen, een seriemoordenaar, die wacht in de gevangenis op haar rechtszaak. Ondertussen maakt het pleeggezin iets in Milly los, een kant van zichzelf die ze liever niet wil kennen. Paperback 19,99 Ook als ebook Uit het juryrapport: De Libris Literatuur Prijs 2017 gaat naar een beklemmende, aangrijpende en literair voortreffelijke roman, die niet alleen een besmette periode uit onze geschiedenis in een nieuw dag licht stelt, maar die ook de blijvende gevolgen van een burgeroorlog voor gewone mensen op een indringende wijze belicht. Paperback 19,99 Ook als ebook Het begon bij 8 harde schijven met 1,9 terabyte gelekte data, ruim 18,9 miljoen documenten. Football leaks is de grootste onthulling van de graaicultuur in het betaald voetbal. Van seksfeesten voor clubeigenaren, tot misstanden rond spelersmakelaars en van wurgcontracten bij FC Twente tot de belastingontduiking van Cristiano Ronaldo: alle smerige deals komen terug in dit boek. Paperback 19,99 Ook als ebook In Judas schetst Astrid Holleeder een onthutsend portret van een gezin dat sinds de Heineken-ontvoering alleen nog maar een achternaam heeft: Holleeder. In dit boek vertelt zij o.a. over de impact van de ontvoering op alle familieleden, de verwijdering tussen de bloedgabbers Willem Holleeder en Cor van Hout en liquidaties en afpersingen in het criminele milieu. Paperback 22,50 Ook als ebook WG

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 167