Zomerklaar met man en cadeaukids „Heerlijk! Het was niet zo'n latertje. De kinderen komen op zater dag altijd bij ons en dan houden we steevast een filmavondje. Dat betekent dat we meteen na het eten een film opzetten voor de dames. Als die rond half negen in bed liggen, kij ken wij met z'n vieren nog een film. Menno heeft zich voorgenomen om een keer een hele nacht op de Playstation te spelen met z'n vader. Dat moeten ze maar een keertje in de vakantie doen." „Ik leef mijn droom al, met het gezin dat ik nu heb. Het zijn alle vier cadeaukids. Dave en ik zijn juni vorig jaar getrouwd. Ik heb hem vier jaar geleden leren kennen via een kennis met wie ik veel fietste. Op een keer had hij een lekke band. Ik gooide zijn fiets in mijn auto en bracht hem naar de fietsenmaker waar Dave werkt. Zo kwa men we in contact. Dat hij al vier kinderen heeft vind ik alleen maar leuk. Nee, de katten heb ik niet allemaal cadeau gekregen. Alleen Teigetje, die is van de jongens. Samen heb ben we er twee kittens bij genomen, Liesje en Zorro. Later volgde de Britse korthaar Jazz, van een oude dame die niet meer voor haar kon zorgen." „Vandaag werken we in onze 'leentuin'. Dat is een stuk grond van een buurvrouw die we vorig jaar zomer hebben gehol pen met het opknappen van haar tuin. Als dank mogen wij nu een stukje van die tuin gebruiken. Dat willen we nu zomer klaar maken. Kunnen we er straks weer van genie ten met de buurtjes." Grieteke Meerman Fotograaf llvy Njiokiktjien portretteert elke week mensen die net wakker zijn. Uitgeslapen 8.30 uur, Met haar man Dave (40) en 'cadeaukids' Eva (5), Colinde (7), Menno (14) en Jasper (12) is het op zondagochtend een drukte van belang in het bed van de Almeerse Rebecca Roelvink (35). 1 Lekker geslapen? 2 Wat is je droom? 3 Wat brengt de dag? H Ook meedoen? Mail naar magazine@ persgroep.nl 4| zaterdag 10 juni 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 127