y familieberichten OyarJaden FAMILIEBERICHTEN 15 Henk Kamerling Jan Cornelis Sinke Rob van den Heuvel Rob van den Heuvel - familieberichten - O ITIensen inq.nl Femia Catharina Hyacintho Maria Elsackers - Mia - Sonja Burggrave Bas Driehuijs COLOFON Familieberichten Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichtenonline.nl BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG EN WEEKBLADEN donderdag 8 juni 2017 kijk ook op Een leven valt stil, zoals een blad dat valt. Na een actief leven, waar hij zelf met voldoening op terug keek, is op 88 jarige leeftijd overleden onze dierbare oom en oud-oom 8-2-1929 Kruiningen 6-6-2017 zoon van Leuntje van Iwaarden en Jacob Sinke 's-Heer Arendskerke: J.S. Butler-Sinke (in herinnering) J. Butler (in herinnering) Schagen: Elly Rampen-Butler Ger Rampen Nisse: Lenny van den Ende-Butler André van den Ende Goes: Peter Butler achterneven en achternichten Correspondentieadres: M.A. de Ruijterlaan 72, 4461 GG Goes Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van "Hof Cruninghe", voor de liefdevolle verzorging. Er is gelegenheid om van Jan afscheid te nemen op donderdag 8 juni van 19.00 - 19.30 uur in uitvaart centrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op zaterdag 10 juni om 12.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid bent u vanaf 13.45 uur welkom voor een informeel samenzijn in café restaurant "De Korenbeurs", Markt 6 te Kruiningen. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. /V Voor wie het aangaat is het niet erg, die heeft genoeg geleden. Wel voor hen die ik achterlaat, vaarwel en wees tevreden. Geheel in haar eigen stijl is stilletjes van ons heengegaan onze lieve moeder en oma sinds 12-5-1984 weduwe van Wil van der Weegen 's Gravenhage, 19 oktober 1944 t Terneuzen, 6 juni 201 7 BiervlietRonald en Nancy Maud en Frank Anouk Vogelwaarde Anne-Marie en Frank Deborah Denise Correspondentieadres: Bossestraat 72 4581 BG Vogelwaarde Maandag 12 juni is er van 13.30 - 13.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 14.00 uur de crematieplechtigheid aanvangt in het uitvaartcentrum. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie condoleren. Te mogen leven is bijzonder het lijkt zo gewoon maar 't is een wonder. Zo plotseling, zo onbegrijpelijk, zo machteloos hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve partneren onze pa partner van Hij overleed op 5 juni 2017 in de leeftijd van 70 jaar. Vogelwaarde: Sonja Ramsel (B): Geoffrey Hoogerheide: Quinten en Neeltje Schapershoekpad 3, 4581 PZ Vogelwaarde U kunt afscheid nemen van Rob in rouwkamer 1 van coöperatie DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op zaterdag 10 juni van 16.00 tot 17.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 12 juni om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de afscheidsdienst bent u van harte welkom in de koffiekamer waar ook gelegenheid zal zijn tot persoonlijk condoleren. En toen was het stil Verdrietig zijn we na het overlijden van Pa en Ma Burggrave Philip en Janet Tara Nicole Laura en Dennis Simone Met droefenis vernamen wij het bericht van het over lijden van onze oud-medewerker en (schoon)vader van onze collega's Hildebrand en Sabine, kapitein Wij zullen Henk blijven herinneren als een zeer gewaardeerde en waardevolle collega. Wij wensen de familie Kamerling veel sterkte toe met het verwerken van dit zware verlies. Familie Muller Directie en medewerkers Multraship Towage Salvage Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Bas was lid van de PvdA-fractie van 2006 t/m 2010. Wij herinneren Bas als een vriendelijke, spontane en hartelijke fractiegenoot met oog voor de kwetsbaren in onze samenleving. Wij wensen Anita en overige familieleden veel sterkte met dit verlies. Bestuur en Fractie PvdA Breda E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 72