ÜvarJailen J? bi mtmw "N V Wim Garskamp Henk Kamerling Jf) JVla FAMILIEBERICHTEN 15 familieberichten Elberta Ton - Dogterom O ITIensen inq.nl Djoestina Christina Chris Schelfhout-Kariomenawi Wies Schelfhout Ellen Elly Klerks Stuvesande 154 4532 MJ Terneuzen Elly van Steenberge - Segers - familieberichten BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG- EN WEEKBLADEN Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of week blad naar keuze. woensdag 7 juni 2017 kijk ook op We leven niet eeuwig, we hebben alleen maar dit moment, dat schittert als een ster in onze handen. Je aardse leven is nu ten einde. Je kunt dat nu laten gaan op weg naar de volgende dimensie. Lieve ma en oma: goede reis (selamat jalan) weduwe van Pangkal-Pinang, 3 juli 1931 Delfgauw: t Terneuzen, 4 juni 2017 Sluiskil: Roosendaal: Vogelwaarde: Terneuzen: Terneuzen: Harry en Corrie Shanta en Jacques Rudie t en Emmy Donny en Els, Caitlin, Megan Kim en Buddy, Brandon, Jay Robin Nicky Jozina en Sam Michael en Sanne, Mitchell, Nigell, Mila Alex Tommy en Anita Timmy en Amy, Jeremy Melanie en Bart Manon en Xavier Tamara en Robin Robby en Tonja Cherrelle Jahmillia Ijahda Jahseyn Ishinta Correspondentieadres: Lorentzlaan 58, 4532 KR Terneuzen U kunt afscheid nemen van onze moeder in het uitvaartcentrum (naast het crematorium), Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op zaterdag 10 juni van 13.30 tot 14.00 uur. De crematieplechtigheid wordt aansluitend gehouden om 14.30 uur in de aula van het crematorium. Na de crematieplechtigheid bent u van harte welkom in de koffiekamer en is er gelegenheid tot condoleren. De mooiste bloemen worden als eerste geplukt. Bedroefd, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve echtgenote, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Piet Ton Amersfoort, 21 april 1941 Breskens, 4 juni 2017 Pieter Johan Ton Monique en Emile Tournois, Joery, Martijn Ester Ton en Karl Huyghelier, Loek, Jelle Port Scaldis 13 - 22 4511 DB Breskens De afscheidsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 9 juni om 13.00 uur, in Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. Na de plechtigheid is de koffietafel in het Mauritshof, alwaar u allen de gelegenheid krijgt om de familie te condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Lezen voorziet de geest van kennismateriaal, het is door ons denken dat we ons eigen maken wat we lezen. John Locke Bedroefd, maar dankbaar voor de liefde die hij ons tot het eind toe heeft gegeven, delen wij u mede dat is overleden mijn lieve en zorgzame man, onze papa, schoonpapa en opa echtgenoot van *21-10- 1928 Kerkrade t 31 -05 -2017 Axel Sas van Gent: E. Garskamp - Klerks Kortenhoef: Annemieke en Toine Aldo Galder: Hella en William Guy Neï'ka Sas van Gent, 31 mei 2017. Westsluis 8, 4551 BD De afscheidsdienst, waarna crematie, heeft reeds in besloten kring plaatsgevonden. Er vatten tranen van verdriet uil de wolken. Er ruidt een glimlach boven zee, Je laatóte reió id begonnen. Er hoeft geen kompad meer mee. Er klinkt een zacht vaarwel over de golven. Jje wind weet van de pijn. Een man, een vader, een opa id gedlorven... echtgenoot van Carla van der Zalm Waarde, 8 mei 1950 f Terneuzen, 3 juni 2017 Carla Kamerling-van der Zalm Hildebrand en Sabine Veronique, Nina Jacky Martijn en Alicia Donderdag 8 juni is er van 13.30 - 13.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 14.00 uur de crematieplechtigheid aanvangt in het uitvaartcentrum. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie condoleren. In liefdevolle herinnering 07-06-2015 07-06-2017 Achter elke traan van verdriet zit een glimlach vol herinneringen Henny van Steenberge Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc(a)persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 72