üyarJsJxlan Margo van Battum-Bliek Polydorus Augustus de Vos Poly Cornelis den Braber Cornelis den Braber Emelia Stephania Cecilia Blaakman Willem den Hollander op Mensen .nl FAMILIEBERICHTEN 27 Margo Maria van Battum - Bliek Kees Emelie Anna Josephina Florentina Krieckaert Annie dinsdag 6 juni 2017 Na een mooi en gelukkig leven, vervuld van liefde en zorg voor haar gezin en haar warme belangstelling voor vele anderen, is overleden onze lieve moeder en oma Echtgenote van Ton van Battum 28-10-2016 t 30 september 1939 1 juni 2017 Terneuzen Terneuzen Sydney, Australië: Best: 's-Hertogenbosch: Terneuzen: Marjolijn en Frans Roel, Luuk Nicolette en Jan Martijn en Frederike Freeke, Matz Correspondentieadres: Axelsestraat 38a, 4537 AK Terneuzen Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Margo op woensdag 7 juni van 19.00 tot 19.30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 9 juni om 15.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend kunt u de familie condoleren en is er gelegenheid tot napraten. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. 7.^7!.., Tot ons grote verdriet is overleden ons zeer betrokken clublid Zij was een Soroptimist in hart en nieren. Wij zullen haar missen, maar de mooie herinneringen blijven. Ons medeleven gaat uit naar haarfamilie. Leden en bestuur van Soroptimist International Club Zeeuwsch Vlaanderen Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in "de Blide" toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve zorgzame man en vader echtgenoot van Maria Gertrudis Muijtjens 06-09-1931 104-06-2017 Terneuzen Terneuzen Terneuzen: Gerda de Vos-Muijtjens Jos de Vos Terneuzen, 5 juni 2017. Diepenbrockstraat 185, 4536 GN De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 9 juni om 09.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. Onze dank gaat uit naar medewerkers en vrijwilligers van "de Blide voor de goede zorgen aan hem besteed. Wilt u indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Diepbedroefd hebben we moeten vernemen dat ons, na een kortstondige ziekte, zo plotseling is weggenomen onze geliefde broer, zwager, oom en oudoom Echtgenoot van Sari de Blaeij op 1 juni 2017 in de leeftijd van 66 jaar. Terneuzen: Willy Gerard Neels-den Braber Gerard Hanneke, Karlijn, Nathalie, Mathilde Marleen Richard, Marit, Stijn Vincent Samantha, Nikki Germa Dimitri Terneuzen: Hans den Braber Woorden van troost schieten te kort. Voor altijd in onze herinnering Kees, gepensioneerd als schipper en sinds kort een huis aan de wal, nog zoveel plannen en ideeën. Wij wensen Sari, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Met groot verdriet hebben wij vernomen dat op donderdag 1 juni ons erelid is overleden. Kees was ruim 40 jaar lid van onze vereniging. Bijna al die tijd als bestuurslid en tijdens de laatste jaarvergadering in december nog benoemd als erelid van onze vereniging. Wij wensen Sari en familie veel sterkte toe om dit verlieste dragen. Bestuur Koninklijke BLN - Schuttevaer van de afdeling Zeeuwse Delta en Regio Zeeland In al haar eenvoud was zij groot... Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma-oma Nummer Een, IJzendijke, 1 december 1933 3 juni 2017 Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzonder persoon IJzendijke: Elly en Frank Lennert en Karin, Glenn Marith en Paul, Milan, Fé, Jay, Len Breskens: Wilfried en Marina IJzendijke: Jeanine en Frans Martijn en Meijke Tessa en Tom, Luka Breskens: Ingrid en Ronald Mike en Roxanne, Lois, Jazz Nienke en Marnix, Rye, Qwin Groede: Michel en Tjitske Lizzy en Remco, Mijs, Laut Marloes en Donovan, Mels Correspondentieadres: Molenstraat 17, 4515 AR IJzendijke Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van afdeling Tivoli voor de liefdevolle verzorging. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 9 juni om 10.30 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. Aansluitend is de crematie in besloten kring te Terneuzen. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren van 10.00 tot 10.25 uur. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van mijn vader en opa weduwnaar van Fran^oise Overdulve Oostkapelle, Oostburg, 15 mei 1928 3 juni 2017 Sint Kruis: Sjaak den Hollander Rotterdam: Jan Willem en Danique Correspondentieadres: Dorpsstraat 4, 4528 EL Sint Kruis Een speciaal woord van dank aan de medewerkers en vrijwilligers van de Stelle voor de liefdevolle verzorging. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 8 juni om 13.30 uur in crematorium De Blauwe Toren, Zeelaan 2 te Brugge. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Laat de regen komen zachtjes op mijn huid. Laat ons sterren dromen eindelijk rust ik uit. Anthoinette Versluij s Bedroefd, maar dankbaar dat zij zolang in ons midden mocht zijn, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Hulst, 17-8-1923 f Hulst, 2-6-2017 sinds 16-4-2013 weduwe van Wouterus Norbertus Burm Wout Hulst: Miel en Nel, (Thea, in liefdevolle herinnering) Wendy en Angelo, Tess, Dyke Cindy en Stefan, Zoë, Owen, Noomi Koewacht: Fien en Luc Sander en Kelly Wouter (in liefdevolle herinnering) Egbert en Chantal, Pip Paul en Anneriet jeroen en Natasja, Jay, Vince Sibylleen Ilyo, Myrthe, Yfke Annelies Michel, Serena Esther en Nyck, Giovanni, Jamilja, Giancarlo Angela Jacqueline en Jan Nico (in liefdevolle herinnering) en Mischa, Flore John (in liefdevolle herinnering) St. Jansteen: Willy en Annie Marika en Gerrit-Jan, Anouk, Bastiaan Roderick Roland Robrecht Terhole: Stanny en Ingeborg Nathalie en Dennis, Lynn, Fender Shakira Hulst, Truffinoweg 222, 2 juni 2017. Correspondentieadres: Het Zand 314576 CB Koewacht De uitvaartdienst zal plaatsvinden op donderdag 8 juni 2017 om 14.00 uur in de St. Willibrordusbasiliek te Hulst, waarna we haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg te Hulst. Afscheid nemen van ma is mogelijk woensdag van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum "De Ridder" aan de Spoorweg 4 te Hulst. Gaarne schriftelijke condoleance. "Wij danken het personeel van Unit 2, de Seniorenkliniek en de Revalidatie van de Blaauwe Hoeve voor hun liefdevolle zorg voor onze moeder en oma. Hulst: Axel: Hulst:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 63