Zj C 5 Ga als eerste naar Verschrikkelijke Ikke 3 VERDUBBEL JE SALARIS Berlijn Gérardmer Vogezen f) reiskatern.nl Nationaal Salaris Onderzoek Exclusieve Lezersreizen A 1 bolderman. Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc In 1 7 minuten 5 dagen 25,- korting op uw boeking 5-daagse stedentrip til 8-daagse busreis 25,- korting op uw boeking hyU Inclusief 3D bril Gru, Lucy, hun schattige dochters Margo, Edith en Agnes en de Minions zijn terug in een nieuw avontuur! ILLUMINATION PRESENTEERT G©0 Ga naar pzc.nl/premiere Van alle Europese hoofdsteden heeft Berlijn de afge lopen eeuw de meest ingrijpende gebeurtenissen uit de recente geschiedenis doorgemaakt. Er is alle reden voor om Berlijn te gaan bezoeken. Berlijn is weer één. Een onzichtbare grens scheidt de stad nog steeds in twee delen, maar het is fascinerend om te zien welke metamorfose het voormalige Oost-Berlijn Vertrekdata en prijs per Prijzen 2017 persoon Maandag 12,26 juni €249,- Maandag 10,24 juli €249,- Maandag 7,21 augustus €249,- Maandag 4,18 september €249,- Maandag 2 oktober €199,- Boek met actiecode BERLIJN7 Vertrek: 12 juni t/m 2 oktober 2017 Lft 4 overnachtingen 4 maal ontbijt Begeleiding door uw chauffeur/ reisleider Vervoer per luxe touringcar ondergaat. Hoewel Oost- en West-Berlijn in 1990 wer den verenigd en de vroeger zo omstreden Berlijnse Muur is afgebroken, heeft Berlijn nog steeds twee gezichten. Het westerse deel van Berlijn ademt met zijn mondaine Kurfürstendam, Potsdammer Platz en Schloss Charlottenburg de sfeer van een drukke metropool. Het oostelijke deel daarentegen draagt nog sterk het karakter van een stad uit het verleden met statige gebouwen en brede promenades. Berlijn verandert, Berlijn past zich aan de nieuwe situatie aan, maar bovenal... Berlijn leeft! Bij de prijs inbegrepen: Koffie of thee bij vertrek 4 overnachtingen in Hotel Havel Lodge of gelijk waardig. Alle kamers zijn voorzien van bad of douche en toilet, radio, televisie en telefoon Dagelijks goed verzorgd ontbijt Excursies, exclusief entreegelden Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/ reisleider Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland Toeristenbelasting, tol- en parkeergelden Vertrek: 15 juli t/m 23 september 2017 7 overnachtingen in Hotel La Route Verte Dagdeel stadsgids in Strasbourg Gérardmer, een prachtige bestemming voor een excursiereis, ligt in de Vogezen, een langgerekte bergketen in Elzas-Lotharingen. Doordat het gebied altijd een twistpunt is geweest tussen Frankrijk en Duitsland, is de bevolking voor een groot deel tweetalig. Ook de bouwstijl lijkt Duits. In de stadjes ziet u veel vakwerkhuizen, mooie stadspoorten en fraaie fonteinen. De streek is rijk 8 dagen Vertrekdata en prijs per Prijzen 2017 persoon Zaterdag 15,29 juli €439,- Zaterdag 26 augustus 439,- Zaterdag 9 september €439,- Zaterdag 23 september 399,- Boek met actiecode VOGEZEN7 aan natuurschoon. Vele riviertjes, mooie meren en indrukwekkende bergen maken het gebied tot een geliefd vakantieoord voor een busreis. Gérardmer is een gezellig plaatsje, gelegen aan een mooi meer. Het boeiende excursieprogramma brengt u in mooie stadjes zoals Colmar, Riquewihr en Strasbourg. Van het natuurschoon kunt u genieten tijdens de tocht over de Route des Crêtes en de Col de la Schlucht. U rijdt met ons over de wijnroute, de kaasroute en de groene route. Wij wensen u veel reisgenot in deze mooie streek met Bolderman Excursiereizen. Bij de prijs inbegrepen: 7 overnachtingen in Hotel La Route Verte Dagelijks een goed verzorgd ontbijtbuffet en 3-gangen diner Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/ reisleider Excursies, exclusief entreegelden Dagdeel stadsgids in Strasbourg Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland Toeristenbelasting, tol- en parkeergelden Meer informatie en boeken: Ga voor Berlijn naar onze website reiskatern.nl/pzc/BOL1739 en voor Gérardmer Vogezen naar reiskatern.nl/pzc/B0L1740 of bel met Bolderman.nl 0318-580958 of mail naar info@bolderman.nl *Niet geldig op reeds geboekte reizen. Kortingscode is geldig t/m 11 juni 2017 (niet geldig in combinatie met andere kortingen). Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer excl. Calamiteitenfonds reserveringskosten. ANVR (Jgj) (St irnÜy oxcursiermz prijswijzigingen voorbehouden. Speciaal voor u is er een exclusieve voorpremière op 18 juni. In meer dan 120 bioscopen, dus ook bij u in de buurt, ziet u als eerste Verschrikkelijke Ikke 3 voor slechts 7,50 inclusief 3D bril*! *Sommige bioscopen vragen een 3D of briitoeslag. Kijk op pzc.nl/premiere voor de verschillende bioscopen en hun voorwaarden. intermediair ENYENRODE op ffjH8 car®™ business universiteit DOE MEE EN WIN EEN EXTRA MAANDSALARIS!* Doe mee aan het Nationaal Salaris Onderzoek 2017. Dankzij dit grote, landelijke onderzoek kun jij je salaris en je arbeidsvoorwaarden straks vergelijken met mensen in dezelfde functie als jij. Ga snel naar intermediair.nl/salaris. Doe mee en maak kans op een extra maandsalaris! bruto modaal maandinkomen t.w.v. 2.846.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 18