corendon 17 luxe garantie corendon.nl ENCE aanstekelijke energie. Het bleek ruimschoots vol doende. Dat podiumcharisma bezit Chef Special dankzij frontman Joshua Nolet ook. Een boeking van de band komt inmiddels met een 'geen-feest-geld-te- ruggarantie'. Terugbetaling bleek onnodig: de ver broederingspop van de Haarlemse band bezorgde Pinkpop een broodnodige glimlach. FESTIVALLEED In het weekend dat de muziekwereld in Manchester samenkwam voor een krachtige boodschap tegen terreur, voltrok Pinkpop zich in relatieve rust. Zeker, de toegangscontroles waren geïntensiveerd. Ze le verden vooral op zaterdag lange rijen op. Er werd wat gemord over de harde knallen die Green Day in zijn show integreerde, maar verder ging het al snel weer over alledaagse festivalproblemen als het weer (symbolisch genoeg speelde alleen Bieber in de re gen) en de wachttijden bij de douches. Weinig artiesten stonden stil bij de dreiging. Zan ger Dan Reynolds van Imagine Dragons uit Las Ve gas klonk er als enige werkelijk emotioneel bij. Bieber. Maar met zijn debuut overtuigde Meeuwis - niet voor het eerst in zijn 22-jarige loopbaan - alle twijfelaars. Waarop Smeets vergeefs hoopte bij Bie ber en Green Day, voltrok zich bij Meeuwis binnen een kwartier: een feest dat jong en oud verbroe derde. Het gebeurde toen Meeuwis Hazes-cover Geef me je angst inzette: pubers en papa's sloegen de ar men om eikaars schouders en deinden mee. Toen hij niet veel later twee coupletten van Per Spoor (Kedeng, Kedeng) speelde, trok er een polonaise van T-shirts van Guns N' Roses en AC/DC over de festivalweide. TEGENVALLER Hij blijft vermoedelijk voor eeuwig in competitie met zijn oudere broer Noel. Oasis-helft Liam Gal lagher slaagde er niet in Noel te enthousiasmeren voor een reünie en zong op Pinkpop daarom een van zijn eerste soloconcerten. Arme Liam. Wat was het verschil met Noel, die vorige zomer nog glorieerde op Lowlands, groot. Zingen kan hij absoluut. Oasis- klassieker Rock 'n' Roll Star klonk heerlijk snerpend, maar zodra hij het Oasis-repertoire even verliet, zakte zijn show in elkaar als een stuk kersenvlaai on- der de brandende Limburgse zon. NEDERLANDS TROTS Het leek een zware opgave voor Martin Garrix: voor een natgeregend publiek dat net Justin Bieber had overleefd als eerste deejay ooit een Pinkpopdag af sluiten. Dat het hem glorieus lukte, maakte zijn pa pieren status als nummer 1 van de wereld ineens tastbaar. Garrix voelde goed aan waar de massa voor hem behoefte aan had: een strakke en puntige show die popklassiekers (Seven Nation Army van de White Stripes en One More Time van Daft Punk) kruist met zijn eigen hitproducties. Geen platte climaxcarous- sel, maar een zorgvuldig opgebouwd festivalfeest in Landgraaf. Had Garrix de beschikking over een oudejaars- hoeveelheid vuurwerk en een lichtshow uit de bui tencategorie, op zondag koos hiphopformatie Broe derliefde voor de tegenovergestelde benadering. De vijf rappers traden aan voor een eenvoudig doek en hadden een deejay-booth als enige podiumorna ment. Wel aanwezig: hun jongensachtige charme en Kemer Maxx Royal Kenter Resort Ultra All Inclusive Beoordeeld met een 9.5 Beiek Moxx Royal Belek Golf Resort -r* Ultra All Inclusive Beoordeeld met een 9.3 dinsdag 6 juni 2017 H Feest in Land graaf. Boven: zan ger Billie Joe Arm strong van Green Day. foto's Paul BERGEN/ANP Prachtig, ruim opgezet complex Direct aan het strand met 2 baaien Zeer ruime en luxe kamers Geweldige ervaring in een uitmuntend hotel Zeer uitgebreid Ultra All Inclusive concept Schitterend aquapark op loopafstand

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 17