Tr 3gK. ZIJ HOOPTE DAT IK HET RUSTIGER AAN ZOU DOEN, MAAR IK HEB HET DRUKKER DAN OOIT' #r, r». «- Paspoort Peter Rudolf de Vries Privé „Zij had gehoopt en verwacht dat ik het de komende jaren eens wat rustiger aan zou gaan doen. Terwijl ik het misschien wel drukker dan ooit heb. Ik ben met mijn zoon ook nog een sportmanage- mentbureau begonnen, waarvoor ik in het weekend heel veel op pad ben." „Nee hoor, daar stonden we allebei ach ter. Dat heeft ons leven verrijkt. We wer den niet star, gunden elkaar wat. Ik ken zoveel mensen die in hun huwelijk hele maal vastzitten en elkaar bedreigen. Zo van: als ik erachter kom dat jij zus en zo, dan staan je koffers klaar. Dan denk ik: mensen, gun elkaar iets. Wij hebben el kaar nooit hoeven te bedriegen, smoezen hoeven te verzinnen met overwerk en zo. „Dat is iets tussen ons." „Goh, dat weten we nu niet, dat moeten we bekijken. Er is in elk geval geen nood zaak om nu te scheiden, om alle banden af te kappen en door te snijden. Mijn vrouw woont nog in ons huis, daar is ze heel blij mee. Prima, dan vind ik dat ook goed. Zolang er geen noodzaak is, laten we het gewoon zo." „Dat gaat niemand iets aan. Het is eenfact of life. Juist doordat we elkaar nog dage lijks spreken, vaak zien, met de kinderen gaan eten of juist met z'n tweeën, zien we het vooral als winst dat we nog zo goed met elkaar omgaan. We draaien het een beetje om. We zien om ons heen huwelijken verzuren, mensen die het Dat zie ik vaak om me heen: mensen die zeggen dat ze het raar vonden dat wij een open relatie hadden, maar vervolgens wel aan mij vroegen: 'Kan je me even dekken dat ik moet overwerken.' Mijn vrouw wist en weet alles. Nog steeds ja." „Dat is privé, gaat niemand wat aan. Ik zeg alleen dit: het is een proces. Als je bij elkaar bent, praat je over wat je in het leven wilt, welke kant je op wilt. Het gaat echt niet zo dat je opeens zegt: 'Ik wil dit en dit, ja of nee?' Het is een heel gelei delijk proces geweest." echt ondraaglijk slecht met elkaar heb ben, maar om wat voor een reden dan ook toch bij elkaar blijven. Wij zeggen dan: 'We hebben het goed gedaan.'" „Bovenaan staat de moord op Nicky Verstappen uit Heibloem, een li-jarig jongetje dat tijdens een tentenkamp in Brunssum in 1998 werd vermoord. Ik heb sindsdien contact met de ouders, die zaak zit me hoog. Ik werk er achter de schermen nog steeds aan. Dat geldt ook voor de moord op de 19-jarige Milica van Doorn uit Zaandam en de verdwij ning van Germa van den Boom uit Wer kendam, in 1984. Voor de oplossing van die zaken mag je me 's nachts wakker maken." 41 magazine 13 'h?" ✓-?' W^y- Geboren 14 november 1956 in Aalsmeer. Loopbaan Gaat na zijn dienst plicht aan de slag op de Haagse redactie van De Telegraaf. Begint na een jaar verslag te doen over misdaad. Schrijft negen true-crime- boeken, waaronder De ontvoering van Alfred Helneken, in 1987. Is van 1987 tot 1991 hoofdredacteur van het weekblad Aktueel. Schrijft ook over misdaad in Panorama en AD. Maakt van 1995 tot 2012 het tv- programma Peter R. de Vries, mis daadverslaggever. Sindsdien veel te zien in praat programma's. Presenteert bij RTL5 Internet- pesters Aangepakt. Ontvangt voor zijn werk diverse prijzen. Is sinds 2014 ook voetbalmakelaar. Woont alleen. Is getrouwd met Jacqueline, met wie hij een zoon en een dochter heeft. Wat is uw beeld over de komende vijftien jaar? Jullie hebben lange tijd een open relatie gehad. Speelt dat nog een rol bij dit besluit? met anderen. Is het nu jullie streven om getrouwd te blijven? Voelt u verdriet over deze situatie? Hoe maak je zoiets bespreekbaar, zo'n open relatie? Maakte uw vrouw duidelijk dat ze daar behoefte aan had, of u? Ergens moet één van de twee toch voor het eerst uitspreken: ik heb behoefte aan intiem contact U bent 60. Uw vrouw hoopte dat u het rustiger aan zou doen, maar dat gaat niet gebeuren. Welke zaak moet u van uzelf nog ontrafelen? WG

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 70