Hoogtepunten van Tirol, Kirchberg effeweg.nl INCLUSIEF MIS DIT NIET! €369,-pp www.effeweg.nl of bel 0529 - 46 96 67 BOEK NU! 28 OEFENINTERLAND ORANJE Met Arjen Robben is er toch nog een vleugje wereldklasse het trainingskamp van Oranje in Lagos binnengekomen. En de aanvoerder is gebrand. Morgen speelt hij gelijk mee tegen Ivoorkust. Een halfuur voor het interview zit hij in zijn eentje op een hometrainer. Arjen Robben trapt de kilometers weg en praat ondertussen via zijn mobieltje op het stuur bij met het thuisfront. Ook in het staartje van een lang seizoen laat Robben niks aan het toeval over. „Ik doe er heel veel voor. En dit seizoen bij Bayern bevestigde me dat het ook loont. Als ik fit ben, zoals bijna dit hele jaar, kan ik nog steeds een heel hoog niveau halen. En beslissend zijn. Fijn om te merken op je 33ste." „Ligt eraan waar je het op betrekt. Op persoonlijk vlak dus een goed jaar. Daar kunnen we kort en duidelijk over zijn. Maar met Bayern natuurlijk best teleurstellend. De uitschakeling in de Champions League tegen Real Madrid was discutabel door de rol van de arbitrage, maar de halve finale van de beker tegen Dortmund heb ben we volledig zelf verknald. Een to taal onnodige 3-2 thuisnederlaag, waardoor je 'alleen maar' de landsti tel hebt gepakt. Al wil ik kampioen worden absoluut niet afdoen als een troostprijs. Je moet daar toch hard voorwerken in de Bundesliga." „Bulgarije-uit kleurt dan het jaar. Onmiskenbaar. Dat was het diepte punt en het kan grote gevolgen heb ben. Doordat het daar zo mis ging, is het nu voor ons cruciaal wat er ko mende week gebeurt in Zweden. Die spelen thuis tegen Frankrijk. We moeten maar hopen dat de Fransen winnen, zodat wij alles in eigen hand houden als we zelf vrijdag van Luxemburg winnen. Maar wordt Zweden - Frankrijk gelijk, dan zul je in augustus zelf ook minimaal gelijk moeten spelen in Parijs om vol in de race te blijven voor kwalificatie." „De boel moet op scherp worden ge zet. Iedereen moet beseffen waar het vanaf nu om draait. Daar bedoel ik mee: natuurlijk telt eerst Luxemburg. Maar een boodschap voor iedereen bij ons moet ook al zijn: de vakantie komt eraan en snel in het nieuwe sei zoen speel je tegen Frankrijk en ook tegen Bulgarije. Je ziet het vaak: in augustus moeten spelers nog in hun ritme komen, is het nog niet 'top'. Dat kan ook voor de Fransen gelden. En dat kan klasseverschil op zo'n avond dan deels opheffen. Dus is de boodschap: geniet van je vakantie, maar ben in je achterhoofd al wel be zig met wat er aan komt. De voorbe reiding op Frankrijk en Bulgarije be gint niet op de maandag dat we straks in augustus bij elkaar komen." „Ik ben natuurlijk een buitenspeler. Maar onder Guardiola heb ik ook op andere positie gespeeld. En in Oranje natuurlijk bij het WK. Iets centraler, tja, zou kunnen. Ik ben in principe tot alles bereid dat het elftal kan hel pen. Tegen IJsland kapselden ze me helemaal in. Ik meen het als ik zeg dat we best potentie hebben met dit Nederlands elftal. Als je ziet: Ajax heeft het goed gedaan in Europa, Feyenoord is kampioen geworden. Maar het gaat om stabiliteit." „Ik had met Blind inderdaad afspra ken gemaakt. Dat het verstandig is om ook rustmomenten in te bouwen. Italië afgelopen maart hadden we daar voor uitgekozen. En eigenlijk ook Luxemburg. Maar ja, na Bulgarije is de situatie nu zo dat ik erbij wil zijn. Ook móet zijn als aanvoerder. Hoe we het na de zomer doen, ga ik met Advocaat bespreken." 8 DAAGSE BUSREIS van £39^,- voor Tiroler muziekavond korting p.p GASTHOF UNTERM RAIN 3 beoordeling VERTREKDATA EN PRIJZEN zaterdag 3 juni 2017 GO 'De boel moet nu op scherp' Maarten Wijffels Lagos Wat voor jaar is het geweest? En Oranje? Dinsdag begint Dick Advocaat. Wat moet er nu als eerste gebeuren? Als jij en Advocaat praten, zou het dan ook niet eens moeten gaan over jouw positie in het elftal. Bul- garije-uit, Robben op rechts aan de zijkant met nauwelijks aanvoer, dat is zonde. Zou je in dit Oranje niet centraler moeten spelen? Blijf je daarom nu tot het einde van de kwalificatiereeks bij interlands aanwezig? Of bekijk je het per keer, zoals je met Blind had afge sproken? Dit gezellige hotel ligt in het centrum van Kirchberg. Het beschikt over een restaurant, bar en een kegelbaan. WiFi is beschikbaar en gratis in openbare ruimtes van het hotel. De kamers zijn voorzien van een zithoekje, tv, telefoon en badkamer met douche en toilet. Kirchberg is in de zomer en winter zeer geliefd bij 'ons' Nederlanders. Bezoek de hoogtepunten van Tirol, waaronder de Krimmler watervallen, de Gerlospas en de beroemde Grossglockner. Op de Achensee kunt u een mooie boottocht maken en een gezellige Tiroolse muziekavond in het hotel mag natuurlijk niet ontbreken. Wilt u nog meer gezelligheid? Ga mee naar het Tiroler muzikale cabaret in Hopfgarten! DAG 1 Heenreis U reist comfortabel per touringcar naar Oostenrijk. U dineert onderweg. DAG 2 Krimmler watervallen en Gerlospas Vandaag brengt u een bezoek aan de Krimmler watervallen in het natuurgebied Hohe Tauern. In de middag rijden we via de Gerlospas langs het stuwmeer Durlassboden. DAG 3 Swarovski Kristalwelten en Innsbruck In de ochtend brengen we een bezoek aan de Swarovski Kristallwelten in Wattens. Vervolgens rijden we naar Innsbruck. DAG A Grossglockner en Zeil am See Na het ontbijt vertrekken we per touringcar voor een tocht naar de beroemde Grossglockner. Vervolgens rijden we naar Zeil am See. DAG 5 Rattenberg, Jenbach stoomtrein en Achensee In de ochtend brengen we een bezoek aan Rattenberg. In Jenbach heeft u de mogelijkheid om met een stoomtrein verder te gaan tot Maurach. In Maurach kunt u een boottocht maken over de Achensee. DAG 6 Kitzbühet, Kirchberg en Alpenspektakel In de ochtend bezoeken we Kitzbühel, één van de bekendste plaatsen in Tirol. In de middag heeft u vrije tijd in Kirchberg. Bij voldoende belang stelling kunt u 's avonds een bezoek brengen aan het Alpenspektakel in Hopfgarten. DAG 7 Kufstein Vandaag brengen we een bezoek aan Kufstein met als middelpunt de indrukwekkende vesting. DAG 8 Terugreis Na het ontbijt vertrekken we richting Nederland. 23 juni 30 juni 7, 14-juli van £-4t77- vanê4277- van Ê-A37J- 2128 julivan 4, 11, 18 augustusvan ê-AtfTf- 25 augustusvan -C-AffTJ 1 septembervanê-é^Tj- 8 septembervan ê-3977- -» VERTREKGARANTIE INCLUSIEF 7 hotelovernachtingen in Kirchberg 7 x ontbijtbuffet en 1x diner op de heenreis Welkomstdrankje apfelstrudel (aankomst Kirchberg] 6 x 3-gangen diner met saladebuffet in het hotel Tiroler jodelavond in het hotel Gratis WiFi in de lobby van het hotel Begeleiding door uw chauffeur, tevens reisleider Vervoer per Comfort Class touringcar Fouten voorbehouden. Prijzen vanaf en p.p. o.b.v. 2 personen. Exclusief reserveringskosten en Calamiteitenfonds. ^sussk De korting is alleen geldig op nieuwe boekingen gemaakt vanaf 20-05-2017. Niet geldig i.c.m. andere acties.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 28