C A BSB*379ËiSlSKe379mi corendon Profiteer van deze stuntprijzen in juni! y*ê4f&4êé rULTUUR 25 „Mijn vriendin, nog steeds een bloedmooie vrouw. We raken nooit uitgepraat en misschien ben ik één van de grootste romantici op deze wereld, maar wat is het fijn met haar in de winter voor de open haard, kaarsjes aan, wijntje erbij." Dennie Christian heeft wel eens gezegd 'zich 51 procent Duitser te voelen en voor 49 Nederlander'. „De mensen die rond de oorlog geboren zijn, von den mij verschrikkelijk. Zij hadden dierbaren ver loren, hun ouders zien worstelen en koesterden anti-Duitse gevoelens. Dat begrijp ik. Het is een oorlog die nooit vergeten mag worden. Hun ge schiedenisles ging gepaard met emoties en een ne gatiefbeeld over de Duitsers. Dat is inmiddels bij gesteld. Ik ben blij dat Duitsland al jarenlang het lievelingsvakantieland is van de Nederlanders." Het Nederlands stroomt vloeiend over de lip pen. Geleerd van wijlen Harry Thomas, zijn mana ger die steevast Nederlands bleef praten tegen hem en bij wie hij films keek. Beatrix Dennie Christian staat al jarenlang symbool voor de band tussen de twee landen. Hoogtepunt be leefde hij vijfjaar geleden in Slot Bellevue, de resi dentie van de (toenmalige) Duitse bondspresi dent Christian Wulffin Berlijn waar hij aan schoof bij het staatsbanket ter ere van konin gin Beatrix. „Ik was uitgenodigd door het ko ningshuis vanwege mijn bijdrage aan de ver houdingen tussen Nederland en Duitsland. De woorden van koningin Beatrix zal ik nooit vergeten. 'Ik bewonder u voor uw voortreffe lijke Nederlands', zei ze. Dat voelde als een ko ninklijke onderscheiding." De schlagerzanger is 61, maar wil niets weten van een naderend pensioen. „Ben je gek! Udo Jur- gens was tachtig, Charles Aznavour is 93 en treedt nog steeds op. Zingen is mijn passie en het levens lied leeft meer dan ooit. Met Jan Smit die met Klubbb3 in Duitsland furore maakt en al die an dere artiesten. Optreden houdt me jong. Het is een sensatie om elke keer weer een zaal plat te spelen." Tia Heights i All Inclusive wi Ali Baba Palace Panorama Bung, All Inclusive Door u beoordeeld met een 8.1 Door u beoordeeld met een 7.7 Door u beoordeeld met een 7.3 corendon.nl ©02375106O6 zaterdag 3 juni 2017 GO Egypte was nog nooit zo voordelig Hurghada Makadi Bay Hurghada Hurghada-Stad All Inclusive Hurghada El Gouna Gelegen in het centrum van El Gouna Een duikcentrum en een Spa Center Privéstrand in de lagune Gratis badhanddoekenservice Kamers met balkon of terras met zitje Gratis onbeperkt toegang tot het aquapark Ook familiekamers U kunt er zelfs schaatsen! Diverse restaurants Direct aan het strand Een aquapark met 17 glijbanen Volop activiteiten voor jong en oud Gratis wifi Spa Health Club Prijzen zijn per persoon en gebaseerd op een 2-persoonsbezetting bij 8 dagen. Reissom exclusief Calamiteitenfonds van €2,50 en administratiekosten per boeking. De €50 vakantiegeldkorting is per boeking en niet verwerkt in de genoemde prijzen. Druk- en zetfouten voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 25