COLOFON Familieberichten J? FAMILIEBERICHTEN 27 V Mies Meijaard-van der Maale Marie-José Polfliet-Asselman Fred Thilleman Leendert Quant Geerard Verschiere Pieternella Poortvliet - Meerman O [flensen inq.nl Maria Christina Maas - de Smet Voor de wijze waarop u met ons hebt meegeleefd na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve, zorg zame vader, grootvader en overgrootvader Michiel de Pooter betuigen wij u onze oprechte dank. A. de Pooter-Wisse Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Terneuzen, juni 2017 Christance Maria Slabber - van Aerde "Zus" Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor het meeleven na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Uw aanwezigheid en de vele kaarten hebben ons veel kracht en warmte gegeven. Els Thilleman-Blaakman en kinderen Eede, juni 2017 Wij willen iedereen heel hartelijk bedanken voor uw warme medeleven en gebed na het overlijden van mijn allerliefste man, onze lieve vader, schoonvader en opa Leen Het heeft ons heel goed gedaan. Lena Quant-Legemate Kinderen en kleinkinderen Zierikzee, juni 2017 Voor de vele telefoontjes, berichtjes, lieve woorden, kaarten, bloemen en uw aanwezigheid na het overlijden van onze vader en opa sinds 17 juli 2013 weduwnaar van Bregtje Verschiere-Kole willen wij u hartelijk danken. Het heeft ons veel troost en steun gegeven. Geerard en Jolanda, Werner, Ruiger Lian en Joop, Jordy en Linda, Mike, Robin Juni 2017 Voor de vele blijken van medeleven, hetzij persoonlijk of schriftelijk, ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw en onze lieve, zeer zorgzame moeder zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan. P. Poortvliet joke Poortvliet Annie Poortvliet Arnemuiden, juni 2017 088-0139 990 zaterdag 3 juni 2017 kijk ook op Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en oma-oma betuigen wij u hiermee onze oprechte dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Hengstdijk, juni 2017 Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, de fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder, oma en overgrootmoeder Dankbaar kijken wij als familie terug op de mooie en waardige afscheidsdienst in de kerk. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Mies in haar leven voor velen zoveel heeft betekend. Co Meijaard kinderen, klein- en achterkleinkinderen Breskens, juni 2017 Uw medeleven na het overlijden en bij de uitvaart van onze moeder en oma troost ons. Wij danken u daarvoor hartelijk. Anja en Marcel Gino en Chantal Altwin en Hilde Kei vin Hulst, juni 2017 Liefde houdt je in leven ook als je er niet meer bent Graag willen wij u bedanken voor de warme belangstelling na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en "ouwe" oma Carla Hans Leon Ann Kleinkinderen en achterkleinkinderen Sluittijden overlijdensadvertenties Internet Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. via familieberichtenonline.nl Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberich ten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdens berichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleanceregister. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 142