LwCTCR OyarJsileri 26 FAMILIEBERICHTEN De heer Hans Dieter Trommelen Hendrik Edemond Willemkens Neeltje Maatje de Jonge -Sonke O fflensen.inq.nl Cornelis den Braber - Kees - Cornelis den Braber - Kees - oflcnjü 6Qe)ithü cAu^u&t ^koflanxllj^'^Ucu^ Anja Dhollander Anja Dhollander-Raes Anja Dhollander-Raes Anja Dhollander-Raes Henk At Bertha Agostinis-David Rita van Acker kijk ook op zaterdag 3 juni 2017 Tot onze diepe droefheid geven wij u kennis dat de HEERE, na een kortstondige, ernstige ziekte, van ons heeft weggenomen mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en lieve opa echtgenoot van Sara Cornelia de Blaeij geb. 17-1-1951 overl. 1-6-2017 Terneuzen, M.S. AvantiSari den Braber-de Blaeij Hoek Vincian en Alexandra Rayvctno Quinsialyn DordrechtJeanine en Siegmar Jaemaro Feandro Correspondentieadres: ds. Raamshof 13 4542 AZ Hoek Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op D.V. dinsdag 6 juni van 19:00 tot 20:00 uur in Uitvaart centrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. woensdag 7 juni om 13.30 uur in bovengenoemd uitvaartcentrum, waarna aansluitend de begrafenis volgt op de Zuider begraafplaats aan de Bellamystraat te Terneuzen. Na afloop is er nog gelegenheid om de familie te condo leren in het uitvaartcentrum. Degene die geen kaart hebben ontvangen kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bloemen. Geen toespraken. Diepbedroefd namen wij kennis dat na een kortstondige ziekte van ons is weggenomen onze geliefde zwager en (oud)oom echtgenoot van Sari de Blaeij in de leeftijd van 66 jaar. ms. Excelsior: Corrie en Adriaan den Dikken-de Blaeij Arjan en Ankie - Lilian, Sander Erik en Saskia Terneuzen: Krijn de Blaeij Wij wensen Sari en de (klein)kinderen veel sterkte toe. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Eleden overleed zacht en kalm Hij overleed op 30 mei 2017 in de leeftijd van 70 jaar. Alberdingk Thijmstraat 1, Terneuzen Correspondentieadres: Postbus 35, 4460 AA Goes De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 7 juni om 10.30 uur in de aula, Bellamystraat 28c te Terneuzen, gevolgd door de begrafenis op de Zuider begraafplaats aldaar. nu heb je eindelijk rust je lijden is voorbij jouw liefde en je warmte liet je achter hier bij mij In liefde losgelaten zij is maar 52 jaar geworden. 1 juni 2017 Magdalenastraat 13 4566 BA Heikant Guido Dhollander Perry De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 7 juni om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. Na de plechtigheid kunt u de familie condoleren in het uitvaartcentrum. Dinsdag 6 juni is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Anja in het uitvaartcentrum. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Anja was een fijne collega. Ze was attent en betrokken bij haar collega's en bij haar werk. Als wijkziekenverzorgende had ze aandacht voor de cliënten en was er voor hen met een luisterend oor. Wij bewonderen haar moed, optimisme en doorzettingsvermogen tijdens haar ziekte. Wij wensen Guido en haar familie veel sterkte toe met dit verlies. Collega's van wijkteam Clinge, Raad van Bestuur en overige medewerkers ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen Niet geheel onverwacht, hebben we helaas kennis moeten nemen van het overlijden van echtgenote van onze medewerker Guido Dhollander Wij wensen Guido en de familie heel veel sterkte toe bij het verwerken bij dit grote verlies. Directie en Personeel Luctor Behing Europe 4561 PA Hulst C0 BELTING EUROPE gj| Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van echtgenote van Guido Dhollander Wij wensen Guido en familie veel sterkte toe in dit zware verlies. Ryan en Bianca Adam - Morcus Loïs en Valérie Geschokt en verdrietig hebben we kennisgenomen van het overlijden van Wij wensen Guido en de familie veel sterkte toe. Onze innige deelneming in deze moeilijke tijden. Ludo en Marlou Morcus-Weemaes Sterven doe je niet ineens maar af en toe 'n beetje en alle beetjes die je stierf 't is vreemd, maar die vergeet je Het is je dikwijls zelfs ontgaan je zegt ik ben wat moe maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en mijn overgrootvader echtgenoot van Gerda Salzer Sluis, ljuni 2017 Sint Anna ter Muiden, 30 december 1935 Sluis: Gerda Willemkens-Salzer Schoondijke: José en Walter Tournois-Willemkens Alexander en Bo Laura en Robin Sluis: Monique en Philip Dusarduijn-Willemkens Jimmy Melissa en Tim Feline Wuppertal 2 (D): Peter en Elke Correspondentieadres: Hoogstraat 58-105, 4524 AD Sluis Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van Rozenoord en aan de Privazorg voor de liefdevolle verzorging. Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Een kaart, een bloem, een lieve groet... Het deed ons allemaal goed na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en nonna Onze hartelijke dank hiervoor. Renata en Jan de Waal-Agostinis Sophie en Ferdi - Oscar Pascaline en Alessandro Claudia Agostinis en John Janse Sluiskil, juni 2017 Het is onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor het overweldigende aantal blijken van medeleven die ik mocht ontvangen na het overlijden van mijn echtgenote bij deze betuig ik aan allen mijn welgemeende en hartelijke dank. Evert Audenaerd Westdorpe, mei 2017 Hartverwarmend waren alle lieve woorden en kaarten. Wij voelden ons gesteund bij het afscheid van onze lieve mama, oma en overgrootmoeder. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Goes, juni 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 141