Ik vermoed dat mijn nieuwe schoondochter niet deugt. Hoe kom ik achter de waarheid? Marjan Berk Panel Wijsheid komt met de jaren, maar waarom zo lang wachten? Speelt er iets tussen u en uw kinderen, familie, buren of vrienden? Leg uw vraag voor aan mensen met levenservaring. Er liep een rilling langs mijn ruggengraat toen ik uw vraag las. Een eventuele criminele schoondochter in de familie. Wat een thrill1. Maar serieus, hoe komen wij achter de waarheid? Want u koestert alleen vermoedens. En nu stuurt u uw vermoedens ook nog naar de krant. Laten wij er eens van uit gaan dat de vriendin van uw zoon een undercover agent van de politie is. Ze wacht op de aankomst van bepaalde schepen in de Rotter damse haven. Ze heeft geld als water (erg ver dacht!). U vermoedt dat zij iets te maken heeft met drugstransporten. Ze is mooi, type fotomodel (oei!). Ik denk dat als zij een crimineel zou zijn, ze zich veel geruislozer zou gedragen. Echter, als undercover heeft ze niet echt veel te verbergen. Het lijkt mij het beste dat u haar eens een poosje schaduwt. Zorg voor een goeie vermomming. Plak een valse snor onder uw neus. Neem een zwarte bril. Een blocnote in de zak is ook nooit HET LIJKT MIJ HET BESTE ALS UHAAREVEN SCHADUWT weg. En dan: erachteraan. Let op alles! En laat ons vooral even weten wat u ontdekt! Ik voel al weer een rilling op kruipen langs mijn rug gengraat. O (ft ■u G Ook een kwestie? Stuur uw vraag naar oldskool@ persgroep.nl Schrijfster (84) met als levensmotto: 'Neem het licht, het is al zwaar genoeg.' Sinds een halfjaar heeft onze zoon (28) een nieuwe vriendin. Het is een werkelijk prachtige dame - type fotomodel. Hij is dol op haar, maar ik vertrouw haar niet. Ze doet iets vaags bij de douane, zegt ze, en ze moet, ook voor haar werk zegt ze, steeds wachten op de binnenkomst van bepaalde boten in de Rotterdamse haven. Ze heeft geld als water. Ik vermoed dat ze iets te maken heeft met drugs transporten. Mijn zoon, de goeierd, kan niet geloven dat hij zo'n prachtige vrouw heeft, en denkt niet verder. Als iets te mooi lijkt om waar te zijn, dan is het dat ook, denk ik. Wat zou u doen? P. T Schiedam 621 zaterdag 3 juni 2017 WG

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 119