GorsS^ O klimop ff|ensen[ingn[ FAMILIEBERIC 15 Johan Matthijs Verploeg Sina Verhulst-van Rooijen Antonius Petrus Maria van Voorenberghe Heieen Vink-de Braai Frank Jeanne God heeft ons eenwig leven geschonken en dat leven is in zijn Zoon. Verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve schoonzus en tante We wensen haar familie veel sterkte toe. Westkapelle: W. Verhulst-Simonse N. Verhulst neven en nichten Tonny Tonny Met respect, dankbaarheid en kleurrijke herinneringen herdenken wij Roel Kok voormalig hoofd van Schouwenoord (nu Touwbaan) te Zierikzee Een mensenmens, bevlogen, op de bres voor gelijkwaar digheid voor mensen met een beperking. Wij wensen zijn vrouw Gertie, hun dochters Nina, Janine, Marieke en hun gezinnen de troost van goede herinneringen toe. Cliënten, medewerkers, (jrc (j/ yug^ - i 'a n /cr lA/ez COLOFON Familieberichten tc j/ruiii - Pd/v donderdag 1 juni 2017 50 joar sommen! lël viel heluk gewenst deur ulder (klein) kinders Het verdriet was er al geruime tijd; het verlies, voor het einde kwam toen die machteloze verwarringsstrijd bezit van zijn gedachten nam. Wij voelen mee zijn stil verdriet; we rouwen en vergeten niet... Dankbaar dat hem een verder lijden gespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze pa en schoonpa de heer echtgenoot van mevrouw Lydie de Rooze IJzendijke, 29 augustus 1936 t Aardenburg, 30 mei 2017 Aardenburg: Lydie Mare Michel en Marina Peurssensstraat43 4527 BK Aardenburg De afscheidsdienst vindt plaats in aula De Nachtzon, Aardenburgkalseide 296 te Maldegem op zaterdag 3 juni 2017 om 13.00 u. Nadien is er gelegenheid tot condoleren en napraten tijdens de ontvangst met koffie en broodjes in het salon van De Nachtzon. De crematie vindt plaats in beslotenheid. Wij danken en hebben waardering voor de goede zorgen van Dr. Goethals en van de medewerkers van Thuiszorg. Gelegenheid tot afscheid nemen van Johan bij uitvaartverzorging De Nachtzon Aardenburgkalseide 296 te Maldegem dagelijks van 14.00utot 18.30 u. Hebt u geen kennisgeving ontvangen, gelieve dan deze aankondiging als zodanig te beschouwen Condoleren kan op www.denachtzon.nl 1 Johannes 5:11 Bij elk afscheid wordt een herinnering geboren... Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, eerlijkheid en liefde is geheel onverwacht van ons heengegaan onze lieve broer, schoonbroer en oom IJzendijke, IJzendijke, 23 september 1946 26 mei 2017 IJzendijke: Maria en Cor Neve-van Voorenberghe Ingrid en Peter Roger en Trish Rex en Pamela IJzendijke: Jacques van Voorenberghe IJzendijke: Thérèse en Walther t de Schoolmeester-van Voorenberghe Ludwig en Lilian Stefan en Sandy IJzendijke: José en Carlo de Smit-van Voorenberghe Carolien en Kevin Annemieke en Angelo Hoofdplaat: Marleen en Willy de Smit-van Voorenberghe Bianca en Frank Bart en Andrea Aardenburg: Wilfried en Joke van Voorenberghe-de Gardeijn Lieske t Jolanda en Stijn Achterneven en achternichten Correspondentieadres: Laurijnstraat 4, 4515 EG IJzendijke De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uit genodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 3 juni om 10.30 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. Aansluitend is de begrafenis op de algemene begraafplaats aldaar. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er van 9.45 tot 10.25 uur gelegenheid tot condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. is er niet meer... We zullen hem ontzettend missen. Namens het bestuur van de Wielerstichting IJzendijke. "Er is niets dat voorgoed verdwijnt, als men de herinnering bewaart" Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Heieen was jarenlang werkzaam als vrijwilligster in de Redoute te Sas van Gent, waar zij een grote bijdrage leverde aan de herdenkingsdiensten, kerkdiensten en andere diverse activiteiten. Zij was een zeer gewaardeerde collega die we erg zullen missen. Wij wensen haar man, kinderen en ouders veel sterkte toe om dit enorme verlies te dragen. Namens Raad van Bestuur, management, medewerkers, bewoners en vrijwilligers van Stichting Ouderenzorg Kanaalzone, de Redoute vrijwilligers, cliëntenraden mensgerichte en directie van Gors ondersteuning 'Wat een pracht mens hebben we verloren, wat een moed heeft ze gehad...' Onze mama en oma genoot tot het laatste van haar leven. Dat leven is nu voorbij... We hebben afscheid moeten nemen van: 17 januari 1934 - 29 mei 2017 Yvonne en Kees Knetsch - Graaff Björn en Rosanne, Noël, Puck Kirsten en Björn, Jala, Malin, Kalo Els en Wim Munter - Graaff Marije en Arjan, Rover, Justus Ivo en Anne, Sam Marcella Graaff en Wim Verhoef t Willem en Kayla Jacques Graaff en Sandra Vos Chee Bert Graaff en Aster Witteman Boaz Mama is thuis, Vredehoflaan 814, 4382 CJ Vlissingen De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op zaterdag 3 juni om 12:00 uur in de kerkzaal van Woonzorgcentrum 'Ter Reede', Vredehoflaan 370, 4382 CJ Vlissingen. De begrafenis zal plaatsvinden in eigen kring. Na de begrafenis is er rond 15:00 uur gelegenheid om elkaar te ontmoeten in de kerkzaal van 'Ter Reede'. Correspondentieadres: W.M. Munter, Zuidweg 9, 4311 RG Bruinisse E-mail familiebenchtenpzc(g)persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet www.familieberichtenonline.nl Namens onze moeder bedanken we alle medewerkers van Zorgcentrum Ter Reede voor de uitstekende zorg, liefdevolle aandacht en grote toewijding. Dankzij alle "Gouwe Vrouwen (m/v)" heeft zij 10 jaar, zelfstandig, gelukkig kunnen zijn in haar appartement. Familie Graaff

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 72