H Wat is een colourrun? WMANhAttAn quality BranDs Programma MEN eWOMEN 14:45 Isabel Provoost (finalist Voice of Holland) 15:30 Woodworks 16:30 Start hardlopers 17:00 Start wandelaars 17:30 Party DJ W 19:30 Kleur confetti explosie 20:00 Captain Midnight DJ Maurice 24:00 Einde .BOjaari^ar- advertorial donderdag 1 juni 2017 Wereldwijd worden sinds 2011 colour- runs gelopen. Het zijn runs van meestal 5 kilometer zonder tijdregistratie. Bij elke kilometer staan kleurpunten waar hardlo pers en wandelaars worden ontvangen door feestende kleurengooiers. De lopers veranderen door het kleurpoeder lang zaam in een kleurrijk levend schilderij. Lopen voor de fun in zo'n gek feest van kleuren maakt mensen vrolijk. Het brengt mensen samen en zorgt ervoor dat iedereen lacht. En dat is dan weer goed voor de ge zondheid. Het kan ook de eerste stap zijn om te gaan hardlopen, je bent lekker buiten en je bent samen. En gezinnen ontdekken zomaar een activiteit dat ieder gezinslid leuk vindt om aan mee te doen. Samen in Beweging in Vlissingen heeft als eerste organisatie in Nederland het idee van uit de Verenigde Staten overgenomen en er een eigen evenement van gemaakt: in 2013 was de eerste Colours by the Sea een feit. En het succes van de eerste editie verraste eigenlijk meteen iedereen. Misschien kwam het wel omdat er in Amsterdam dat jaar ook voor het eerst een colourrun werd neergezet en het tegen elkaar opbieden en de landelijke persaandacht voor het nieuwe fenomeen, voor veel belangstelling zorgde. Iedereen was nieuwsgierig wat dit nou toch teweeg zou brengen. En Vlissingen had ook meteen al veel inschrijvingen van buiten Zeeland. Is het hype? In Vlissingen zeker niet. Het evenement groeit langzaam uit tot een echt Running Festival en voegt elk jaar weer iets nieuws toe aan het geheel. En langs de hele route staan elk jaar meer supporters om de deelnemers aan te moedigen. Dit jaar belooft de organisatie een massale confetti-kleurexplosie bij de finish op het Bellamypark. Confetti kleurexplosie Na het laatste kleurpunt komen de lopers langs een extra fun-zone op de glooiing waar nog wat gepoederd kan worden. En als klap op de vuurpijl wordt vervolgens het feest ge start met een mega coole confetti show. Het moment om de meest gave foto's te maken en nog meer te genieten van kleur! Poeder Het idee van het gooien met kleurpoeder tijdens het lopen is ontstaan vanuit het India Holi Festival. Dit is een festival waarbij dans, zang en feestelijkheden worden gecom- tekst: Lindy Huibregtse foto's: Lisette van Peenen en Cindy de Bree opmaak: www.denieuwevorm.nl bineerd met het strooien met gekleurd poeder. Er zijn steeds meer evenementen waarbij een kleurenpoeder wordt gebruikt, omdat het natuurlijk heel vrolijk maakt en er supermooi uit ziet. Colours by the Sea ge bruikt altijd een kleurenpoeder dat speciaal gemaakt wordt voor dit soort evenementen en festivals. Het poeder is afkomstig van een Nederlandse importeur, voldoet aan alle eisen en is helemaal veilig. Hugo Boss, Armani, Drykorn, Set, Hilfiger Denim, Cast Iron, Lacost, Pimp Pearls, Uzurii zorgen voor een ijzersterke collectie bij Manhattan. Manhattan Domburg, Badstraat 1, Domburg 0118-851714 www.manhattan-domburg.nl SCHOONMAAKBEDRIJFBEDRIJF JAN SM A DIK bv www.jansmaendik.nl Stroomweg 14 4382 WX Vlissingen 892 'OSB Keurmerk/ >80 enthousiaste medew<

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 68