OvsrJsilen 14 FAMILIEBERICHTEN Helena Cornelia de Braai Jacob Nijsse O [flensen inq.nl Sina Verhulst-van Rooijen Westkapelle, 15-10-1933 t Axel, 29-5-2017 We staan niet altijd stil bij het woord samen, maar het is een groot gemis, als samen uit je leven is. Bedroefd om de grote leegte die hij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde, steun en zorg waarmee hij mij omringde, deel ik u mee dat van mij is heengegaan mijn geliefde man W-'P Ridder in de orde van Oranje Nassau Gouda, 25 december 1932 Terneuzen, 28 mei 2017 Joke Speksnijder - Neesman Mijn bijzondere dank gaat uit naar het personeel van Zorgsaam thuiszorg Terneuzen en de medewerkers van Ter Schorre voorde liefdevolle verzorging die hij heeft mogen ontvangen. correspondentieadres: Dorien Neesman Van Halewijnstraat 34,4571 DA Axel De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 2 juni om 11.45 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28 c te Terneuzen. Voorafgaand aan de plechtigheid is er van 11.30 tot 11.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. - Floor hield van witte bloemen. - Dance like no one s watching. Sing like no one s listening. Live like there is no tomorrow. Met veel verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame vrouw, moeder, dochter, zus, schoonzus en tante Heieen echtgenote van Paul Josephus Vink 30-04- 1959 Hoek Sas van Gent: Vlissingen: Utrecht: Sas van Gent: 129 -05 -2017 Sas van Gent Paul Vink Ella Rianne en Evert-Jan Jan en Mien de Braal-Jansen Familie de Braai Familie Vink Sas van Gent, 29 mei 2017. Burgemeester Hoefnagelsstraat 69, 4551 HG De dienst van Woord en Gebed, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 2 juni om 11.00 uur in de kerk van de Protestantse Gemeente Philippine-Sas van Gent-Sluiskil, Louisastraat 43 te Sluiskil, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden te Terneuzen. Heieen ligt opgebaard in Familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u donderdag 1 juni om 19.00 uur afscheid van haar kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. A Ito Onze klank zal nooit meer hetzelfde zijn. Nu we onze Heieen moeten missen zijn wij samen intens verdrietig. Onze gedachten gaan uit naar Paul, Rianne, Evert-Jan, Ella, de ouders en verdere familie. "Con Grazia" (met bevalligheid) Ad Corrie Marina Karin Jantina Bea Nieta Sylvia Jacqueline Nathalie Ody Terneuzen, 29 mei 2017. De bomen komen uit de grond En uit hun stam de twijgen En ied'reen vindt het heel gewoon dat zij weer bladeren krijgen. We zien ze vallen naar de grond En dan opnieuw weer groeien Zo heeft de aarde ons geleerd Dat al wat sterft zal bloeien Toon Hermans Tot het einde toe zelfstandig, het leven zoveel mogelijk in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen onze lieve moeder, trotse oma en grootoma Janna Catharina de Ruijsscher-Kotvis sinds 2002 weduwe van Henk de Ruijsscher Schoondijke, 10-10-1926 f Terneuzen, 29-05-2017 Kees en Irene Jiska en Floris - Wouter, Cyriel Joost en Gayle - Joshua, Jadah Ron en Lia Annika en Salar - Princess, Isabella Michael Correspondentieadres Valeriaanstraat 31 4537 DD Terneuzen Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Psalm 73 vers 12 berijmd Tot onze diepe droefheid is door de Heere weggenomen, na een ernstige ziekte, mijn innig geliefde man, onze zorgzame geliefde vader en opa Jaap echtgenoot van Janna Clazina Murre Kortgene, 22 januari 1939 Goes, 29 mei 2017 Wij treuren, maar niet als degenen die geen hoop hebben. Goes: J.C. Nijsse-Murre Goes: Marian Poortvliet-Nijsse Kees Poortvliet André en Marianne Robbert-Jan en Andreë Josephine Annelies Christian Goes: Ellen Moerdijk-Nijsse Arjan Moerdijk Giovanni Robin Savanah Goes: Heieen Snoep-Nijsse Rinus Snoep Annemarie en Jurriën Martin Gouda: Annerieke Visser-Nijsse Henk Visser Sylvia Xander Laan der Verenigde Naties 60, 4463 WL Goes Gelegenheid tot condoleren D.V. donderdag 1 juni van 18.30 tot 19.00 uur in de hal (hoofdingang) van hieronder genoemd kerkgebouw. De rouwdienst zal worden gehouden op D.V. vrijdag 2 juni in de Sionkerk, Louise de Colignylaan 177, Goes en vangt aan om 9.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er ook gelegenheid tot condoleren in de Sionkerk. Geen bloemen kijk ook op woensdag 31 mei 2017 Liefste moeder, dapper mens je hebt je strijd gestreden. Niemand van ons, alleen God weet wat je hebt geleden. Al je pijnen zijn voorbij. Rust maar moeder, je bent nu vrij Met liefde hebben we afscheid genomen van onze lieve moeder, oma en oma-oma sinds 1-7-2006 weduwe van Leunis Adrianus Verhulst Daan en Gerda Ayla - Angelo Arjen en Evelien Ellen en Jannis Jurriaan en Simone - Bor Björn en Liz Jos en Evelien Joris Koen Kris Jan Steenstraat 1 4571 MP Axel De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 3 juni om 10.30 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel, waarna de begrafenis volgt op de begraafplaats aan de Burchtlaan. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in 'De Halle', Rooseveltlaan 1a te Axel. Vrijdag 2 juni is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op de begraaf plaats aan de Westsingel. Onze dank gaat uit naar het team van Zorgsaam Thuis voor de liefdevolle verzorging. Sleep and rest

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 71