mirth brjJdnf m 21 geen enkele hoop is, is onverdraaglijk." Met ondersteuning van de Stichting Semmy en reclamebureau XXS zijn Van 't Hek en Van Dijk nu de gezichten van een nieuwe actie. Via de website www.lakdoortijn.nl zijn potjes nagellak te koop, in vier door Tijn geselecteerde kleuren. De prijs - to euro per stuk - komt volledig ten goede aan het onderzoek van oncoloog Van Vuurden. Er is hoop op een doorbraak bij de behandeling van de ziekte, die zich nu nog niet laat verdrijven omdat medicijnen de diep gelegen hersenstamtu moren niet kunnen bereiken. Met een speciale ro bot moet dit wel mogelijk zijn. Alleen: de kosten voor zo'n apparaat bedragen 1 miljoen euro. „Dat bedrag is dus de doelstelling van deze actie", zegt Van Dijk. Ik kreeg de slappe lach toen ik hoorde dat uitgerekend Wendy ambassadrice is van stichting Semmy Om de actie op te zetten en de flesje nagellak met opdruk 'LAK. door Tijn' te produceren, wendde Van 't Hek zich tot zijn rijke vrienden. „Daar heb ik er nogal veel van." Hij schreef hen een brief met een duidelijke boodschap: 'Storten graag. En voor wie graag zijn naam ergens als bedankje ziet ver schijnen: dat gebeurt niet'. Van 't Hek: „Dat werkte uitstekend." Ruzie Wie het duo op een Amsterdams hotelterras in de weer ziet met de potjes nagellak - Youp: 'Hoe krijg ik dat spul er straks weer af?' Wendy: 'Wat aceton en een watje. Heel eenvoudig' - zou in hen oude vrienden vermoeden. Toch maakten de twee in ja nuari openlijk ruzie over een andere column van de cabaretier. Van Dijk nam het op voor het doel wit van de columnist, haar echtgenoot en RTL- programmadirecteur Erland Galjaard. Van 't Hek heeft uiteraard meteen een grap pa raat als het onderwerp ter sprake komt. „Wendy en ik zijn een weekje naar de Ardennen geweest om het goed te maken. Dat heeft prima gewerkt." Dan serieus: „Dat soort meningsverschillen is ver geleken met deze actie natuurlijk totaal onbelang rijk. Ik kreeg zelfs een beetje de slappe lach toen ik hoorde dat uitgerekend Wendy de ambassadrice is van de stichting. Uiteraard, we zullen het over een paar dingen vermoedelijk nooit eens worden. Maar die zijn echt bijzaak." Van Dijk: „Hopelijk trekken we met z'n tweeën juist extra aandacht voor de actie. Dat kan de op brengst alleen maar ten goede komen." Bij Bolderman aanbetalen niet verplicht! (0318) 58 09 58 www.bolderman.nl 10 dagen De mooiste eilanden van Istrië en Kroatië 10 dagen Eilanden van Dalmatië 12 dagen Rondreis Kroatië 12 dagen Rondreis Dalmatische Kust 10 dagen Pittoresk Vrsar Istrië 10 dagen Istrië Opatija woensdag 31 mei 2017 44 Yöupvan'tHek De nagellak is te koop via www.lakdoortijn.nl Wendy en Youp legden hun meningverschil bij om geld in te zamelen voor kankeronderzoek, fotos pimras v.a. slechts v.a. slechts Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden. Brochure en i boekingen: Prijs p.p. o.b.v.dpers. kamer excl. Calamiteitenfonds b reserveringskosten Vertrekdata: 5,12,19 juni 11,18, 25 sept/2, 9 okt. Vertrekdata: 12, 26 juni 10, 24 juli 7,21 aug 4 sept etc. Vertrekdata: 12,26 juni10 juli 21 aug etc. Vertrekdata: 3 juli 28 aug 11,25 sept 9 okt. Vertrekdata: 26 juni 3,10, 17, 24,31 juli 7,14 aug etc. Vertrekdata: 10 juli 21 aug 4,18 sept 2 okt etc.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 23