0 Marlies r Cornelia Maria Sonnevijlle-de Feijter kijkookop ft [T1ens9nlinq.nl FAMILIEBERICti 23 Elizabeth Martha Boddaert - D'hert Neeltje van Hoeve Wat in je hart zit, kun je nooit vergeten Marlies Boddaert-D'hert Guus en Marianne D'hert-IJsebaert Patricia en Alex de Nijs-D' hert Neven en nichten Dank je wel voor je liefde en vriendschap, Dank je wel voor je oprechtheid, je creativiteit en je gastvrijheid Dank je wel, lieve Marlies We missen je nu al Luc en Jacqueline Wij wensen Mascha, Michel, Isa, Jesse, Tess en familie Boddaert heel veel sterkte met het verlies van hun (schoon)moeder, oma en echtgenote Marlies Boddaert-D'hert Wij staan klaar om jullie te steunen. Hans, Fleur, Tijn, Bram, Johnny, Anneke, Robin, Bianca, Floor, Jet, Jeroen, Divina, Jens, Sem, Femke, Robbert, Michon, Thierry, Sam, Liselotte, Gyon, Margo, Kimi, Tom, Mireille, Mick, Jenna, Harold, Sylvia, Teun, Dries, Fanny, Mats, Jochem, Daphne, Jeroen, Ilse Peter, Femke, Wout en Juul. Liefde houdt niet op, waar het teven eindigt. Na een mooi leven, dat vooral in het teken stond van hard werken en zorg voor haar gezin, is in ons bijzijn overleden onze lieve (schoon)moeder, oma en "oude oma" - Corrie - sinds 2016 weduwe van Jan Sonnevij 11e A Hoek, t Colijnsplaat, 4 juni 1931 27 mei 2017 Corrie en Hans (in liefdevolle herinnering) Jaap en Marij Lineke en Marijke Wim en Sabien Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Familie Sonnevijlle p/a Torenvalkstee 8 4451 CM Heinkenszand Wij nodigen u uit voor de afscheidsdienst op zaterdag 3 juni 2017 om 10.30 uur in de kerk van 's-Heer Hendrikskinderen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats van 's-Heer Hendrikskinderen aan de Oude Rijksweg. Na de begrafenis bent u welkom in het "Heer Hendrikhuis", Te Werfstraat 18 in 's-Heer Hendrikskinderen. Wij zouden het fijn vinden u daar te ontmoeten. maandag 29 mei 2017 Getijde het strand van mijn hart waarin de golfslag van de dag getekend staat is drooggevallen, achter een horizon van vogels boven wolken en water ontwijkt de vloed mijn handen, kom nu en zoek de schelpen bijeen de rose van mijn liefde de grijze van mijn eenzaamheid maar laat de witte dicht want daarin woont het schelpdier van mijn verlangen de fles met het laatste bericht. Bron: Katinka Terhorst Intens verdrietig, maar in liefde verbonden, hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van mijn Liesbetje, ons Ma, Moeke en Omi 29 oktober 1954- 25 mei 2017 Echtgenote van Adrie Boddaert (schoon)mama en omi van: Caja Niek Mascha Michel Isa, Demi, Jesse, Norah,Tess en Mart De uitvaartdienst zal plaatsvinden op donderdag I juni om 10.30 uur in de Sint-Willibrordus basiliek te Hulst. U kunt afscheid nemen van Marlies in het uitvaartcentrum van Dela, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 31 mei van 18.30 tot 19.00 uur. Graag willen wij u de gelegenheid geven uw persoonlijke herinnering aan Marlies met ons te delen. Een lief moment, herinnering of gedachte. Voor aanvang van de herdenkingsdienst is er ruimte om deze boodschap voor de familie achter te laten. Na de dienst zullen wij met ons gezin Marlies begeleiden naar het crematorium. Correspondentieadres: Magdalenastraat 26a, 4566 BB Heikant Neem, Heer, mijn beide handen en leid Uw kind tot ik aan d'eew'ge stranden de ruste vind! Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gaf, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in 'De Vurssche', rustig van ons is heengegaan onze moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Cornel is Koster 26-6-2009 10 februari 1926 t 27 mei 201 7 Axel Joke en Jan Koster-Koster Piet - in herinnering - Overslag Wim en Sankie Koster-den Hamer Peter en Liesbeth Suzanne Tanneke - in herinnering - Correspondentieadres: Nassaustraat 21 4571 BK Axel De afscheidsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 2 juni om 13.30 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel. Voorafgaand aan de dienst is er vanaf 13.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan in Axel. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de Kerk. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Dag zus, vlieg maar

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 55