Richard Driessens X ÜvsrJüila/) 22 FAMILIEBERICHTEN V Huibregt Jan Tollenaar Margret Trudy Bakker Omèr Aloysius De Wilde Frank Mechelinck O fTlensen inq.nl Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Véronique Thijs-Gelderland Wij verliezen in haar een fijne collega. Wij wensen haar echtgenoot en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies. Medewerkers van de afdeling inkoop, Raad van Bestuur en overige medewerkers ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Véronique Thijs-Gelderland Wij verliezen in haar een fijne, enthousiaste en betrokken collega. We zullen je missen Véronique Wij wensen haar familie veel sterkte toe met dit verlies. Collega's afdeling Inkoop ZorgSaam Ziekenhuis Zeeuws-Vlaanderen Brenda, Hennie, Sandra, Morten, Ingeborg, Addie Met veel verdriet omdat hij niet meer bij mij is, maar ook terugkijkend op zo veel fijne herinneringen, geef ik kennis van het overlijden van mijn lieve vader sinds 8 augustus 2006 weduwnaar van Francina Driessens-Schrijver in de leeftijd van 97 jaar. Ron Driessens Mijn dank gaat uit naar Drs Schoot en medewerkers, medewerkers van Iri% Thuiszorg, dokters en medewerkers afdelinggeriatrie ADRZ in Goes en de verpleegkundigen en vrijwilligers van Hospice Het Clarahofe voor de liefdevolle gorg en verpleging van mijn Goes, 26 mei 2017 Correspondentieadres Ron Driessens M.A. de Ruyterlaan 42 4461 GE Goes De afscheidsdienst, waarvoor ik u uitnodig, zal worden gehouden op woensdag 31 mei 2017 om 11.00 uur in Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de afscheidsdienst is er de gelegenheid om met elkaar herinneringen op te halen in de condoleanceruimte van het crematorium. Huib Lieske De Wilde-Broeckaert Johannes Gerrit Hoogenraad Jan Enige en algemene kennisgeving Jouw liefde, jouw kracht, jouw warmte en jouw lach, we zuilen je missen iedere dag. Langzaam ben je van ons weggegaan, iedere dag een beetje meer. Telkens werd je iets ontnomen, dat deed jou en ons zeer. Het is een gemis, een stille pijn datje nooit meer bij ons zult zijn. echtgenoot van Carla Mechelinck - de Ruijsscher 23 -02 - 1947 Westdorpe |23 -05 -2017 Terneuzen C.A. Mechelinck - de Ruijsscher Ingeborg en Carlo Tuur in herinnering Daniel en Cindy Michael en Mireille Corné Mylo Björn Arthur Sas van Gent, 23 mei 2017 Corr.adres: Familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6, 4551 BG De begrafenis heeft zaterdag 27 mei in besloten kring plaatsgevonden op de RK-begraafplaats te Westdorpe. kijk ook op maandag 29 mei 2017 ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Houden van is laten gaanhoe moeilijk het ook is... Omdat wij dankbaar zijn voor zijn liefde en zorgen gedurende een lang leven, zijn wij verdrietig dat van ons is heengegaan mijn lieve pa en schoonvader Waterlandkerkje, 6 november 1931 t Gent, 28 mei 2017 Monica en Johan Correspondentieadres: Blindehoek 8 4515 BJ IJzendijke Volgens pa zijn wens vindt het afscheid in stilte plaats. 2 januari 1954 27 mei 2017 Onverwoestbaar, dachten we.. We kijken terug op jouw leven met een lach en een traan. De wereld heeft in ieder geval geweten dat jij hebt bestaan. Je was een fantastisch mens dat alles op gevoel deed. We zullen je enorm missen. Rotterdam: Sjoerd Tuinman Deniz Lomé Middelburg: Rolf van Rijn Rotterdam: Janny Bakker-Langstraat Los Angeles: Jelte Bakker Christine Braganza Correspondentieadres: Fazantenhof 118 4332 XT Middelburg Vele jaren ben jij bij ons gebleven, voor gezin en kinderen alles gegeven. 'f Was een leven van grote werkzaamheid, altijd opnieuw weer tot weldoen bereid. God riep je weg uit dit aards bestaan, eeuwig dank voor watje voor ons hebt gedaan. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Clinge, Clinge, 7 november 1938 25 mei 2017 Clinge: Lieske De Wilde-Broeckaert Clinge: Erwin en Christine De Wilde-Djojoseparto Sander en Nina Bianca en Timo Terneuzen: Marino De Wilde en Angelina Serrarens Rowie, Chayenne Jesse, Elijah, Tristan Beatrixstraat 32, 4567 CH Clinge U kunt afscheid nemen van Omèr in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 1 juni van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 2 juni om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Henricus te Clinge, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid voor een persoonlijke condoleance. am not my body, I am free for I am still as God created me Wij zijn dankbaar voor wie hij was. Na een intens leven is in rust van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader, stiefvader, schoonvader, groot vader en Opa Jan Rotterdam, 26 april 1932 Burgh-Haamstede, 26 mei 2017 Burgh-Haamstede Johanna Hoogenraad-Brinkman Kamerik Ebba Hoogenraad en Arthur Dreissen Elmar, Alrike Groenekan Lauwine Hoogenraad en Koen Perik Silke, Davine Vinkega Rodinde Hoogenraad en Albert van Unen Rox, Fleur, Thom Groenekan Daniella Sisselaar en Kees Horsman t Floris, Annelinde, Tobias Rotterdam David Sisselaar en Pascale Schouten Samuel, Elodie Den Haag Koen en Boudewien Sisselaar-Feith Willem, Ockje, Wieger, Isabelle U kunt persoonlijk afscheid nemen van Jan op dinsdag 30 mei tussen 16.00 en 17.00 uur of tussen 20.00 en 21.00 uur op de Vierboet, Badweg 2 in Burgh- Haamstede. De dankdienst voor het leven van Jan zal gehouden worden in de Nederlands Hervormde Kerk in Burgh, Kerkstraat 33, op donderdag 1 juni 2017 om 13.00 uur. Aansluitend begraven wij Jan om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Burgh. Daarna bent u van harte uitgenodigd op de Vierboet, bij Jan thuis, om te condoleren en elkaar te ontmoeten. Badweg 2, Burgh-Haamstede. Correspondentieadres: Badweg 2, 4328 KN Burgh-Haamstede Parkeeradvies: in Burgh achter fietsenmaker Verton en achter Albert Heijn, Kerkstraat 1. Let op: het betreft de kleine kerk in Burgh, en dus niet de grote kerk in Haamstede! Als u geen persoonlijke uitnodiging hebt ontvangen kunt u deze annonce als uitnodiging beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 54