Zondag is voetbaldag. Meestal dan Uitgeslapen Fotograaf llvy Njiokiktjien portretteert elke week mensen die net wakker zijn. „Ik had gisteravond heel erg pijn op mijn borst, waardoor ik op mijn rug moest liggen. Ik werd telkens wakker. Ik schrok er een beetje van, dus zijn we even langs de huisart senpost geweest. Het enige dat ik kon doen, was ibuprofen nemen, zeiden ze. Ik ben sowieso geen goede slaper. Heel frus trerend, vooral omdat Marvin altijd binnen drie seconden vertrokken is." „Marvin doet nu een deeltijd hbo- opleiding, naast zijn full time baan als afdelings manager bij de Plus supermarkt in Utrecht. Die studie helpt hem om door te groeien naar bedrijfsleider. Uitein delijk wil hij een eigen zaak. Ik werk naast mijn deeltijdopleiding journa listiek in een leuk café in de stad. We hebben het er weieens over wat we zouden doen als we de lo terij zouden winnen. Ik zou het superleuk vinden om dan met z'n tweeën een horecabedrijf te be ginnen. Iets wat overdag een koffiezaak en een lunch-tentje is, en waar je 's avonds kunt dineren." „Ik ga straks naar een beauty-evenement in de Jaarbeurs. Maar nor maal gesproken is zondag voetbaldag. Dan staan we pas om kwart over twaalf op en kijken we de hele middag voetbal. Behalve als Feyenoord, mijn club, tegen Ajax speelt - zijn club. Die keer dat dat zo was, ben ik expres wegge gaan. Want ik weet dat hij heel verdrietig is als Ajax verliest, terwijl ik heel blij ben. Dan zouden we dat voor elkaar moeten ver bergen. En als hij super vrolijk door het huis loopt terwijl ik bloedchagrijnig ben, maak ik 'm echt af. Veiligheidsoverwegingen dus." 9.30 uur Suzie Klapwijk (24) uit Utrecht wordt wakker in het bed van haar vriend Marvin Bruinsma (26) uit Nieuwegein. Maar uitgeslapen is ze eigenlijk niet. 1 Lekker geslapen? 2 Wat is je droom? 3 Wat brengt de dag? Grieteke Meerman H Meedoen? Mail naar magazine@ persgroep.nl 4zaterdag 27 mei 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 62