14 ZOMER VAKANTIEGELD Het vakantiegeld is binnen, maar aan een reisje naar de zon hoeft het deze dagen niet op te gaan. Wat doen we dit jaar met het zomerse extraatje? tSÈssi^mtm ïi t zaterdag 27 mei 2017 Zonaanbidden doe je zo Vlnr: Nathan Bui (27) en Nikita Rijgersberg (31) uit Utrecht zijn net verloofd. Ze hebben hond Theo dore (7) bij zich. Eline (30) en Rob (31) Versteeg en zoon Jip (1,5) komen uit Apeldoorn. Nikita: „Ons vakantiegeld is al op. We zijn net terug van een bruiloft in Polen en daar hebben we alles uit gegeven." Rob: „We hebben een nieuw huis gekocht en be steden ons vakantiegeld heel nuttig aan het bestra ten van onze nieuwe tuin. En het vakantiegeld van volgend jaar is ook al op gemaakt, haha." Nina (18) uit Den Bosch is met haar vriendinnen van het Koning Willem I College op het strand. „Een vriendin van ons krijgt wel vakantiegeld, maar geen idee of ik het ook krijg." De zussen Floor (22, vooraan) en Marthe (29) van der Hilst uit Utrecht zitten samen in het Wilhelminapark. Floor: „Ik ga zondag op vakantie naar Kroatië van mijn vakantiegeld. Ook heb ik 1.000 euro opzijgezet. Hopelijk is er in de zomervakantie nog geld over om ge woon nóg een keer op vakantie te gaan." Marthe: „Ik ben free lancer, dus ik krijg geen vakantiegeld. Vroeger, toen ik bijbaantjes had, kreeg ik het nog wel, maar dat was echt niet meer dan 1.000 euro." Tekst foto's Shody Careman Eddy Beid (48) en Sheila Goette (43) uit Amsterdam met hun honden Sep (2,5, links) en Gizmo (8). „Het maakt niet uit of we net ons vakantiegeld hebben gekregen of niet: wij doen altijd leuke dingen."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 14