19 5. Roycel James moet de pijn verbijten Zowel tegen Jong FC Den Bosch als tegen Quick haakte Roycel James vlak voor de wedstrijd af. Hij was toch niet fit genoeg en nam plaats op de bank. Vanaf die plek kon hij zien hoe Renzo Roe- meratoe de pijn verbeet, steeds meer last kreeg van zijn voet maar gewoon door bleef gaan. Alleen tegen Quick werd hij halverwege het duel gewisseld. Bij Vlissingen hopen ze dat James de pijn morgen ook kan verbijten en dus in actie kan ko men tegen Quick. Een paar pijn stillers pakken en voorop gaan in de strijd, in wat zijn laatste wed strijd voor de Walcherse club kan zijn. Want Roycel James gaat naar Halsteren, samen met zijn trainer Ruud Pennings. Als Vlissingen morgen promoveert, komt James zijn oude ploeg niet tegen met Halsteren. De Brabantse club is komend seizoen hoofdklasser, terwijl Vlissingen dan een niveau hoger acteert.... Zou hij dan nog wel gaan? zaterdag 27 mei 2017 op eenzame hoogte komen In drie eerdere wedstrijden dit seizoen tegen Quick (H) scoorde Vlissingen één keer, via Yves Nyemb. Ruud Pennings is vijf keer eerder gepromoveerd met Vlissingen; één keer via de nacompetitie. VC Vlissingen speelde dit seizoen al 39 officiële wed strijden (30 competitie, 6 districtsbeker en 3 nacom petitie). ÏH2 Na 39 officiële wedstrij den kan Vlissingen pronken met een doelsaldo van 73 goals voor en 42 tegen. 311 Na 319 officiële wedstrij den eindigen de trainersja ren van Ruud Pennings bij Vlissingen. Zonder Johan de Visser (rechts) stond Vlissingen niet waar het nu staat. Hier staat hij naast Jan Ka- pelle, de beoogde nieuwe voorzitter van de club. foto paulten hacken Hoessein Bouzambou is in het slot van het seizoen één van de sterkmakers bij Vlissingen. foto lex de meester

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 140